Γενικά Ποιό από τα κουφονήσια?

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Γιατι να τισ σκησεις βρε ?δεν ηταν μπατζανακης ο ανθρωπος ουτε κουνιαδα.Την κατασταση την γνωριζω εκει.αλλα οχι απο μπατζανακηδες που δεν εχω ακομη δηλαδη,φορτισμενο σε βρισκω παρασκευιατικο.:p

Χρύσα, μην τον παρεξηγείς...είναι που δεν έχει κάνει κανένα ταξίδι τελευταία....
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλα το παμε?ωραια.χαιρομαι.και εγω εχω να ταξιδεψω ενα τριμηνο αλλα δεν κανω και ετσι χαχαχαχ.ολα καλα.πλακα εχουμε.τον γιωργο τελικα τον ενδιαφερομενο θα τον βοηθησει κανεις?
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Μπα κάντε δουλειά σας... μέχρι τον Αύγουστο που θα φύγω έχουμε καιρό...
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Κατ'αρχην τα Κουφονησια ειναι δυο....Το πανω που εχει και το περισσοτερο κοσμο και το κατω που υπαρχουν λιγοτερες γενικα ευκολιες.Τα συγκεκριμενα νησια που αναφερετε λεγονται Μικρες Ανατολικες Κυκλαδες.Απορω πως δεν σας διορθωσε ο συνονοματος μου!!!!!Στο θεμα...Ηρακλεια μαυρο δαγκωτο...χαλια καμπινγκ.Ανθρωποι που ζουν στην Αθηνα και τον Πειραια και εχουν χασει την ντοπια ζεστασια....Ψηφιζω Σχοινουσα.....
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Πώς κάνεις μια μονοήμερη στην Ηρακλειά? Βολεύουν τα καραβάκια (π.χ. ο Σκοπελίτης) για να πας πρωί και να γύρισεις απόγευμα?
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Πώς κάνεις μια μονοήμερη στην Ηρακλειά? Βολεύουν τα καραβάκια (π.χ. ο Σκοπελίτης) για να πας πρωί και να γύρισεις απόγευμα?

Από Σχοινούσα έχει ένα καραβάκι την ΑΙΟΛΙΑ που κάποιες μέρες κάνει εκδρομές το γύρο της Ηρακλειάς, και αν δεν κάνω λάθος καθημερινά πάει Ηρακλειά το πρωί (γιατί παίρνει και από κει κόσμο για τις άλλες εκδρομές του) και το απόγευμα σε φέρνει πίσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.784
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom