Που είναι στον κόσμο (v3)

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.108
Likes
20.330
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Διάβασα ξανά όλη την ιστορία σου σχεδόν από την Ρουμανία γιατί θυμάμαι ότι την έχω δει τη βιβλιοθήκη κάπου, καταπληκτική ιστορία! απορροφήθηκα και ξέχασα τα λάικς, θα γυρίσω κάποια στιγμή να βάλω! Το γνωρίζατε ότι πολλά που είδατε ήταν της Γερμανικής κοινότητας γιατί δεν το αναφέρεις ή μπορεί να μη το είδα εγώ.
έμειναν δύο τρεις σελίδες αλλά πλέον πιστεύω η βιβλιοθήκη δεν είναι εκεί, μήπως Σκωτία, κάπου την έχεις ανεβάσει την φωτό

εδιτ τώρα που πρόσεξα είδα ότι είχα βάλει λαικ από την πρώτη φορά που την διάβασα
Χαράς στο κουράγιο σου....
Ναι, το ήξερα. Στη πρώτη οχυρωμένη εκκλησία που πήγαμε νομίζω το αναφέρω. Και στο σημείο που γράφω για την Σιγκισοάρα. Όταν γυρίσαμε απο το ταξίδι διάβασα περισσότερα πράγματα για τη χώρα. Έχει μπόλικη και ενδιαφέρουσα ιστορία, απο τη παλαιολιθική εποχή μέχρι και σήμερα....
Μετά απο αυτό έκανα και άλλο ταξίδι στη χώρα. Και θα ξαναπάω, για΄τι έχω να δω και άλλα! Έρωτας, λόξα, τρέλα δεν ξέρω.....απλά τη γουστάρω.-

Όχι δεν είναι ούτε Ρουμανία ούτε Σκωτία. Ναι την έχω ανεβάσει εδώ μέσα τη βιβλιοθήκη, αλλά που;...

εδιτ τώρα που πρόσεξα είδα ότι είχα βάλει λαικ από την πρώτη φορά που την διάβασα
Ποιος τα χ@#$ει τα λάικ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.405
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom