Γενικά Που να Πάμε?? Βοήθεια!!

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
σεριφο αστην, δε σας κανει! μεχρι ποσα να δινετε το βραδυ(να φανταστω 2δικλινα)? κ κατι αλλο! θελετε το δωματιο να βλεπει θαλασσα, πρωινο, πισινα κτλ?
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
*να εχει πρωινο, πισινα
 
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
σεριφο αστην, δε σας κανει! μεχρι ποσα να δινετε το βραδυ(να φανταστω 2δικλινα)? κ κατι αλλο! θελετε το δωματιο να βλεπει θαλασσα, πρωινο, πισινα κτλ?
Και ολοι μαζι να είμαστε δν μας νοιάζει!!! Εμεις το θέλουμε για έναν ύπνο και για ενα μπάνιο!! Δεν είμαστε για πολυτέλειες!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.113
Η κρεπαλη τα εχει ολα!! Τσιλιμπουρδισμα, ποτο, και ολα τα "κακα"!!:clap::clap::haha::haha:
Και ολοι μαζι να είμαστε δν μας νοιάζει!!! Εμεις το θέλουμε για έναν ύπνο και για ενα μπάνιο!! Δεν είμαστε για πολυτέλειες!
Καλά, κι άμα γνωρίσετε κανένα κορίτσάκι, πού θα το πάτε να του δείξετε τη συλλογή με τα γραμματόσημά σας; Στο δωμάτιο που μένουν 4 "ρεμάλια"; Πιάστε καλέ 2 δωμάτια...
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
αυτο σκεφτηκα κ γω :O αχ πως φαινεται ο ανδρας... :p στρατο ο φιλος ane εχει ανεβασει ενα αρθρο που ισως σε ενδιαφερει (μη ξεχνας ομως οτι εσεις πατε οταν ολοι φευγουν..)
beepleased: Ιδού η Ίος ... Ιδού Και Το Πήδημα
 
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλά, κι άμα γνωρίσετε κανένα κορίτσάκι, πού θα το πάτε να του δείξετε τη συλλογή με τα γραμματόσημά σας; Στο δωμάτιο που μένουν 4 "ρεμάλια"; Πιάστε καλέ 2 δωμάτια...
OAOXOAOAOXAOXXAOXOA!!!! Εγω δεν εχω συλλογή με γραμματόσημα!! Έχω με πεταλούδες!!! :haha:

Κατα πάσα πιθανότητα θα είμαστε 4 και οχι 3 οποτε.. 1 δωμάτιο!!!

Αν βρούμε κανα κοριτσάκι, οι υπόλοιπου στην παραλία!!! :haha::haha::haha:
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
ναι του το στειλα! ελπιζω να το διαβαζει γιατι δεν εχει απαντησει εδω κ πολυ ωρα! εσεις που μενατε? στρατο βρηκα ενα συμπαθητικο (σε σχεση με τα αλλα )που εχει ομως δικλινο κ λεει μονο 2 δωματια! με 141 απο booking...Booking.com: Galini Pension, Ίος, Ελλάδα - 34 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! θα βρω κ αλλο ομως! που θα παει :p ane αν μεινει γυαλο ειναι καλα?
 

ane

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
ναι του το στειλα! ελπιζω να το διαβαζει γιατι δεν εχει απαντησει εδω κ πολυ ωρα! εσεις που μενατε? στρατο βρηκα ενα συμπαθητικο (σε σχεση με τα αλλα )που εχει ομως δικλινο κ λεει μονο 2 δωματια! με 141 απο booking...Booking.com: Galini Pension, Ίος, Ελλάδα - 34 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! θα βρω κ αλλο ομως! που θα παει :p ane αν μεινει γυαλο ειναι καλα?
Να τους πεις να μείνει στην Χώρα! όχι στο λιμάνι... πρέπει να είναι κοντά σε όλο τον πανικό και ειδικά κοντά στα λεωφορεία!! Οπότε ξενοδοχεία οπως τα : Athena, antwnis kai maria , Stelios και γενικα δωματια που απεχουν απο 40-100 μέτρα από τη στάση των λεωφορειων στην χωρα. Εφόσον είναι νέοι πρέπει να βρίσκονται κοντά σε όλα!!
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
μα..μα...μα..εχουν μηχανακι :cry:

οκ στη χωρα:cool:
 
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Να τους πεις να μείνει στην Χώρα! όχι στο λιμάνι... πρέπει να είναι κοντά σε όλο τον πανικό και ειδικά κοντά στα λεωφορεία!! Οπότε ξενοδοχεία οπως τα : Athena, antwnis kai maria , Stelios και γενικα δωματια που απεχουν απο 40-100 μέτρα από τη στάση των λεωφορειων στην χωρα. Εφόσον είναι νέοι πρέπει να βρίσκονται κοντά σε όλα!!
ναι του το στειλα! ελπιζω να το διαβαζει γιατι δεν εχει απαντησει εδω κ πολυ ωρα! εσεις που μενατε? στρατο βρηκα ενα συμπαθητικο (σε σχεση με τα αλλα )που εχει ομως δικλινο κ λεει μονο 2 δωματια! με 141 απο booking...Booking.com: Galini Pension, Ίος, Ελλάδα - 34 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! θα βρω κ αλλο ομως! που θα παει :p ane αν μεινει γυαλο ειναι καλα?

Είσαστε Ολα τα λεφτά όλοι σας!!!! :clap::clap::clap:

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια και για της πληροφορίες!!

Το άρθρο δεν το εχω διαβάσει ακόμα γιατι ειμαι ακόμα στην δουλειά και δεν εχω πολυ χρόνο!! Με την πρώτη ευκαιρία θα το μάθω σαν το όνομά μου!!:lol::lol:

Δεν έχουμε θέμα με τις αποστάσεις γιατι θα έχουμε μαζί μας και 2 μηχανές!! :cool::cool:
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Πάντως, επιμένω για Ναξο. Αν πανε Χωρα, Αγιο Προκόπιο, Αγια Αννα, θα περασουν πολυ καλα. Εχει παααααρα πολυ κοσμο. Αφηστε που δε θα χρειαστει να κανουν τρελες αποστασεις. Και οπως ειπα, μπορουν να μεινουν και στο καμπινγκ της Αγιας Αννας......
 

agalipas

Member
Μηνύματα
153
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ , Λίμνη Τιτικάκα
Καλησπέρα σε όλους!!

Λέμε με 2 3 φίλους να πάμε για 5 μερούλες σε κανα νησάκι να γεμίσουμε μπαταρίες πριν τελειώσει και αυτό το καλοκαίρι!!

Εμείς θέλουμε να "κρεπαλιασουμε" και λίγο! Αν με καταλαβαίνετε!! :haha::haha::haha:

Μας ηπαν για Σεριφο οτι ειναι καλα!
Αλλά απο λίγο που έψαξα η Σέριφος είναι για πιο χαλαρές καταστάσεις!

Έχετε να μου προτείνετε κάτι??
Οχι πολύ μακριά.. Ας ειναι 4-5 ώρες ταξίδι δεν μας χαλάει!

Θα είμαστε 3-4 άτομα μαζί με δυο μηχανές!!

οποίος έχει καμία ιδέα ας την πει!!

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά και περιμένω τις προτάσεις σας!!
Για Σκιάθο το έχετε δεί καθόλου, είναι κοσμοπολίτικο και όχι τόσο ακριβό όσο η Μύκονος και έχει μόνο νεολαία. επίσης και το κατάκολο είναι πολύ καλά και ας ακούγεται περίεργα και είναι και οικονομικα αφου δεν χρειάζετε να πάρεις πλοίο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom