Πού είναι οι φωτογραφίες σας; οεο;

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
πολυκατάστημα στο μόναχο όπου και ζει η φίλη μου μιλάει άριστα ελληνικά.γερμανικά και βαυαρικά!
Εχουμε πολλα κοινα με τη φιλη σου! Εσυ πως τα πας με τη γερμανικη γλωσσα????
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.113
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Εχουμε πολλα κοινα με τη φιλη σου! Εσυ πως τα πας με τη γερμανικη γλωσσα????
τη Γερμανία την αγαπώ, μα γερμανικά δε ξέρω, τα βαυαρικά δε τα καταλαβαίνουν ούτε οι γονείς της, τα έμαθε στο υπέροχο σχολείο που πηγαίνει, την τελευταία μέρα την πήγα εγώ στο σχολείο όπου με καλημέρισαν όλοι οι γονείς (δε με ήξερε κανένας) και οι συμμαθητές ήρθαν να συστηθούν (την ίδια παιδεία με μας δηλαδή) πήγα σε διάφορες εκδηλώσεις λόγω εορτών και έζησα μοναδικές εμπειρίες που δε μπορεί τουρίστας να ζήσει.. ε κι ότι ήθελα είχα μεταφράστρια τη μικρή και τους γονείς της!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
τελεια φωτο leftris b!!μεγεια το νεο avatar!!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
τη Γερμανία την αγαπώ, μα γερμανικά δε ξέρω, τα βαυαρικά δε τα καταλαβαίνουν ούτε οι γονείς της, τα έμαθε στο υπέροχο σχολείο που πηγαίνει, την τελευταία μέρα την πήγα εγώ στο σχολείο όπου με καλημέρισαν όλοι οι γονείς (δε με ήξερε κανένας) και οι συμμαθητές ήρθαν να συστηθούν (την ίδια παιδεία με μας δηλαδή) πήγα σε διάφορες εκδηλώσεις λόγω εορτών και έζησα μοναδικές εμπειρίες που δε μπορεί τουρίστας να ζήσει.. ε κι ότι ήθελα είχα μεταφράστρια τη μικρή και τους γονείς της!
Τελεια! Τωρα ζηλευω και τους γονεις της που ζουν εκει! Να τους ζησει το κοριτσακι τους! Να ρωτησω απο ποιο μερος της Μακεδονιας εισαι η θα γινω αδιακριτη????:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom