Πού είναι στον κόσμο (v2)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ειναι δυσκολο δηλ να πουμε οτι δε χρησιμοποιουμε google κτλ; Το παιχνιδι δεν ειναι για οσους παιζουν εφαρμογες στα δαχτυλα αλλα για ταξιδιωτες. Ετσι νομιζω τουλαχιστον.
Εντάξει αν δεν το χρησιμοποιείς κ καθόλου το google τότε βρίσκεις μόνο αυτά που έχεις πάει, ούτε αυτός είναι νομίζω ο σκοπός του παιχνιδιού.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.148
Likes
20.457
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ειναι δυσκολο δηλ να πουμε οτι δε χρησιμοποιουμε google κτλ;
Όχι δεν είναι καθόλου δύσκολο! Πες μου όμως με ποιο τρόπο θα έβρισκες εσύ τη φώτο του @x7777 . Γιατί έτσι, πάμε σε άλλο θέμα, δλδ τι φώτο ανεβάζουμε, αν καταλαβαίνεις τι εννοώ. Θα πρέπει να υπάρχει ένα στοιχείο στη φώτο που να παραπέμπει κάπου. Μπορεί να μην έχω πάει, αλλά έστω να μου θυμίζει κάτι που έχω διαβάσει...
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Το κουμπί "εικόνες" στο google το ξέρω και το χρησιμοποιώ όταν θέλω να κάνω αναζήτηση εικόνων πχ "πλατεία Βελιγραδίου" και να μου βγάλει την πλατεία του Βελιγραδίου. Αυτό εννοείς οτι δεν επιτρέπεται;
Το "σέρνω μια εικόνα" που μου λές δεν το ξέρω...
Θα επιλέξεις μια φωτό του υπολογιστή σου κ κρατώντας πατημένο το αριστερό "κλικ" του ποντικιού θα τη "σύρεις" στη σελίδα του google και θα την "αφήσεις" μέσα στο πεδίο της αναζήτησης. Δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω καλύτερα o_O
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
πάντως ένα που βρήκα εγώ είχα βάλει cathredals in Belgium και δούλεψε μια χαρά, το google photos που το δοκίμασα δεν...
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.148
Likes
20.457
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Θα επιλέξεις μια φωτό του υπολογιστή σου κ κρατώντας πατημένο το αριστερό "κλικ" του ποντικιού θα τη "σύρεις" στη σελίδα του google και θα την "αφήσεις" μέσα στο πεδίο της αναζήτησης. Δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω καλύτερα o_O
Δεν με ενδιαφέρει βρε να το μάθω :haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.734
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom