Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ναι! Δωστε ενα αεροπλανακι στη Dorotija, αν βεβαια μας πει και την πολη! Αλεξστεφ, στο περι του Τραβελστορις, στα στατιστικα χρηστων εχει ολες αυτες τις πολυτιμες πληροφοριες!
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
κ αφου καταιδρώσαμε κ χάσαμε τις μισές πτήσεις μας με τη dorotija έρχεται ο kalspiros με αέρα νικήτη και το πετάει έτσι απλά.. ΟΚ!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
κ αφου καταιδρώσαμε κ χάσαμε τις μισές πτήσεις μας με τη dorotija έρχεται ο kalspiros με αέρα νικήτη και το πετάει έτσι απλά.. ΟΚ!
:haha::haha::haha:

Έτσι είναι αυτά βρε alexstef!
(αν και εγώ δεν ιδρωσα και πολύ... απλώς πήγα στα στατιστικά και αντέγραψα τις χώρες :cool:)
Άσε που πρέπει να ξεσκονίσω πάλι τις χώρες και τις πρωτεύουσες... :roll:
Σημασία έχει ότι έχουμε σώα τα αεροπλανάκια μας!
Για πάμε για πάμε!
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Άσχετο:
Πλάκα πλάκα τα αεροπλανάκια πρέπει να ναι προνομιούχα! Δε μπορώ να δω όλες τις πληροφορίες από στατιστικά. Αχινέ εσείς που έχετε 5 και πάνω είναι με ημι-διατροφή το πακέτο σας? Εμένα ούτε πρωινό μου φέρνουν από το travelstories.
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
:haha::haha::haha:

Έτσι είναι αυτά βρε alexstef!
(αν και εγώ δεν ιδρωσα και πολύ... απλώς πήγα στα στατιστικά και αντέγραψα τις χώρες :cool:)
Άσε που πρέπει να ξεσκονίσω πάλι τις χώρες και τις πρωτεύουσες... :roll:
Σημασία έχει ότι έχουμε σώα τα αεροπλανάκια μας!
Για πάμε για πάμε!
Τελικά αποκαλύφθηκε ποιος είναι ο στόκος εδώ μέσα! Απλώς παίδες κρατείστε το μόνο σ'αυτό το θέμα μη με δώσετε κ στο υπόλοιπο φόρουμ. Έχω κ ένα πρόσωπο!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Άσχετο:
Πλάκα πλάκα τα αεροπλανάκια πρέπει να ναι προνομιούχα! Δε μπορώ να δω όλες τις πληροφορίες από στατιστικά. Αχινέ εσείς που έχετε 5 και πάνω είναι με ημι-διατροφή το πακέτο σας? Εμένα ούτε πρωινό μου φέρνουν από το travelstories.

:haha::haha::haha:
Alexstef, ζωγραφίζεις!!! :clap:
Μην το παίρνεις πολύ κατάκαρδα. Άσε και τον καλσπυρο να κερδίσει μια φορά κι αυτός! Εμείς έχουμε παίξει τόσες φορές, και μαζί, είμαστε.. βετεράνοι! :cool:

ΥΓ>Στατιστικά εδώ http://www.travelstories.gr/%F0%E5%...1%E7%F3%F4%FE%ED-%F4%EF%F5-travelstories.html
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.728
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom