Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Εχει κι ενα ωραιο website : Site Officiel de la Ville de Saint-Malo
Δεν εχουμε ομως την επιβεβαιωση της απάντησης από την Mary a.
Mary αν ειναι σωστή, ξαναβάλε φωτό γιατί "έκλεψα" χρησιμοποιωντας ψαχτηρι :evil:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
Vagantos η τεχνολογία δούλεψε σωστά για λογαριασμό σου!! οπότε είναι η σειρά σου!!! (έτσι κι αλλιώς όλοι όταν ψάχνουμε που είναι η φωτό ψαχτήρι χρησιμοποιούμε)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Vagantos η τεχνολογία δούλεψε σωστά για λογαριασμό σου!! οπότε είναι η σειρά σου!!! (έτσι κι αλλιώς όλοι όταν ψάχνουμε που είναι η φωτό ψαχτήρι χρησιμοποιούμε)
Ρε σεις εγώ πίστευα οτι ολα αυτα τα μέρη τα χετε δει.... Απο κοντά ή απ το Ιντερνετ.
Πρώτη φορά ανακάλυψα και δοκιμασα φωτοψαχτηρι...
Το ανέκδοτο με την Πόντια εταίρα (!) που αυτοκτόνησε όταν εμαθε πως οι συναδέλφισσές της "το καναν" για λεφτά όοοοχι δε μου ταιριάζει.
Εγώ πάντως βάζω δικιά μου φωτό
 

Attachments

  • 19,6 KB Προβολές: 83

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
εγω ειμαι ακομα χειροτερη ουτε πως δουλευει το φωτο-ψαχτηρι ξερω ουτε καν που να το βρω ουτε που να το ψαξω δυο φορες μονο το βρηκα σε αυτο το παιχνιδι και αυτο γιατι το ηξερα....αν κανεις ξερεις ας βοηθησει και μενα....θα κλαψω για να βρω και εγω καμια.....κλαψ κλαψ....
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
...φωτοψαχτηρι...χρησιμο γενικα,στην προκειμενη περιπτωση ομως ..ολιγον απο απατη:haha::haha:-προσεχτε μη σας δουμε σε κανα τριανταφυλοπουλο:clap:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
...ενα φωτοψαχτηρι σας παρακαλω..γρηγορα...
αν και μου φερνει απο ανατολικη ευρωπη εξαιτιας της ασχημιας των κτιριων.στη τυχη πολωνια-βαρσοβια
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.424
Likes
7.784
εγω ειμαι ακομα χειροτερη ουτε πως δουλευει το φωτο-ψαχτηρι ξερω ουτε καν που να το βρω ουτε που να το ψαξω δυο φορες μονο το βρηκα σε αυτο το παιχνιδι και αυτο γιατι το ηξερα....αν κανεις ξερεις ας βοηθησει και μενα....θα κλαψω για να βρω και εγω καμια.....κλαψ κλαψ....
και αν σε βοηθήσει κανείς, βοήθα και μένα please, την επίσης άσχετη!:(
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ουτε και εγω ξερω τα φωτοψαχτηρια! Πως γινεται η δουλεια; Υπαρχει κανεις ειδημων να μας διαφωτισει;
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Εμενα μου θυμιζει τον ποταμο Βιστουλα στη Κρακοβια. Οσο για τα φωτοψαχτηρια, καλυτερα να μη μαθουμε ποτε να τα χρησιμοποιουμε, γιατι θα χαλασει ολη η μαγεια του παιχνιδιου. :bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom