Τσεχική Δημοκρατία Πράγα λίγο πριν τα Χριστούγεννα

antzelis

Member
Μηνύματα
60
Likes
5
ΑΓΑΠΗΤΗ echo2011 ΠΗΓΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΡΑΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΗΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΜΕΙΣ ΠΡΑΓΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ Airline CZECH KAI TO ΤΑΞΙΔΙ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΠΡΑΓΑΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ
 
Last edited by a moderator:

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
http://www.travelstories.gr/rules.php
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
ΑΓΑΠΗΤΗ echo2011 ΠΗΓΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΡΑΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΗΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΜΕΙΣ ΠΡΑΓΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ Airline CZECH KAI TO ΤΑΞΙΔΙ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΠΡΑΓΑΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ
Ναι λίγο πριν τα Χριστούγεννα ήταν πολύ όμορφα και πέσαμε και σε καλό (για την εποχή) καιρό και καναμε πολλές βόλτες..Αλλά σίγουρα και άνοιξη θαναι πολύ ωραία!
 
Last edited by a moderator:

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Μου άρεσε πολύ η ιστορία σου.
Ευχαριστούμε πολύ.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Εγώ πάλι νόμιζα ότι κάτι άλλο φταίει και δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες σου.
Περιμένω λοιπόν να τις δω.
 

vierinia

Member
Μηνύματα
27
Likes
17
Καταρχήν συγχαρητήρια για την όμορφη ιστορία.
Μπορείς να κάνεις μια μικρή σύγκριση Βουδαπέστης - Πράγας? Σκεφτόμουν να κάνω ένα ταξίδι Βουδαπέστη - Βιέννη το 2013 αλλά διαβάζω πολλές όμορφες ιστορίες τελευταιά για Πράγα και είμαι σε δίλημμα
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Καταρχήν συγχαρητήρια για την όμορφη ιστορία.
Μπορείς να κάνεις μια μικρή σύγκριση Βουδαπέστης - Πράγας? Σκεφτόμουν να κάνω ένα ταξίδι Βουδαπέστη - Βιέννη το 2013 αλλά διαβάζω πολλές όμορφες ιστορίες τελευταιά για Πράγα και είμαι σε δίλημμα
Ευχαριστώ Vierinia.. Όμορφη η Πράγα αλλά Βιέννη-Βουδαπέστη μου άρεσε ακόμα περισσότερο! Η Πράγα είναι γραφική (όπως και η Βουδαπέστη) αλλά στην Βιέννη έχει περισσότερα πράγματα να δεις και να κάνεις..:)
 

vierinia

Member
Μηνύματα
27
Likes
17
Ευχαριστώ Vierinia.. Όμορφη η Πράγα αλλά Βιέννη-Βουδαπέστη μου άρεσε ακόμα περισσότερο! Η Πράγα είναι γραφική (όπως και η Βουδαπέστη) αλλά στην Βιέννη έχει περισσότερα πράγματα να δεις και να κάνεις..:)
Σε ευχαριστώ πολύ. Βασικά έτσι και αλλιώς σκεφτόμουν το Βιέννη-Βουδαπέστη μιας και υπολόγιζα περίπου 7 διανυκτερεύσεις. Μάλλον η Πράγα θα είναι βαρετή για τόσες μέρες και δεν βλέπω να μπορεί να συνδιαστεί με κάποια αλλη μεγάλη πόλη. Εκτός απο το Βερολίνο ίσως, αλλά μου μοιάζει λίγο ταλαιπωρία ο συνδυασμός.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Σε ευχαριστώ πολύ. Βασικά έτσι και αλλιώς σκεφτόμουν το Βιέννη-Βουδαπέστη μιας και υπολόγιζα περίπου 7 διανυκτερεύσεις. Μάλλον η Πράγα θα είναι βαρετή για τόσες μέρες και δεν βλέπω να μπορεί να συνδιαστεί με κάποια αλλη μεγάλη πόλη. Εκτός απο το Βερολίνο ίσως, αλλά μου μοιάζει λίγο ταλαιπωρία ο συνδυασμός.
Η Πράγα δεν είναι για 7 διανυκτερευσεις και πιστευω έχεις δίκιο, το Βερολίνο είναι αρκετά μακριά και είναι άλλο ταξίδι από μόνο του.. Αρα καλα το σκέφτεσαι για Βιέννη-Βουδαπέστη!
 

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bali
Σίγουρα αυτοί που έχουν πάει και Βιέννη - Βουδαπέστη μπορούν να σου πουν που είναι καλύτερα να πας. Πάντως εγώ που είχα μείνει μια εβδομάδα στην Πράγα δεν πρόλαβα καθόλου να βαρεθώ, έκανα και 2 μονοήμερες σε Karlovy Vary και Cesky Krumlov και πέρασαν μια χαρά οι μερούλες..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom