Πριν το 'μεγάλο ταξίδι'....

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Πριν το 'μεγάλο ταξίδι'
Σε 4 ημέρες πετάω..για το πρώτο μου ταξίδι...μόνη
Αμάν χριστιανή μου με τρόμαξες με τέτοιο τίτλο και μάλιστα σε εισαγωγικά....
Μη βιάζεσαι για το 'μεγάλο ταξίδι΄. Θάρθει κι αυτό στην ώρα του...
Κανείς δεν το γλυτώνει.:haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αμάν χριστιανή μου με τρόμαξες με τέτοιο τίτλο και μάλιστα σε εισαγωγικά....
Μη βιάζεσαι για το 'μεγάλο ταξίδι΄. Θάρθει κι αυτό στην ώρα του...
Κανείς δεν το γλυτώνει.:haha:
Για να πω την αλήθεια, κι εγώ "πάγωσα" όταν είδα τον τίτλο... Και άνοιξα το θέμα με κάποια επιφύλαξη... και τι δεν έβαλα στο μυαλό μου τα λίγα δευτερόλεπτα που πέρασαν μέχρι να "κάνω κλικ" και να δω για ποιο ακριβώς "μεγάλο ταξίδι" μιλάμε!;)
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
Αμάν χριστιανή μου με τρόμαξες με τέτοιο τίτλο και μάλιστα σε εισαγωγικά....
Μη βιάζεσαι για το 'μεγάλο ταξίδι΄. Θάρθει κι αυτό στην ώρα του...
Κανείς δεν το γλυτώνει.:haha:

Χαχαχα.... καλά αυτό κανείς δεν το ξέρει .... το μεγάλο ταξίδι είναι εδώ..!!!!! Enjoy the ride!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
μου φτιάξατε τη διάθεση ρε παιδιά, γιατί και γω το ίδιο νόμιζα!!!! πάντως φαντάσου τι θα πάθεις στη συνέχεια αφού έμπλεξες με μας!!! Καλό σου ταξίδι....
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλο ταξιδι και απο μενα!
το βασικο στην ζωη μας ειναι να ειμαστε ανοιχτοι στις διαφορετικες προκλησεις!
με το καλο να επιστρεψεις να μας διηγηθεις οσα εζησες!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Αμάν χριστιανή μου με τρόμαξες με τέτοιο τίτλο και μάλιστα σε εισαγωγικά....
Για να πω την αλήθεια, κι εγώ "πάγωσα" όταν είδα τον τίτλο... Και άνοιξα το θέμα με κάποια επιφύλαξη... και τι δεν έβαλα στο μυαλό μου τα λίγα δευτερόλεπτα που πέρασαν μέχρι να "κάνω κλικ" και να δω για ποιο ακριβώς "μεγάλο ταξίδι" μιλάμε!;)
Βρε Δεσποινάκι,
όλοι μας το ίδιο σκεφθήκαμε πριν ανοίξουμε το θέμα ....:(:( αλλά ευτυχώς συνήλθαμε μετά :p:p

Τώρα ναι για σένα, είναι η αρχή μιας νέας εποχής... Μεγάλα ταξίδια θα ακολουθήσουν κι άλλα και ακόμα πιο όμορφα και περίεργα....

Καλή αρχή λοιπόν.... αναμένομεν τις εμπειρίες σου μετά την επιστροφή, γιατί πολύ έχουμε σκεφθεί σαν εσένα και ίσως ακόμα δεν το έχουμε τολμήσει (μόνοι μας....) !! :clap::clap:
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
και εμένα το μυαλό μου σε άλλο 'μεγάλο ταξίδι' πήγε! ουφ!!

εγώ ποτέ δεν θα είχα τα κότσια να πάω κάπου μόνη μου και θαυμάζω αυτούς που μπορούν και το κάνουν -όσο αφελές και να ακούγεται αυτό-

καλή αρχή λοιπόν και να περάσεις τέλεια κοριτσάρα μου:clap:
 

helenabak123

Member
Μηνύματα
25
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Δέσποινα

θα είναι μία υπέροχη εμπειρία! Απλά μην το σκέφτεσαι και πολύ! Την πρώτη φορά που ταξίδεψα μόνη μου (σε οργανωμένο ταξίδι, όπως και εσύ σε λίγο) ήταν το 2008 και στην Σρι Λάνκα! Την απόφαση την πήρα σε 10 λεπτα και μετά αναρωτιώμουν για 2 μήνες τί τρέλλα έκανα μέχρι την μέρα που πέταξα για Κολόμπο. Στο ταξίδι πέρασα τέλεια και έκανα φίλους και φίλες που απο τότε ήμαστε καλλητοί! Θα περάσεις τέλεια. Περιμένω τις εντυπώσεις σου μετά το ταξίδι
 

sophia_det

Member
Μηνύματα
213
Likes
225
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία,Περού,Ν.Ζηλανδία
Γεια σου, Δέσποινα.
Φεύγω και γω Τυνησία με γκρουπ στις 25/3 μαζί με μία φίλη μου. Μπορεί να είμαστε και στο ίδιο!

Όλοι μας στην αρχή είμαστε διστακτικοί. Ίσως και το ότι είμαστε γυναίκες διογκώνει τους δισταγμούς και φόβους μας.Εγώ έχω ταξιδέψει μόνη μου στην Ευρώπη μόνο (ούτε ως μέλος σε γκρουπ), ίσως λόγω μεγαλύτερης ασφάλειας και γνώσης ξένης γλώσσας. Και για το καλοκαίρι σκέφτομαι να ταξιδέψω μόνη μου, αν δεν βρεθεί συνοδοιπόρος- αναλόγως την περιοχή που θα αποφασίσω, θα το οργανωσω μόνη μου ή θα πάω με γκρουπ.

Το ότι οι φίλοι μου δεν μπορούν, δεν τους αρέσει ο προορισμός, δεν έχουν λεφτά ή νομίζουν ότι ένα ταξίδι είναι πολυτέλεια και όχι "επένδυση ζωής" κ.α. , δεν μπορούν να σταματήσουν τα όνειρά μου για περισσότερα ταξίδια.

Καλά να περάσεις!
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Δέσποινα μπράβο που το τόλμησες και σίγουρα θα περάσεις τέλεια! Μη φοβάσαι τίποτα, εδώ έχεις ένα ολόκληρο φόρουμ μαζί σου!!!:clap:
Οταν με το καλό επιστρέψεις γράψε κι ένα στόρυ σχετικά με το πώς βίωσες αυτό το ταξίδι, για να μαθαίνουμε και οι υπόλοιποι που δεν το έχουμε τολμήσει έως τώρα!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Δέσποινα - μοιάζω στην angelina - μπράβο που πήρες την απόφαση να ταξιδέψεις μόνη εστω και με group .
Να περάσεις τέλεια και θα περιμενουμε να μας διηγηθείς αυτα που έζησες εκει

ΥΓ. βρε πουλακι μου τι τίτλος ειναι αυτος !!! :shock:
έχουμε και μέλη κάποιας ηλικίας... τι θα βαλουν στο μυαλό τους διαβάζοντας το :haha:
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Φτου φτου φτου μακρια απο μας!:shock:
Ακους εκει ''μεγαλο ταξιδι''!

Κατα τ αλλα η αποφαση σου ειναι πολυ καλη, ετοιμαζω κατι τετοιο το καλοκαιρι, οχι ακριβως με γκρουπ, αλλα ουτε κ ολομοναχος... ανυπομονω και εχω περιεργεια για το πως θα μου φανει και πως θα συμπεριφερθω!

Ευχομαι να περασεις τελεια κ να ανταμοιφθεις που το τολμησες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom