Προβλημα

kosvik

Member
Μηνύματα
121
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Καλημέρα!
Προσπάθησα στις ταξιδιωτικές ιστοριες να ανοίξω νέο θέμα και μου έβγαλε το ακόλουθο μήνυμα:
Μήνυμα vBulletin
kosvik, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω λόγους:
  1. Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;
  2. Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας ή απλά αυτός ακόμη δεν έχει ενεργοποιηθεί.


Πήγα στα εργαλεία εκεί που λέει νέο θέμα,έχω κάνει κάτι λαθος?
αν μπορείτε να με ενημερώσετε.Ευχαριστώ:p!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Για να γράψεις μία νέα ταξιδιωτική ιστορία πηγαίνεις στο υπομενού Ταξιδιωτικές Ιστορίες σε εξέλιξη και εκεί πατάς το κουμπί Νέο Θέμα. Όταν τελειώσεις την ιστορία θα μεταφερθεί στην αντίστοιχη γεωγραφική ενότητα.
 

kosvik

Member
Μηνύματα
121
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Για να γράψεις μία νέα ταξιδιωτική ιστορία πηγαίνεις στο υπομενού Ταξιδιωτικές Ιστορίες σε εξέλιξη και εκεί πατάς το κουμπί Νέο Θέμα. Όταν τελειώσεις την ιστορία θα μεταφερθεί στην αντίστοιχη γεωγραφική ενότητα.
OK.Eυχαριστώ πολύ!:lol:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αφεντικό προσπάθησα να μπώ σε ένα post που έχω γράψει προκειμένου να διορθώσω ένα ορθογραφικό το οποίο θα με διασύρει εις τον αιώνα των άπαντα και δε μπορώ. Μήπως κάνω εγώ κάτι λάθος; Ή μήπως έχει αφαιρεθεί πλέον η δυνατότητα αυτή; Πρόκειται για το post http://www.travelstories.gr/%E1%F6%...%E5%F2-%E3%E9%E1-%E1%DF%E3%F5%F0%F4%EF-3.html
και το εφιαλτικό λάθος είναι το η στεριές, κάπου προς το τέλος. :shock: Αν συνεχίζει να υπάρχει, θα νοιώθω άθλια. Κάνε κάτι λοιπόν. (στην ανάγκη διόρθωσε το εσύ please!).
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Αμα μιλας για ορθογραφικο λαθος, εγω πρεπει να φουνταρω απο την ακροπολη.:roll:
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Kαταρχήν δεν πειράζει ,γιατί ορθογραφικά κανουμε όλοι όταν γράφουμε στον υπολογιστή Αν θέλετε όμως να διορθώσετε κάτι πατατε "επεξεργασία"στο κάτω μέρος του post και ξαναμπαίνετε στο μήνυμα και κάνετε ότι αλλαγές θέλετε.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εμ αυτό λέω! Οτι χάθηκε το κουμπάκι επεξεργασία!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Φαίνεται πως όταν 'χρονίζει' ένα ποστ, βγαίνει αυτομάτως αυτή η επιλογή...εμένα βέβαια θα μου την κόψουνε τη δυνατότητα πολύ νωρίτερα, γιατί μπαίνω 45 φορές στο κάθε ποστ μου (στην ταξιδιωτική διήγηση αναφέρομαι...) και διορθώνω συνεχώς, καθότι αθεράπευτα και βασανιστικά τελειομανής...Προβλέπω να μου βάζει απαγόρευση εισόδου σε λίγο ο spor_os....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Στις 7/4 το πόσταρα.
Λες να έχουμε τόσο σύντομο up date στο Travelstories;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μην αγχωνεστε λεμε! Κι εγω βλεπω καποια ορθογραφικα μου που ειναι αργα να διορθωσω.. Δεν εγινε και τιποτα..

Τωρα επειδη θελω να κανω πλακα στην Ερση , να της πω οτι στην ιστορια που μας γραφεις τωρα και της οποιας το ξεκινημα ειναι απιστευτα χιουμοριστικο:lol: καπου στη 2η-3η παραγραφο γραφεις 'οι Renata'. Τρεχα να προλαβεις το κουμπακι επεξεργασια γιατι η renata ειναι μια και μοναδικη , ή σωσε την κατασταση λεγοντας οτι αναφερεσαι σε γνωστη φυλη που ζει σε μπαμπου-καλυβες σε παραποταμο του Νειλου :haha::haha:

Γλυκια μου Ερση σε πειραζω..ειναι φυσικο σε ενα κατεβατο να σου ξεφυγει ενα λαθακι! Σε ενα μεγαλο κειμενο φαινεται αν εγινε λογω ανορθογραφιας ή λογω ταχυτητας :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom