Προβλημα

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κι'εγώ firefox χρησιμοποιώ περίεργο. Στείλτε μου βρε παιδιά ένας ένα προσωπικό μήνυμα να τσεκάρουμε το θέμα :)
Και με τον Chrome το παρουσίαζε το πρόβλημα με τη διαφήμιση χθες αλλά σήμερα είναι ΟΚ.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
τελικά τι γίνεται,μόλις συνειδητοποίησα ότι κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα:haha:πέφτει η ειδοποίηση πάνω στη διαφήμιση και άντε να καταλάβεις αν είναι πρόσκληση,μήνυμα κλπ Defkalion βοήθεια,τα φώτα σου
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι, είναι η συγκεκριμένη διαφήμιση το πρόβλημα, πρώτη φορά εμφανίζεται. Οκ θα το ψάξω. Στο μεταξύ διαβάζετε τα μηνύματα με το κουμπί από την κάτω μπάρα, και με τον παραπάνω τρόπο βλέπετε και τις αιτήσεις φιλίας. Μέχρι να λυθεί το θέμα. :)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Σήμερα παρατηρώ ότι κολλάνε οι σελίδες,δεν αλλάζουν εύκολα και επίσης στην ίδια σελίδα δεν μπορώ να πάω πάνω-κάτω,ταχύτητα χελώνας..αδύνατη σχεδόν η περιήγηση,ενώ το Internet μου δουλεύει γενικά μια χαρά,τόχω τσεκάρει δηλ.με άλλες"σελίδες" και άλλα φόρουμ κλπ,τα οποία "τρέχουν"μια χαρά...
Εχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα;
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Σήμερα από νωρίς το πρωί έχω "λιώσει" μέσα στο TravelStories και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Γενικά, βασικά, με καμία σελίδα στο διαδίκτυο.

Τσέκαρε τον browser σου, δοκίμασε κάποιον άλλον για λίγο ή δες αν γίνεται κανένα update από κάτω (οι πρώτες σκέψεις που κάνω πάντα σε ανάλογες περιπτώσεις).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.151
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom