Προβλημα

Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Δάφνη υπομονή:haha:,όπως και με μένα και τη maris lou...θα ξεθυμώσει,ή θα επιληφθεί ο Defkalion,μέχρι να ταχτοποιηθεί κάνε ότι έκανα κι εγώ κατέβασε όλα τα μηνύματα σου ως XML,σαν αρχείο,είναι ένας τρόπος κουραστικός βεβαια ,αλλά έτσι θα φτάσεις και θα δείς και το πρόσφατα..
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
βλέπω την ειδοποίηση 2 μηνύματα,πιο κάτω λέει προσωπικά μηνύματα σε φάκελο με το βελάκι κάτω,εισερχόμενα...3 (2 σήμερα)1 χθες,αλλά ότι και να πατήσω δεν ανοίγει,δεν διαβάζω τα 2 σημερινά,
τι να πω δεν ξέρω αν κάτι έχει αλλάξει:roll:,η είχα πατήσει κάτι χθες και μπλόκαρε
Έφη τα μυνήματα στο κινητό σου τα διαβάζεις ?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά, το "ειδοποιήσεις: 1" ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ότι πρόκειται για προσωπικό μήνυμα!! Μπορεί νάναι ειδοποίηση ότι κάποιος σχολίασε φωτογραφία σας, ή ότι κάποιος έχει κάνει αίτηση για φιλία! Αν κάνετε κλικ πάνω πάνω στο σάιτ εκεί που λέει ειδοποίηση: 1, θα σας εμφανίσει μια λίστα και θα σας δείξει τί ακριβώς ειδοποίηση είναι αυτή.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
καταλαβαίνω τι λες Δευκαλιωνα αλλά η λίστα δεν ανοιγει ...εμφανίζεται μόνο το πλαισιο και στη μεση μόνο η διαφημηση....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ναι και σε εμενα το εκανε αυτο χθες το βραδυ: στη μεση εβγαινε η διαφημιση για το πατρινο καρναβαλι. Τελικα αποδεχθηκα την προταση φιλιας πηγαινοντας κατευθειαν στη σελιδα των φιλων μεσω της προσωπικης μου σελιδας.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
καταλαβαίνω τι λες Δευκαλιωνα αλλά η λίστα δεν ανοιγει ...εμφανίζεται μόνο το πλαισιο και στη μεση μόνο η διαφημηση....
Αχά. Το βρήκαμε το πρόβλημα επομένως. Για πείτε μου τι browsers χρησιμοποιείτε.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω από χθες. Τα μηνύματά μου μπορώ να τα δω μόνο αν πάω από τον Πίνακα Ελέγχου Χρήστη.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κι'εγώ firefox χρησιμοποιώ περίεργο. Στείλτε μου βρε παιδιά ένας ένα προσωπικό μήνυμα να τσεκάρουμε το θέμα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.131
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom