Προορισμοί διακοπών 2012

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.111
Έχω δει πάρα πολλά θέματα κάθε χρόνο(π.χ.2010-2011 κτλ) που έχουν ακριβώς το ίδιο θέμα,τις διακοπές δηλάδή της εκάστοτε χρονιάς,όπως εξάλλου και θέμα "ποιός δεν θα κάνει διακοπές φέτος" κτλ.Δεν πρόσεξα είχες και εκεί την ίδια απορία?Και επειδή γκρινιάζεις γενικά αναρωτιέμαι είσαι πολύ μεγάλης ηλικίας άτομο?Γεροντοπαραξενιές στο travelstories?Αν δεν σου αρέσει ένα θέμα μην απαντάς αλλά παρόμοιο ή ίδιο θέμα μπαίνει κάθε χρόνο για τους προορισμούς των διακοπών και όπως και φέτος απαντούν πολλά άτομα.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.111
λοιπόν...

πάλι Σερβία τέλη Απριλίου, Βελιγράδι +ανατολική, μετά Ιταλία τέλη Μαγίου, ελπίζω Βαρκελώνη και Παρίση τέλη Ιουνίου, Χαλκιδική στις παύσεις, Γκούτσα και εγώ ...
και βλέπουμε από Αύγουστο.

Βασικά ωραία η Ευρώπη μας αλλά το παραξύλόσαμε, ελπίζω να "βγούμε" φέτος κάπου.
Τυχερή...γεμάτο πρόγραμμα!Να περάσεις όμορφα.
 

danisg

Member
Μηνύματα
33
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
καπου στην Ευρώπη..
Αρχές Ιουνίου από Κύμη Εύβοιας μέχρι Αγία Άννα με κανό (4 μέρες).
Ιούλιος κανό στη Ζάκυνθο (4 μέρες)
Αύγουστος Εύβοια και Σκύρος - νορμάλ διακοπές (5 μέρες)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Από τις λίγες φορές που δεν έχω ΙΔΕΑ για το τι θα κάνω! Μπράβο για τον προγραμματισμό σας παιδιά!
 

Alexa

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Μύκονος για 2 μέρες..αξίζει?

Εγω αυτό το καλοκαίρι θέλω να ξεφύγω απο νωρίς..Βρήκα προσφορά αρχες Ιουνίου που δεν μπορώ να χάσω με τπτ.. ειναι ενα υπερπολιτελεστατο ξενοδοχείο 5 αστέρων...Η αλήθεια ειναι πως δεν ήθελα να παω στην Μυκόνο με τον φίλο μου...γιατι ειναι πολυ κλαμπιμγκ κατασταση απο οτι ξερω...τι πιστευεται? να παω για 2 μέρες ή δεν αξίζει?? μήπως δεν θα προλάβω να δω τπτ.:roll:
 
Μηνύματα
4
Likes
0
Πρώτα από όλα χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη.Λοιπόν,τελευταία βλεπω πολλά θέματα όπου έχετε αρχίσει εγκαίρως την αναζήτηση και ψάχνετε νησάκια και γενικά προορισμούς καλοκαιρινών διακοπών.Για πείτε που θα πάτε φέτος?Εμείς έχουμε ως τώρα αποφασίσει τη Χιο όπου πάμε κάθε χρόνο και Σαντορίνη.Μετά βλέπουμε....

χαλκιδικη στο πρωτο ποδι! σε εναν επιγηο παραδεισο ! ΠΟΡΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑ !
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δε ήξερα ότι είχε τόσες ομορφιές το πρώτο πόδι! Αυτός ο επίγειος παράδεισος Πόρτο Βαλίτσα πού βρίσκεται?

Sent from my iPod using Travel stories
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Στην άκρη του ποδιού, κοντά στο Παλιούρι. Το τοπίο είναι πανεμορφο και δεν έχει υποστεί τις οικιστικές νεοελληνικές επεμβάσεις. Μειονέκτημα η βραχωδης ακτή. Εξαιρετικές εκδηλώσεις.
Porto Valitsa Paliouri Halkidiki Greece | Porto Valitsa Paliouri Halkidiki Greece
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Εξαιρετικές εκδηλώσεις.
Kαι απαράδεκτο σέρβις επίσης.
Την έχουν δει κάπως, έχασαν πολλή πελατεία λόγω τουπέ και τώρα αναγκάζονται να μπαίνουν εδώ μέσα και να "ψαρεύουν" πελάτες.
3 στα 3 μηνύματα είναι διαφημιστικά.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
traveladdict said:
τώρα αναγκάζονται να μπαίνουν εδώ μέσα και να "ψαρεύουν" πελάτες..
εδω ομως πρεπει να μαθουν να γραφουν ελληνικα πρωτα. το δημοτικο δεν αρκει.
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Και εγώ τα κανόνισα...Ο Ιούλιος θα βγει αρχικά λίγες μέρες Καστοριά,μετά Χαλκιδική 1ο πόδι,μετά Ρόδο και τον Αύγουστο κάτι συζητιέται για Μύκονο! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.957
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom