Προορισμός για 8 ημέρες;

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Τόσος κόσμος στο φόρουμ, όλο και κάποιος θα βρισκόταν να σε ακολουθήσει
Ξέχνα το για Μαδαγασκάρη. Εδώ 8 μέρες περνάς στη Κάρπαθο. Από προγράμματα που έχω δει εκεί είναι από 15-21 μέρες τα μικρότερα. Άσε που θες και χρόνο για να φτάσεις.
Μίνι Τανζανία για Σαφάρι ή σαφάρι+Ζανζιβάρη θα σου πρότεινα εφοσον δεν υπάρχει θέμα μπάτζετ
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.553
Likes
8.229
Θελω να πιστευω πως στις 8 δεν περιλαμβανονται οι πτησεις! Αν οι 8 ειναι καθαρες ειναι οκ για σαφαρι σε 3 παρκα ή για σαφαρι σε 2 παρκα+παραλια! ↲Υ.Γ. Το "ευχαριστω" μπηκε κατα λαθος!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Θελω να πιστευω πως στις 8 δεν περιλαμβανονται οι πτησεις! Αν οι 8 ειναι καθαρες ειναι οκ για σαφαρι σε 3 παρκα ή για σαφαρι σε 2 παρκα+παραλια! Υ.Γ. Το "ευχαριστω" μπηκε κατα λαθος!
:haha::haha: Καλό!! Για το ευχαριστώ εννοώ.

Οκ vario, πρέπει να δώ τι θα κάνω, τι, που και με ποιόν...

Να'σαι καλά!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εγω νομιζω 8 μερες και μακρυνο δεν ταιριαζουν.
Το μακρυνο αφησε το για αργοτερα οταν θα εχεις περισσοτερο χρονο στη διαθεση σου.
Να προτεινω Αιγυπτο (με εσωτερικες πτησεις), Ισραηλ (με ενοικιαση αυτοκινητου)
Δεν θα λιωσεις (πολυ) απο τη ζεστη και ριχνεις και μια βουτια στην ιστορια
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
εγω νομιζω 8 μερες και μακρυνο δεν ταιριαζουν.
Το μακρυνο αφησε το για αργοτερα οταν θα εχεις περισσοτερο χρονο στη διαθεση σου.
Να προτεινω Αιγυπτο (με εσωτερικες πτησεις), Ισραηλ (με ενοικιαση αυτοκινητου)
Δεν θα λιωσεις (πολυ) απο τη ζεστη και ριχνεις και μια βουτια στην ιστορια
Τι είναι όλες αυτές οι παρενθέσεις Εβανζελί μου; χαχαχα
Να δώ- το ψάχνω...Μόλις μου έστειλε η φίλη μου ότι δεν ξέρει τι θα γίνει με τη σχολή της, γιατί κάτι λένε οι Πρυτάνεις για απεργίες κλπ...
Θα ψάξω αύριο ή όποτε βγούν τα πακέτα για 1/10 για 15 μέρες και άνω και βλέπουμε!! Ή να κοιτάξω μόνος μου μεμονομένα; Θα δώ!! Ένα μπέρδεμα σκέτο ρε παιδί μου!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τι είναι όλες αυτές οι παρενθέσεις Εβανζελί μου; χαχαχα
Να δώ- το ψάχνω...Μόλις μου έστειλε η φίλη μου ότι δεν ξέρει τι θα γίνει με τη σχολή της, γιατί κάτι λένε οι Πρυτάνεις για απεργίες κλπ...
Θα ψάξω αύριο ή όποτε βγούν τα πακέτα για 1/10 για 15 μέρες και άνω και βλέπουμε!! Ή να κοιτάξω μόνος μου μεμονομένα; Θα δώ!! Ένα μπέρδεμα σκέτο ρε παιδί μου!!!
Ασε τα πακετα....Μονος σου (piece of cake-net:haha: )
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ασε τα πακετα....Μονος σου (piece of cake-net:haha: )
Ξέρεις τι; Αναλόγως την παρέα... Αν είναι κανένας/καμιά τρελή μαζί, προτιμώ πακέτο να μη με πρήζει τι πως και που, ενώ με το πακέτο, δε θα μπορεί να πεί και τίποτα!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ξέρεις τι; Αναλόγως την παρέα... Αν είναι κανένας/καμιά τρελή μαζί, προτιμώ πακέτο να μη με πρήζει τι πως και που, ενώ με το πακέτο, δε θα μπορεί να πεί και τίποτα!!
εχεις ενα point...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Για 8 ημέρες (-2 οι πτήσεις, ήτοι 6) μια είναι η λύση. Κίνα ή Ινδία. Μικρές , εύκολες , βατές και χωρίς ιδιαίτερα σημεία ενδιαφέροντος. Μπορείς να τις γυρίσεις σε 3 άντε 4 ημέρες. Θα τα έχεις δει όλα.
Τι ποσό διαθέτεις και -σοβαρά- πόσες ημέρες?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.592
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Στο Μαυρικιο να την πας. Φιλη το λεμε τωρα??!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Για 8 ημέρες (-2 οι πτήσεις, ήτοι 6) μια είναι η λύση. Κίνα ή Ινδία. Μικρές , εύκολες , βατές και χωρίς ιδιαίτερα σημεία ενδιαφέροντος. Μπορείς να τις γυρίσεις σε 3 άντε 4 ημέρες. Θα τα έχεις δει όλα.
Τι ποσό διαθέτεις και -σοβαρά- πόσες ημέρες?
Το ποσό δε με νοιάζει.

Οι μέρες...1-23/10 σύνολο, αλλά έλεγα να το σπάσω σε 2 κομμάτια γιατί κανείς δεν μπορεί τόσο. Έλεγα 12ήμερο(περίπου) Κίνα και 8ήμερο(περίπου)κάπου αλλού. Κλίνω προς Νεπάλ είναι η αλήθεια.........
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Στο Μαυρικιο να την πας. Φιλη το λεμε τωρα??!
Όχι Μαυρίκιοοοο!!! Όταν γεράσω θέλω να πάω εκεί.... Να 'ναι όλα επίπεδα, ξεκούραστα και να μην έχει πουθενά βότσαλο, όχι τώρα!!! :haha: Ναι, φίλη ταξιδιάρα είναι!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.282
Μηνύματα
886.530
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom