Προσφορά MALEV 79 ΕΥΡΩ

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
επεστρεψαν ξανα τα 79 κ 99!απλα τα βαζουν κ τα βγαζουν...πρεπει να κοιτας συνεχεια
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εχει δικιο ο dimitrak,εγω μολις εκλεισα για οκτωβριο με 79,αλλα με εβγαλε την πιστη.την μια με εβγαζε 79 την αλλη 211.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
αυτές είναι προσφορές!!!! αν τις προλάβεις βέβαια...
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Έχετε δίκιο!'Εκλεισα χθες το βράδυ για 24-27 Μαρτίου!!!Λίγο μακριά αλλά λόγω αργίας μόνο τότε είναι σίγουρο!!!!
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Εκλεισα κι εγώ για 24-27 Μαρτίου .Εάν πάνε όλα ΄καλά μέχρι τότε..θα τα πούμε εκεί Lida.Θα κάνουμε γκρουπάκι΄.Ταλαιπωρήκα όμως μεχρι να τα κλείσω.Μόλις καταχωρούσα τα ονόματα και πήγαινα να τα κλείσω με πέταγε εξω και εγραφε οτι τελείωσε η προσφορά και επειτα εβγαζε 129 Ευρώ.Με τα πολλά εχθές το βράδυ κατάφερα να τα κλείσω αλλά έχασα την πρωινή πτήση στις 24/3 και αναγκαστικά φεύγω με την απογευματινή.Πιστεύω 3,5 ημέρες κατι να μπορέσουμε να δούμε!!
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
http://www.malev.com/offers/weekend

Και η προσφορα συνεχιζεται μεχρι τις 28/6!!!!
Κλαψ κλαψ δεν μπορω να παω και τοτε που μπορω δεν εχει...κλαψ κλαψ
Προλαβετε...Ακουσατε...Ακουσατεεεεεεεεεεεεε
 
Last edited by a moderator:

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Εκλεισα κι εγώ για 24-27 Μαρτίου .Εάν πάνε όλα ΄καλά μέχρι τότε..θα τα πούμε εκεί Lida.Θα κάνουμε γκρουπάκι΄.Ταλαιπωρήκα όμως μεχρι να τα κλείσω.Μόλις καταχωρούσα τα ονόματα και πήγαινα να τα κλείσω με πέταγε εξω και εγραφε οτι τελείωσε η προσφορά και επειτα εβγαζε 129 Ευρώ.Με τα πολλά εχθές το βράδυ κατάφερα να τα κλείσω αλλά έχασα την πρωινή πτήση στις 24/3 και αναγκαστικά φεύγω με την απογευματινή.Πιστεύω 3,5 ημέρες κατι να μπορέσουμε να δούμε!!
:p:pΜια χαρά, και εγώ απόγευμα φεύγω!!!Όλοι μαζί!!! Εμένα κολλούσε για να πάρει πιστωτική αλλά εντάξει μετά..Θα προλάβουμε εννοείται!Εχουμε και ολόκληρη την Κυριακή!
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Ρε παιδιά μόνο για Βουδαπέστη είναι η προσφορά? Όταν βάζω Πράγα, δεν υπάρχει με 79 ευρώ..
Πρωτον ποιος ειπε για προσφορα για πραγα? Βουδαπεστη ειναι η προσφορα.
Δευτερον εδω και 2 μερες που εχω τσεκαρει πεταει το απογευμα προς βραδυ ξανα τα 79αρια με αυτη τη προσφορα......

Book your air ticket to Budapest between 6.00pm and 6.00am on a fabulous price, which is, of course, the cost of a full return fare including complimentary catering and refreshments on board plus a 23-kg free checked baggage allowance.
The sooner you plan your travel the better fares you can find!
Book your ticket from 6.00pm to 6.00am!
  • Sales period: tonight from 6.00 pm - till 6.00 tomorrow morning
  • Travel period: until 31 March 2011 (excl. 15 Dec. 2010 - 06 Jan. 2011)
 

Tzelaledin

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
bucuresti
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο
αχ αμαν ωραια πεταξα την ιδεα για 24 με 27 μαρτη!!
ειμαστε 3 ατομα ηδη lida και vasso and me.
υπαρχει καιρος μεχρι τοτε ,αλλα επιβαλεται η επικοινωνια!
 

gtsimp

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Στην τιμή των 79? ανα άτομο συμπεριλαμβάνονται και οι αποσκευές και αν ναι για τι βάρος ανα άτομο μιλάμε?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.508
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom