Προσφορά MALEV 79 ΕΥΡΩ

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια σας παιδιά!!!
Μόνο κάθε ΣΚ κάνει προσφορές η εταιρεία??
Σκέφτομαι για κανά τριήμερο τον Ιούλιο και ένα τον Αύγουστο για οπουδήποτε!!!
 

than4573

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
ΕΓΩ ΔΟΚΙΜΑΖΩ 3 ΜΕ 10 ΟΚΤΩΒΡΗ (7 ΜΕΡΕΣ)-2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΟΛΟ(ΜΕ ΦΟΡΟΥΣ) =157 ΕΥΡΩ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.ΜΕ ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝΟΙΓΜΑ ΘΕΣ ΠΑΣ..
 

panosss567

Member
Μηνύματα
42
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία-Γερμανία-Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
???
Τρέχει καινούργια προσφορά : Budapest
from 79 ? *
Book your air ticket to Budapest between 6.00pm and 6.00am on a fabulous price, which is, of course, the cost of a full return fare including complimentary catering and refreshments on board plus a 23-kg free checked baggage allowance.​
The sooner you plan your travel the better fares you can find!​
Book your ticket from 6.00pm to 6.00am!

  • Sales period: tonight from 6.00 pm - till 6.00 tomorrow morning
  • Travel period: until 31 March 2011 (excl. 15 Dec. 2010 - 06 Jan. 2011)

περισσότερα εδώ Cheap flights - Mal?v Hungarian Airlines
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Τρέχει καινούργια προσφορά : Budapest

from 79 ? *
Book your air ticket to Budapest between 6.00pm and 6.00am on a fabulous price, which is, of course, the cost of a full return fare including complimentary catering and refreshments on board plus a 23-kg free checked baggage allowance.


The sooner you plan your travel the better fares you can find!


Book your ticket from 6.00pm to 6.00am!


  • Sales period: tonight from 6.00 pm - till 6.00 tomorrow morning
  • Travel period: until 31 March 2011 (excl. 15 Dec. 2010 - 06 Jan. 2011)
περισσότερα εδώ Cheap flights - Mal?v Hungarian Airlines
Δεν ειναι καινουργια. Ειναι η αρχικη που ειχε ανοικτει εδω στο τοπικ. Απλα αλλαξε τις ωρες κλεισιματος των εισ/ων. Εχω αναφερθει και πιο πριν οτι την βαζει συγκεκριμενες ωρες (6.00 pm - till 6.00 tomorrow morning), με 79 ευρω και το πρωι την βαζει 129. Αν δειτε η περιοδος ταξιδιου ειναι η ιδια με την αρχικη προσφορα που εχει ανοικτει εδω (Travel period: until 31 March 2011 (excl. 15 Dec. 2010 - 06 Jan. 2011).
 

joys

Member
Μηνύματα
50
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Εχω βρει εισητηρια για 7/1/2011 με 11/1/2011 με 236 ευρω τα 3 ατομα ,ξερω ειναι λιγο μακρια αλλα το καλο πραγμα.... εχω μια ερωτηση ομως ,καπου γραφει Taxes are included except where local airport taxes are collected at check-in time και ερωτω εγω τωρα, υπαρχει περιπτωση στο check in να μου ζητησουν καμια διαφορα στην τιμη? ειναι και το ΔΝΤ που πρεπει να σκεφτομαστε διοτι μεχρι τοτε ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει.Αν λοιπον καποιος γνωριζει θα ηθελα τα φωτα του.Ευχαριστω
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
καλε τρεχα κλειστα!! Σιγα τι ειναι 236 ευρω?????
 

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
Εχω βρει εισητηρια για 7/1/2011 με 11/1/2011 με 236 ευρω τα 3 ατομα ,ξερω ειναι λιγο μακρια αλλα το καλο πραγμα.... εχω μια ερωτηση ομως ,καπου γραφει Taxes are included except where local airport taxes are collected at check-in time και ερωτω εγω τωρα, υπαρχει περιπτωση στο check in να μου ζητησουν καμια διαφορα στην τιμη? ειναι και το ΔΝΤ που πρεπει να σκεφτομαστε διοτι μεχρι τοτε ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει.Αν λοιπον καποιος γνωριζει θα ηθελα τα φωτα του.Ευχαριστω
νομιζω οτι μονο στην κουβα πληρωνεις τους φορους αεροδρομιου στο check in οποτε δεν σε αφορα
 

joch

Member
Μηνύματα
40
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΥΠΕΡΣΙΒΗΡΙΚΟΣ-ΚΑΜΤΣΑΤΚΑ
Ψιλομούφα η προσφορά.Χθές, μπροστά μου συνέδελφος από το γραφείο, επιχείρησε (μέσω του site της Malev) να κλείσει για Βουδαπέστη (από Θεσσαλονίκη) για 25/10/2010 και με επιστροφή στις 1/11/2010 με αναγραφόμενη τιμή 79 ευρώ τελική τιμή, και ενώ προχωρούσε κανονικά η διαδικασία της οnline κράτησης στο τέλος δεν του κατοχύρωνε το εισιτήριο. Σήμερα τηλεφώνησε στα κεντρικά της ΜΑΛΕV και του είπανε ότι όντως ισχύει η προσφορά ΑΛΛΑ επειδή δεν έχουν κρατήσεις (μαζικές) για την συγκεκριμένη πτήση ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΑΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΕΛΙΚΩΣ και για το λόγο αυτό δεν δέχονται online κρατήσεις από μεμωνομένους ταξιδιώτες μολονότι εξακολουθούν να εμφανίζουν διαθέσιμη για το κοινό την συγκεκριμένη τιμή και προσφορά !!!!! Και τον προέτρεψαν να ξαναπροσπαθήσει τις επόμενες ημέρες...Από σοβαρότητα σκίζει η συγκεκριμένη εταιρία !!!!!! Άντε τώρα εσύ να κλείσεις ξενοδοχείο, να οργανώσεις το υπόλοιπο ταξίδι σου και να περιμένεις να δεις τι θα πράξει η Malev.Με κάτι τέτοιες συμπεριφορές κατέληξε τελικά η Ουγγαρία στο ΔΝΤ.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ψιλομούφα η προσφορά.Χθές, μπροστά μου συνέδελφος από το γραφείο, επιχείρησε (μέσω του site της Malev) να κλείσει για Βουδαπέστη (από Θεσσαλονίκη) για 25/10/2010 και με επιστροφή στις 1/11/2010 με αναγραφόμενη τιμή 79 ευρώ τελική τιμή, και ενώ προχωρούσε κανονικά η διαδικασία της οnline κράτησης στο τέλος δεν του κατοχύρωνε το εισιτήριο. Σήμερα τηλεφώνησε στα κεντρικά της ΜΑΛΕV και του είπανε ότι όντως ισχύει η προσφορά ΑΛΛΑ επειδή δεν έχουν κρατήσεις (μαζικές) για την συγκεκριμένη πτήση ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΑΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΕΛΙΚΩΣ και για το λόγο αυτό δεν δέχονται online κρατήσεις από μεμωνομένους ταξιδιώτες μολονότι εξακολουθούν να εμφανίζουν διαθέσιμη για το κοινό την συγκεκριμένη τιμή και προσφορά !!!!! Και τον προέτρεψαν να ξαναπροσπαθήσει τις επόμενες ημέρες...Από σοβαρότητα σκίζει η συγκεκριμένη εταιρία !!!!!! Άντε τώρα εσύ να κλείσεις ξενοδοχείο, να οργανώσεις το υπόλοιπο ταξίδι σου και να περιμένεις να δεις τι θα πράξει η Malev.Με κάτι τέτοιες συμπεριφορές κατέληξε τελικά η Ουγγαρία στο ΔΝΤ.
Το μισό travelstories έχει κλείσει και θα πάει στη BUD με 79? κι εσύ έβγαλες μούφα την προσφορά...

υ.γ. Η αναλυσάρα σου όμως για το ΔΝΤ και την Ουγγαρία είναι όλα τα λεφτά... που το σκέφτηκες ρε αδερφέ, εύγε!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Ψιλομούφα η προσφορά.Χθές, μπροστά μου συνέδελφος από το γραφείο, επιχείρησε (μέσω του site της Malev) να κλείσει για Βουδαπέστη (από Θεσσαλονίκη) για 25/10/2010 και με επιστροφή στις 1/11/2010 με αναγραφόμενη τιμή 79 ευρώ τελική τιμή, και ενώ προχωρούσε κανονικά η διαδικασία της οnline κράτησης στο τέλος δεν του κατοχύρωνε το εισιτήριο. Σήμερα τηλεφώνησε στα κεντρικά της ΜΑΛΕV και του είπανε ότι όντως ισχύει η προσφορά ΑΛΛΑ επειδή δεν έχουν κρατήσεις (μαζικές) για την συγκεκριμένη πτήση ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΑΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΕΛΙΚΩΣ και για το λόγο αυτό δεν δέχονται online κρατήσεις από μεμωνομένους ταξιδιώτες μολονότι εξακολουθούν να εμφανίζουν διαθέσιμη για το κοινό την συγκεκριμένη τιμή και προσφορά !!!!! Και τον προέτρεψαν να ξαναπροσπαθήσει τις επόμενες ημέρες...Από σοβαρότητα σκίζει η συγκεκριμένη εταιρία !!!!!! Άντε τώρα εσύ να κλείσεις ξενοδοχείο, να οργανώσεις το υπόλοιπο ταξίδι σου και να περιμένεις να δεις τι θα πράξει η Malev.Με κάτι τέτοιες συμπεριφορές κατέληξε τελικά η Ουγγαρία στο ΔΝΤ.
δεν ειναι "μουφα" η προσφορα..απλα οι τιμες αλλαζουν μεσα στην μερα..αν ξαναπροσπαθησεις καποιες ωρες μετα, μπορει να σου βγαλει κανονικα θεσεις στην τιμη των 79 ευρω..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.846
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom