Προσφορά Skyeurope

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
29-6/24-10 πετάξτε με 25ε...(μαζί με φόρους βαλίτσες κλπ γύρω στα 42ε)Η προσφορά είναι μέχρι τη Κυριακή...Όσοι θέλουν για το καλοκαίρι προλαβαίνουν....
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
29-6/24-10 πετάξτε με 25ε...(μαζί με φόρους βαλίτσες κλπ γύρω στα 42ε)Η προσφορά είναι μέχρι τη Κυριακή...Όσοι θέλουν για το καλοκαίρι προλαβαίνουν....
δεν μου ανοιγει η σελιδα της....
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Oύτε εμενα τώρα.....:mad:
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Για ποιό πράγμα?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Γιατι αν εμπαινες στον κοπο να ανοιξεις τη σελιδα του travelstories που παρεθασα πιο πανω θα εβλεπες οτι η εταιρεια αυτη παει για φουντο και ειναι πολυ αμφιβολο κατα ποσο θα εκπληρωσει τις ηδη ειλημμενες της υποχρεωσεις, ποσο μαλλον να αναλαβει νεες... Ειναι λοιπον πολυ πιθανον να χασετε τα χρηματα των εισιτηριων χωρις να ταξιδεψετε πουθενα. Δεν παραθετουμε παραπομπες για πλακα, εχουν ενα καποιο νοημα. (Ουφ! Πολυ στον τροπο που αντιμετωπιζει τα πραγματα ο Traveller τεινω και εγω τελευταια και ανησυχω....Γιατρε μου ειναι σοβαρο;)
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Τα διάβασα αυτά που γράψατε,πριν μπω στο site....Γνωρίζω για τη κατάσταση της sky αλλά γι αυτό όμως κι έγραψα όσοι θέλουν για το καλοκαίρι να προλάβουν....Δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα με τις καλοκαιρινές πτήσεις...Τώρα για το φθινόπωρο,σίγουρα δεν θα έκλεινα κάποιο εισητήριο μέχρι να μάθουμε τί θα γίνει τελικά με τα χρέη...Αυτά...Όποιος θέλει κλείνει...Εγώ απλώς ανέφερα τη προσφορά...
 

Manos

Member
Μηνύματα
261
Likes
283
..... (Ουφ! Πολυ στον τροπο που αντιμετωπιζει τα πραγματα ο Traveller τεινω και εγω τελευταια και ανησυχω....Γιατρε μου ειναι σοβαρο;)
… να ανησυχείς . χοχο :bleh:


Κοιτάξτε, συμβαίνει σε όλα τα φόρουμ του κόσμου αυτό.
Όμως αν το σκεφτούμε λίγο ψύχραιμα, οι σημερινοί «αναγνώστες» είναι βιαστικοί και όταν βλέπουν ένα μήνυμα με έναν άσχετο τίτλο, το προσπερνούν, ακόμα και αν εσύ το παρέθεσες για να το διαβάσουν.

Για αυτό και εγώ το πρωί, άνοιξα ένα thread με ένα ξεκάθαρο τίτλο:

"Τι ισχύει για τη SkyEurope τελικά; Πτώχευσε;" , για να συνεχίσουμε εκεί την κουβέντα και όχι σε ένα thread που γράφει για .... κάποια καθήλωση κάποιου αεροπλάνου. :rolleyes:

Αυτές βέβαια είναι δουλειές των moderators, αλλά ας μην είμαστε απαιτητικοί. Να κάνουμε και εμείς καμιά δουλειά.


Όμως, ας μην είμαστε και τόσο αυστηροί.
Στα προβλήματα επικοινωνίας φταίνε συνήθως και οι δυο πλευρές. :)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εχεις δικιο, αλλα ας ειναι ψιλιασμενοι με το τι συμβαινει και οσοι θα κινητοποιηθουν και θελησουν να κλεισουν εισιτηρια οι αναγνωστες της προσφορας αυτης. Απο εκει και επειτα αν εχουν υποψη τους ολα τα δεδομενα και αποφασισουν να το διακινδυνευσουν Ο.Κ κανενα προβλημα, αλλα ας ειναι ενημερωμενοι πληρως.
(ΥΓ. Ναι γιατρε μου θα παιρνω το μπλε χαπακι το πρωι και το ροζ το βραδι:roll: )
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Kάνουμε από το πρωί ολόκληρη κουβέντα για την Sky... η εταιρία σήμερα είναι, αυριο δεν είναι,της καθηλώνουν τα αεροπλάνα, κάνει προσφυγές στα δικαστήρια γίνετε χαμός και βγαίνουν και λένε για μία ακόμη φορά για τις ίδιες προσφορές που συνεχίζονται και ασφαλώς έχουν εξαντληθεί για το καλοκαίρι... τώρα αυτό Χριστέ και Παναγία πως να το χαρακτηρίσω???
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπα οχι με τιποτα ουτε κατα διανοια, δε μπορω να τον ακολουθησω... ευτυχως η κατασταση μου δεν ειναι τοσο σοβαρη οσο νομιζα... Με μια απλη φαρμακευτικη αγωγη θα επανελθω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom