Προσφορές εισιτηρίων - Ευρώπη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Τι εννοείται βρέ παιδιά?να κανεις μια κράτηση one way δηλαδή για να πάς και μετα ξανά πάλι από την αρχή για να γυρίσεις?ειχα την εντύπωση οτι ετσι ερχεται ακριβότερο το εισητηριο....δεν ξέρω κιόλας..εσεις σιγουρα θα εχετε περισσοτερη εμπειρια απο μένα....για να το λέτε..
Έτσι λειτουργεί η συγκεκριμένη προσφορά της Ολυμπιακής Αεροπορίας. Χαζό μεν, αλλά έτσι το έχει. :p

Εγώ δεν αντιστάθηκα τελικά στην προσφορά της Easyjet και έκλεισα ένα 3ήμερο για το Μιλάνο στα τέλη του Μαϊου με 65 περίπου Ευρώ το πήγαινε - έλα...κι ο Θεός βοηθός! :clap:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Εγώ δεν αντιστάθηκα τελικά στην προσφορά της Easyjet και έκλεισα ένα 3ήμερο για το Μιλάνο στα τέλη του Μαϊου με 65 περίπου Ευρώ το πήγαινε - έλα...κι ο Θεός βοηθός! :clap:
Αν μείνεις Μιλάνο φρόντισε να κλείσεις άμεσα ξενοδοχείο γιατί έχει εκθέσεις και συνέδρια στα τέλη Μαΐου.
 

ronalsot

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Από
Αθηνα και Θεσσαλονικη προς Μοναχο και Φρανκφουρτη
με την AEGEAN
με 65Ε με όλους τους φόρους
5000 θεσεις διαθέσιμες
Κρατήσεις μέχρι 11/02/09
Πτήσεις από 01/03/09 - 30/06/09

Η προσφορά αφορά σε πτήσεις της Aegean από Αθήνα & Θεσσαλονίκη προς Μόναχο & Φρανκφούρτη. Ισχύει για κρατήσεις έως 11/02/2009 και για πτήσεις από 01/03/2009 – 30/06/2009. *Ο ναύλος ισχύει για απλή μετάβαση, περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 6? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου.

ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ:

www.aegeanair.com/
 
Last edited by a moderator:

ronalsot

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Lufthansa - Top Offers

[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Αλλη μια απο Lufthansa!!!

Απολαύστε την αυθεντική φιλοξενία του Βορρά - από το Όσλο ως την Κοπεγχάγη και τη Στοκχόλμη. Χαλαρώστε και απολαύστε τον πολιτισμό της πανέμορφης υπαίθρου. Είτε προτιμάτε τον Edvard Grieg είτε τους a-ha, το σάντουιτς Smorrebrod ή το απολαυστικό flask με φασόλια, ελάφι ή τάρανδο, μη χάσετε την ευκαιρία να γνωρίσετε τη Σκανδιναβία με τις απίθανες προσφορές.[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Τα καλύτερα του Βορρά!
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Στοκχόλμη από 179?*
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Όσλο από 179?*
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Γκέτεμποργκ από 179?*
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Κοπεγχάγη από 179?*
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Ελσίνκι από 179?*
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Δείτε όλους τους σκανδιναβικούς και ευρωπαϊκούς προορισμούς
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]* [FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]μετ' επιστροφής, συμπεριλαμβάνονται φόροι και service fee.

Lufthansa - Top Offers
 
Last edited by a moderator:

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Έτσι λειτουργεί η συγκεκριμένη προσφορά της Ολυμπιακής Αεροπορίας. Χαζό μεν, αλλά έτσι το έχει. :p

Εγώ δεν αντιστάθηκα τελικά στην προσφορά της Easyjet και έκλεισα ένα 3ήμερο για το Μιλάνο στα τέλη του Μαϊου με 65 περίπου Ευρώ το πήγαινε - έλα...κι ο Θεός βοηθός! :clap:
μαλιστα....ελπιζω να ισχύει μόνο για ολυμπιακή και οχι για αλλες εταιρείες...και την παταω..
καλ'α εκανες...στο μιλάνο πηγα μολις πρωτοανοιξε η easy. δρομολογιο για εκεί...2 ατομα νομιζω 180 ευρω πηγαινε- ελα.
 

discolata

Member
Μηνύματα
305
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
raja ampat
ενας φιλος που μενει μαδρίτη μου ειπε οτι μεχρι ιουνιο η iberia πετάει αθήνα με 70 ευρώ..
δεν ξερω λοιπες λεπτομερεις οποτε τσεκάρετε το !!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Όντως...έχει προσφορές με 77 Ευρώ το πήγαινε-έλα! Τζάμπα!!! Κρίμα που δεν έχω άλλο περιθώριο για ταξίδι! :(
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Όντως...έχει προσφορές με 77 Ευρώ το πήγαινε-έλα! Τζάμπα!!! Κρίμα που δεν έχω άλλο περιθώριο για ταξίδι! :(
Αν εχω καταλαβει εγω καλα αυτες οι τιμες ισχυουν μονο για μαδριτη-αθηνα-μαδριτη και οχι αθηνα-μαδριτη-αθηνα.Δηλαδη για αναχωρηση απο ισπανια.....:mad:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Βασικά, δεν βρίσκω καν την επιλογή στην σελίδα της Iberia να κάνεις μια αναζήτηση για πτήση από Αθήνα προς Μαδρίτη ή αλλού...
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Νεα μινι προσφορα απο British airways...
Athens
Heathrow ? 119 Thessalonica Gatwick ? 72

  • These fares are oneway, include taxes, fuel surcharge and service fee for booking at ba.com
  • Offers are subject to availability and restrictions, may change without prior notice
  • From Thessaloniki, sale must be made by 27 February and travel by 31 March 09
  • From Athens, sale must be made by 6 March and travel by 30 June 09.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.550
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom