Προσφορές AEGEAN για Γερμανία!

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
H AEGEAN έβγαλε την παρακάτω προσφορά..

awww.aegeanair.com_aegeanCMS_Uploads_Germany_imagespage_mainGR.jpg
awww.aegeanair.com_aegeanCMS_Uploads_Germany_imagespage_AgorasteGR.gif
Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις από/προς Αθήνα και Θεσσαλονίκη για Βερολίνο, Μόναχο, Ντίσελντορφ, Στουτγάρδη και Φρανφούρτη. Ισχύει για κρατήσεις έως 02/11/2009 και για πτήσεις από 20/11/2009 έως 27/03/2010. Εξαιρείται το διάστημα 18/12/09 – 07/01/10 & 12/02/10 – 16/02/10. *Ο ναύλος ισχύει για απλή μετάβαση, περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 10€ ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Οι πτήσεις Αθήνα – Στουτγάρδη πραγματοποιούνται μέσω Θεσσαλονίκης.
 
Last edited by a moderator:

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Εξαιρείται το διάστημα 18/12/09 – 07/01/10

δηλαδη τοτε που θελω να πεταξω...nice ! !
 
Last edited by a moderator:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εξαιρείται το διάστημα 18/12/09 – 07/01/10

δηλαδη τοτε που θελω να πεταξω...nice ! !

Τότε που οι περισσότεροι θέλουν να πετάξουν!! Γι αυτό εξαιρείται εξάλλου..Δυστυχώς:roll:
 
Last edited by a moderator:

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Αχ εγώ θέλω να πάω στο Μόναχο στις 27/2 μεχρι 1/3!Θέλω να το κάνω έκπληξη στο αμόρε για τα γενεθλιά του!:clap:Μπήκα στην Aegean, είδα την προσφορά και ήμουν στο τσακ να το κλείσω.Το θέμα είναι ότι μιλάμε για 4 μήνες μετά και δεν ξέρω, είναι αρκετός καιρός μετα :roll:να το κλείσω ή όχι?? Τι μου προτείνετε? Από τη μία είναι τόσο καλή η προσφορά που θέλω να το κλείσω, από την άλλη σκέφτομαι ότι ίσως να ξαναβγάλει μέχρι τότε προσφορές. Στην θέση μου τι θα κάνατε? :roll: Προλαβαίνω μέχρι την Δευτέρα μιας και στις 2/11 τελειώνει η διορία.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν κατάλαβα, αφού ξέρεις ακριβώς τις ημερομηνίες, βρήκες καλές τιμές, τί θα πει είναι 4 μήνες μετά και θα ξαναβγάλει προσφορές; δεν καταλαβαίνω...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μπες στο site της lufthansa και κλείσε από εκεί. Έχει με 100 το άτομο. Έβγαλε πριν λίγο προσφορά.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Αχ εγώ θέλω να πάω στο Μόναχο στις 27/2 μεχρι 1/3!Θέλω να το κάνω έκπληξη στο αμόρε για τα γενεθλιά του!:clap:Μπήκα στην Aegean, είδα την προσφορά και ήμουν στο τσακ να το κλείσω.Το θέμα είναι ότι μιλάμε για 4 μήνες μετά και δεν ξέρω, είναι αρκετός καιρός μετα :roll:να το κλείσω ή όχι?? Τι μου προτείνετε? Από τη μία είναι τόσο καλή η προσφορά που θέλω να το κλείσω, από την άλλη σκέφτομαι ότι ίσως να ξαναβγάλει μέχρι τότε προσφορές. Στην θέση μου τι θα κάνατε? :roll: Προλαβαίνω μέχρι την Δευτέρα μιας και στις 2/11 τελειώνει η διορία.

οσο το καθυστερείς μάλλον θα χάσεις και αυτα που βρήκες .
τα αγοράζεις τωρα και ξενοιάζεις τι ψάχνεις δηλαδή :):)
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Δεν ξέρω, :( μήπως συμβεί τίποτα και δεν μπορέσω να πάω ή κάτι τέτοιο, ξέρω γω? Δεν ξέρω πότε πέφτουν και οι εξεταστικές του Χειμερινού μας εξαμήνου κτλ...Από την άλλη δεν μου φάινονται κ πολλα τα χρήματα,το πολύ πολύ να χάσω 152 ευρώ. Μάλλον θα το τολμήσω όμως...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
΄τετοια τιμή δεν θα βρείς όταν θα πλησιάζει ο καιρός που θα θες να φύγεις
αυτονόητο δεν είναι !!!!!!!!!!!

άντε να γίνετε παιχνίδι ...........
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
είχατε δίκιο!!:(Τώρα μπήκα να τα κλείσω και δεν το πρόλαβα. Από 157 τώρα βγαίνει 230 ευρώ.Τα της επιστροφής ακρίβυναν. Αλλά δεν πειράζει ,θα κλείσω Παρίσι !:D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
είχατε δίκιο!!:(Τώρα μπήκα να τα κλείσω και δεν το πρόλαβα. Από 157 τώρα βγαίνει 230 ευρώ.Τα της επιστροφής ακρίβυναν. Αλλά δεν πειράζει ,θα κλείσω Παρίσι !:D
βλέπεις :shock::shock::shock: καθε εμπόδιο σε καλό όμως ......Παρίσι απίστευτο και ρομαντικό :clap::clap:
αλλα μην αργήσεις και εκει :rolleyes:
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Όχι!!το απόγευμα θα το κλείσω σίγουρα.Απλά θέλω να ξεκλέψω λίγο την ταυτότητα του αγοριού μου που θα βρεθούμε το απογευμα για να δω πως είναι γραμμένο ακριβώς το ονομά του, μην κάνω κανένα λάθος και στο τέλος πετάξω μόνη μου!:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom