Προσφορές flydubai έως 50% από τη Σόφια για διάφορους προορισμούς της Ασιας

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Κοίτα, ήταν δυνατό το σοκ από το φετεινό αλλά τώρα που το ξεπερνάω και αφού δρομολογήθηκε κάτι και για το 2018, μπορώ να συνεχίσω την ψυχοθεραπεία... οπότε, ελπίζω μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα να έχω ετοιμάσει κάτι νέο. Ευχαριστώ για την προσμονή (και υπομονή) σας. :)
Δεν μας είπες που έκλεισες κ πόσο??
 

NOSTIMON HMAP

Member
Μηνύματα
219
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΛΟΦΟΝΤΕΝ
Via Michelin.
Θεσσαλονίκη Σόφια (300km-4,3Η-30euro)
Θεσσαλονίκη Σπάτα (522km-5.5H-70euro)
Τιμές πάρκινκ στη Σόφια αρκετά φτηνότερες. Τιμές καυσίμων επίσης.
Τα μέτρησα, τα ζύγισα και ήδη έκανα ταξίδια από Σόφια όταν με βόλευε.
Το αν πρέπει να απασχολούν το φόρουμ οι προσφορές δεν ξέρω, αλλά το είχα προτείνει (το αεροδρόμιο Σόφιας) από 10ετίας
 

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Πάντως εγώ που τα τελευταία χρόνια μένω Σερρες εξυπηρετούμαι και απο Θεσσαλονίκη και απο Σοφία.απο εδώ ειναι 2μιση ώρες σιγά την αποσταση.για πχ πήγα Ναπολη τον χειμώνα ενώ απο Θεσσαλονίκη Δν είχε μπει ακόμη το συγκεκριμένο δρομολόγιο.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δεν μας είπες που έκλεισες κ πόσο??
Για όπου και να κλείσεις, η προσφορά της εταιρίας από Σόφια είναι σούπερ και οι τιμές πρόκληση. 250-300 ευρώ με επιστροφή δεν βρίσκεις για κανέναν από τους προορισμούς της, είτε για Ασία, είτε για Αφρική. Να σημειωθεί ότι εάν κάνεις εγγραφή πριν την κράτηση, έχεις και ένα 5% επιπλέον έκπτωση που υπερκαλύπτει την προμήθεια που σε χρεώνουν για πληρωμή με πιστωτική κάρτα. Εγώ έκλεισα με 245 ευρώ τελική (δεν έχει σημασία για πού).
 

tdoumos

Member
Μηνύματα
52
Likes
40
Να στε καλα παιδια, ημουν ετοιμος να κλεισω για σευχελλες για γαμηλιο με 780 το ατομο απο θεσσαλονικη με turkish.
Μολις ειδα την προσφορα απο flydubai, εψαξα και βρηκα για μια εβδομαδα Ζανζιβαρη απο Σκοπια μολις με 315 το ατομο με επιστροφη. 630 συνολο πανε ελα για δυο ατομα για 7 γεματες μερες αχαχαχα.
Μολις το κλεισα για τελη φλεβαρη. Να στε καλα και παλι.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.953
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δηλαδή τώρα θα πρέπει οι Γιαννιώτες να αρχίσουν να ποστάρουν προσφορές απ' το Ρίνας επειδή περνάει το ΚΤΕΛ για Τίρανα απ' την πόλη τους; Οι Ροδίτες να ποστάρουν προσφορές απ' το Νταλαμάν επειδή περνάνε με το καΐκι απέναντι;
Προσφορές από αεροδρόμιο στο οποίο μπορείς να φτάσεις με μια Ryanair με €10 (λέμε τώρα) μπορεί πάντα να ενδιαφέρουν. Όχι τους πάντες, ασφαλώς.
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Για όπου και να κλείσεις, η προσφορά της εταιρίας από Σόφια είναι σούπερ και οι τιμές πρόκληση. 250-300 ευρώ με επιστροφή δεν βρίσκεις για κανέναν από τους προορισμούς της, είτε για Ασία, είτε για Αφρική. Να σημειωθεί ότι εάν κάνεις εγγραφή πριν την κράτηση, έχεις και ένα 5% επιπλέον έκπτωση που υπερκαλύπτει την προμήθεια που σε χρεώνουν για πληρωμή με πιστωτική κάρτα. Εγώ έκλεισα με 245 ευρώ τελική (δεν έχει σημασία για πού).
Το που μας κάνει να παίρνουμε ιδέες..
 

mikoulis

Member
Μηνύματα
56
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Μεχικοοοοοοοοοοοοοο
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια
απαξ κι υπαρχει στον τιτλο το αεροδρομιο αναχωρησης δεν υπαρχει καποιο μπερδεμα κ οποιος ενδιαφερεται μπορει να χρησιμοποιησει καποια προσφορα..κι οντως η ριαναιρ πεταει κ με 10 ευρω απλη μεταβαση απο Αθηνα γ Σοφια...πολυ χρησιμο λινκ...:clap:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.426
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Επίσης, με λεωφορείο σε 5 ώρες Θεσσαλονίκη-Σόφια με 36€ περίπου aller-retour
Ναι όντως οικονομικά είναι πολύ καλό, αλλά εγώ προσωπικά, κάποια στιγμή που το κοιτούσα, είχα θέμα χρόνου. Δυστυχώς οι άδεια μου κάποιες στιγμές μου ανακοινώνεται και 10 το πολύ 15 μέρες πριν το ταξίδι, οπότε μειώνονται οι επιλογές μου. Δεν πειράζει..."απο το ολότελα καλή και η Παναγιώτενα" :) κάποια στιγμή θα μου κάτσει, που θα πάει !

Προσφορές από αεροδρόμιο στο οποίο μπορείς να φτάσεις με μια Ryanair με €10 (λέμε τώρα) μπορεί πάντα να ενδιαφέρουν. Όχι τους πάντες, ασφαλώς.
Απο Αθήνα είναι πολύ καλή περίπτωση και πιο ξεκούραστη. Εγώ θα το έκανα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.748
Κοιτώντας το θέμα έκανα μια περιπλάνηση και σ'άλλες εταιρίες και βρήκα τιμή από Σόφια με Wizz
για Ντουμπάι 239,98 λέβα.(122,5 ευρώ)!!!!!!!.Σόρρυ για το οφ τόπικ αλλά δεν αξίζει να ανοίγουμε
νέο θέμα.Απλά όσοι ενδιαφέρονται ψάξτε το.
screenshot-wizzair.com-2017-09-18-19-01-28-963.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom