Προσφορές Lufthansa - Αμερική από 399 τελική!

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Conditions for this offer


  • Purchase by: 30.06.2011
  • Departure period: 01.11.2011-26.03.2012
  • Return period: 06.11.2011-15.06.2012
  • Not valid: 17.12.2011-08.01.2012
  • Minimum stay : one Saturday night or 6 days
  • Maximum stay : 3 months
  • Rebooking and refund restrictions apply
  • Subject to availability.
  • The offers are not valid for travel from 17 December until 08 January.
Το γράφει και δύο φορές για όσους αμφιβάλλουν.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
για όσους αμφιβάλλουν.
δηλαδή το έλεγξες και είδες ότι έτσι είναι? κρίμα και σε είχα για ατομο με κρίση που ξέρει να αμφισβητεί..;)
εγώ όμως που το αμφισβήτησα είδα ότι ίσχυε ΚΑΙ για τις γιορτές...χτες είχε ΝΥ 23/12-3/1 399...
η ΝΥ μπορεί να εξαντλήθηκε πλέον αλλά έχει ακόμα Singapore κλπ..για ρώτα λοιπόν και το Μέγιστο. κάτι ξέρει παραπάνω..
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κατ'αρχήν κι εγώ που δοκίμασα χτες ΝΥ για τις γιορτές μου έβγαλε 700+

Επίσης αν δεν πιστεύω τους όρους της εταιρείας γιατί να πιστέψω οτιδήποτε άλλο.Το γράφει ρητά.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κατ'αρχήν κι εγώ που δοκίμασα χτες ΝΥ για τις γιορτές μου έβγαλε 700+

Επίσης αν δεν πιστεύω τους όρους της εταιρείας γιατί να πιστέψω οτιδήποτε άλλο.Το γράφει ρητά.
σου ξαναλέω, άμα αμφισβητείς άλλους και δεν δέχεσαι ότι σου σερβίρουν γιατί δεχεσαι ότι σου σερβιρουν οι γερμανοι?:haha:
βαλε ΤΩΡΑ Νέα Υόρκη 16/12-2/1,3/1,4/1 κλπ..να μάθεις να αμφισβητείς..
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
σου ξαναλέω, άμα αμφισβητείς άλλους και δεν δέχεσαι ότι σου σερβίρουν γιατί δεχεσαι ότι σου σερβιρουν οι γερμανοι?:haha:
βαλε ΤΩΡΑ Νέα Υόρκη 16/12-2/1,3/1,4/1 κλπ..να μάθεις να αμφισβητείς..
Από 17/12 λένε οι όροι,μη μου λες 16.

Κι επίσης θα με τρελάνεις τώρα;Δεν είναι θέμα αμφισβήτησης.Είναι θέμα όρων της προσφοράς.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Από 17/12 λένε οι όροι,μη μου λες 16.

Κι επίσης θα με τρελάνεις τώρα;Δεν είναι θέμα αμφισβήτησης.Είναι θέμα όρων της προσφοράς.
χτες ειπα ειχε και 17 κ 18. είπα πριν ότι δεν ισχύει αυτό με τους όρους. άρα εκμευταλλευτείτε όποιος θέλει την προσφορά ΚΑΙ για τις γιορτές. τι συνεχίζεις να μου ποστάρεις τους όρους? το είπες 1 φορά τέλος. και σου λέω δεν ισχύει και για ΝΥ και για Singapore, Los Angeles κλπ. ας αφήσουμε τη φιλολογία, ο όρος αυτός δεν ισχύει.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μου συστήνεις λοιπόν να αγνοώ τους όρους των εταιρειών;
Γιατί αλλιώς δεν καταλαβαίνω γιατί μου χώνεσαι που πόσταρα τους όρους.Μάλλον θα πρέπει να ποστάρω Samion στην Lufthansa αφού προφανώς γνωρίζεις περισσότερα απ'την εταιρεία.

Δηλαδή,καλά να τα "ακούμε" όταν λέμε καμιά ασχετοσύνη.Αλλά να τρώμε και κατσάδα επειδή αναγράφουμε την ανακοίνωση της εταιρείας,δεν μου έχει ξανατύχει.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μου συστήνεις λοιπόν να αγνοώ τους όρους των εταιρειών;
ε είσαι ψυχοβγάλτης, τέλος. ρε συ ισχύει αυτός ο όρος ναι ή όχι?
δεν ισχύει, άσε με μένα κ σενα και ασε κανα μελος να κλείσει τις χριστουγεννιάτικες διακοπές του σε εξαιρετικά χαμηλή τιμή...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.702
Α ρε τυχερέ Μαλτάκια θα πας από τις 16 Δεκέμβρη μέχρι 4 Γενάρη Νέα Υόρκη ποιος τη χάρη σου!!! αλλά βρε παιδί μου 20 μέρες σε τέτοια δύσκολη περίοδο μήπως είναι λίγο πολλές (λέω εγώ τώρα...).
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αλλά βρε παιδί μου 20 μέρες σε τέτοια δύσκολη περίοδο μήπως είναι λίγο πολλές (λέω εγώ τώρα...).
ε ας πάει κι αυτός και εσυ αν θες 5νθήμερο πρωτοχρονιάς στη Σιγκαπούρη στο άντρο του ταξικού εχθρού, στα universal studios...
βρε σεις ενημέρωσα τον κόσμο ότι βρίσκονται χαμηλές τιμές και στις γιορτές, θα σταματήσετε ποτέ τα οφ τόπικ?
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.702
ε ας πάει κι αυτός και εσυ αν θες 5νθήμερο πρωτοχρονιάς στη Σιγκαπούρη στο άντρο του ταξικού εχθρού, στα universal studios...
Δεν ξέρω σε ποια γλώσσα σκέφτεσαι, αλλά καλό είναι να γράφεις στα ελληνικά για να καταλαβαίνουμε και οι υπόλοιποι τι ακριβώς θες να πεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.700
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom