Προσφορές Lufthansa - Αμερική από 399 τελική!

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν ξέρω σε ποια γλώσσα σκέφτεσαι, αλλά καλό είναι να γράφεις στα ελληνικά για να καταλαβαίνουμε και οι υπόλοιποι τι ακριβώς θες να πεις...
υποκλίνομαι στον Υπόλοιπο-άρχοντα του σόσιαλ.το θέμα δικό σου...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.855
Likes
19.085
Με συγχωρείτε, εδώ βγαίνει ένας χριστιανός να μας πει ότι βρίσκεις φτηνά εισιτήρια και στην υποτιθέμενη περίοδο εξαίρεσης και του τη λέμε? Ρε πάτε καλά?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.522
Likes
29.362
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Από 17/12 λένε οι όροι,μη μου λες 16.

Κι επίσης θα με τρελάνεις τώρα;Δεν είναι θέμα αμφισβήτησης.Είναι θέμα όρων της προσφοράς.
Η συγκεκριμένη προσφορά αφορά Χ θέσεις ανά πτήση που γίνανε release σε ναύλο L (το φθηνό ναύλο προσφοράς που αναφέρεται). Εκτός από τις θέσεις της προσφοράς, υπήρχαν ήδη και άλλες (λιγότερες) θέσεις διαθέσιμες ήδη σε L, ακόμη και μέσα στο επίμαχο διάστημα, οι οποίες επίσης πωλούνται στην ίδια τιμή.
Εγώ π.χ. έκλεισα για SIN 23/12 απόγευμα με 2/1, με ?497.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δεκτόν και ευχαριστώ για την εξήγηση.

Αλλά όχι να βγω κι από κάτω επειδή ανέφερα τους όρους της προσφοράς.Δηλαδή ήμαρτον ρε παιδιά.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.412
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεκτόν και ευχαριστώ για την εξήγηση.

Αλλά όχι να βγω κι από κάτω επειδή ανέφερα τους όρους της προσφοράς.Δηλαδή ήμαρτον ρε παιδιά.
εγώ είπα κάτι καινούριο, οι όροι που παρέθεσες, χωρίς φυσικά να ελέγξεις αυτό που είπα, υπήρχαν ήδη στο 1ο ποστ. τα ποστ τα δικά σου, του Υπόλοιπου και τα δικά μου πέρα από το 1ο είναι απλά περιττά οφ τοπικ κ ελπίζω να σβηστουν.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.702
O Υπολοιπος ελπίζει να μη σβηστούν τα ποστ για τον Καραγκιόζη αλλά να σταματήσουν επιτέλους τα Καραγκιοζιλίκια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.703
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom