Προσφορές one-way από την Τap Air

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Aπό Λισσαβώνα για Βραζιλία, Καναδά, ΗΠΑ, Μεξικό και Μοζαμβίκη. Για διάφορες ημ/νιες μέσα στο 21 (πρώτο λινκ).

Το Μεξικό τον Οκτώβρη στα 75... κλαίω

Εδώ αναλυτικά και εδώ μια τυχαία ημερομηνία.
 

Alpha14

Member
Μηνύματα
119
Likes
203
Ενδεχομένως να μην έχει καν νόημα να το σκέφτομαι, αλλά επειδή θέλω να πιστεύω ότι θα είμαι Πορτογαλία από το Φλεβάρη (θα πάει για εράσμους η κοπέλα μου, ε κι εγώ όλο και κάτι θα βρω να κάνω), κι επειδή το είδα και δυσκολεύομαι λίγο να κοιμηθώ :icon_redface: , από τους διαθέσιμους προορισμούς και με βάση τα τωρινά δεδομένα κάποιος έλληνας μπορεί να πάει σε Βραζιλία, Μοζαμβίκη και Μεξικό, ή κάνω κάποιο λάθος;
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.733
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
o_Oωχχχχχχχχχχχχχχ
 

czac

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Πολυ δελεαστικο για οποιον θελει να μετακομισει μονιμα στη Λατ.Αμερικη. Για ταξιδι οχι και τοσο γιατι υποθετω πρεπει και να γυρισεις πισω καποια στιγμη κι εκει δεν υπαρχουν προσφορες.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.517
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Πολυ δελεαστικο για οποιον θελει να μετακομισει μονιμα στη Λατ.Αμερικη. Για ταξιδι οχι και τοσο γιατι υποθετω πρεπει και να γυρισεις πισω καποια στιγμη κι εκει δεν υπαρχουν προσφορες.

Απ'το λίγο που το έψαξα η επιστροφή χωρίς ανταπόκριση και flexible από Μεξικό και Βραζιλία κοστίζει 300ε. 360ε πήγαινε έλα νομίζω ότι είναι ημισή τιμή απ'ότι συνήθως. Υπάρχουν εισιτήρια επιστροφής με αντπόκριση κάτω από 200ε. Αν δεν υπήρχε η αβεβαιότητα για το αν και πως θα ταξιδεύουμε στο άμεσο μέλλον, θα είχα κλείσει ήδη.
 

czac

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Για Μεξικό που το έψαχνα πριν αρχισει το χαος του κορονοιου δεν ισχυει. Βρισκεις άνετα εισητηριο με επιστροφη γυρω στα 300 ευρώ απο Ισπανία με Iberia ή Aeromexico και ενιοτε και φθηνοτερα μεσω CDG και Αμστερνταμ. Για την ακριβεια εγω ειχα βρει περσι το χειμωνα με 265.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Προσωπικά έχω στόχο, όταν με το καλό πάω Μεξικό (ή και νότια Αμερική) να κλείσω μόνο το πήγαινε και να κάτσω όσο πάει/να γυρίσω από άλλη χώρα. Υπάρχει κόσμος που το κάνει αυτό και το 75άρι είναι δώρο σύμπαντος. Ναι, αν θες να πας ένα φιξ ταξίδι ίσως να βρει φθηνότερα από τα 375 (αλλά χωρίς φλέξιμπολ ημερομηνίες), αλλά και πάλι μέσω προσφορών. Εν πάσει περιπτώσει, όταν ποστάρουμε μια προσφορά δεν ισχυριζόμαστε ότι είναι η καλύτερη που έχει βγει ποτέ. Την ποστάρουμε γιατί μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους.
 

czac

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Μα κι εμενα με ενδιαφερει απλα με προβληματιζει αφενος το oneway και αφετερου η ανασφαλεια που επικρατει. Επισης το μεγαλο προβλημα με κεντρικη και λατινικη αμερικη ειναι οτι οι πτησεις απο χωρα σε χωρα ειναι πανακριβες. Γενικως δεν ξερω τι να κανω με τα ταξιδια πλεον. Ειναι μια μονιμη μαχη ενστικτου και λογικης.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.517
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Για Μεξικό που το έψαχνα πριν αρχισει το χαος του κορονοιου δεν ισχυει. Βρισκεις άνετα εισητηριο με επιστροφη γυρω στα 300 ευρώ απο Ισπανία με Iberia ή Aeromexico και ενιοτε και φθηνοτερα μεσω CDG και Αμστερνταμ. Για την ακριβεια εγω ειχα βρει περσι το χειμωνα με 265.

Την αναχώρηση πόσο την έβρισκες; Άλλα τόσα; Εκτός αν επιστρέψεις χωρίς να πας.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom