Προσφορές scoot

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Δε μας αφήνει σε ησυχία αυτή η Scoot, κάθε φορά στις διακοπές μας βγάζει προσφορά.
Το έψαξε κανεις; Βάζω το Promo code για να παρω μια ιδεα απο τιμές, και το μήνυμα που λαμβάνω είναι το εξής:
"Sorry, your voucher number cannot be found. Please check and try again."
Με λίγα λόγια δε το κάνει αποδεκτό και δε μπορώ να καταλάβω γιατί.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Δε μας αφήνει σε ησυχία αυτή η Scoot, κάθε φορά στις διακοπές μας βγάζει προσφορά.
Το έψαξε κανεις; Βάζω το Promo code για να παρω μια ιδεα απο τιμές, και το μήνυμα που λαμβάνω είναι το εξής:
"Sorry, your voucher number cannot be found. Please check and try again."
Με λίγα λόγια δε το κάνει αποδεκτό και δε μπορώ να καταλάβω γιατί.
Φίλε εισιτήρια για 3 άτομα που είχα κλείσει προς SGN και επιστροφή από Hanoi τα έχουν τώρα σύνολο 1000€ με μία βαλίτσα όταν εγώ τα είχα αγοράσει πριν ένα μήνα 1300€.
Πριν πατήσεις το "Lets go" εισάγει το promo code "ESCAPE25 " και η τιμή που σου βγάζει πλέον είναι προσαρμοσμένη με την έκπτωση.
Άσε έχασα 300€........!!!!!!!!!!!!!
Αλλά από τότε που άνοιξαν οι ημερομηνίες για το Πάσχα του 2020 δεν θα άντεχα να περιμένω μέχρι τώρα για να τα αγοράσω..
 

nikos78

Member
Μηνύματα
41
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λυών, Σπλιτ, Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Φίλε εισιτήρια για 3 άτομα που είχα κλείσει προς SGN και επιστροφή από Hanoi τα έχουν τώρα σύνολο 1000€ με μία βαλίτσα όταν εγώ τα είχα αγοράσει πριν ένα μήνα 1300€.
Πριν πατήσεις το "Lets go" εισάγει το promo code "ESCAPE25 " και η τιμή που σου βγάζει πλέον είναι προσαρμοσμένη με την έκπτωση.
Άσε έχασα 300€........!!!!!!!!!!!!!
Αλλά από τότε που άνοιξαν οι ημερομηνίες για το Πάσχα του 2020 δεν θα άντεχα να περιμένω μέχρι τώρα για να τα αγοράσω..
Καλησπερα
Λεω να κλείσω Ho Chi Minh 276 ευρω roundtrip αλλα με προβλημάτισες με το Ανοι. Πως και επέλεξες Ανοι?
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Έχει πράγματα να δεις και το Hanoi, και εκδρομές έχει προς tam coc,napa,halong bay. Τσέκαρε τις ταξιδιωτικές ιστορίες . Από εκεί παραδειγματίστηκα και εγώ.ο psilos3 , ο syf έχουν γράψει πρόσφατες και ωραίες ιστορίες.
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Βάζω με Escape25 μου βγάζει 721€, βάζω χωρίς Escape25 μου βγάζει πάλι 721€
 

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.029
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Βάζω με Escape25 μου βγάζει 721€, βάζω χωρίς Escape25 μου βγάζει πάλι 721€
Αν λειτουργει οπως το voucher,υπαρχουν συγκεκριμενες πτησεις που δινουν την επιπλεον εκπτωση.Στην περπτωση του voucher,γραφει διπλα στην πτηση scoot insiders,ισως πρεπει να αναζητησεις πτηση που να το αναφερει....
 
Last edited:

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.029
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Μπα,εκανα και εγω αναζητηση με+χωρις τον κωδικο και βγαζει την ιδια τιμη.Διπλα στην πτηση γραφει sale.Υποθετω τελικα,οτι η εκπτωση ειναι ηδη περασμενη στις τιμες που εμφανιζονται.
 
Last edited:

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Παιδιά δε μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο, να είναι περασμένη η έκπτωση. Πέρυσι στην αντίστοιχη προσφορά με το 40%, έπρεπε να βαλεις κωδικό στο voucher πεδίο. Δε μπορεί τώρα να γίνεται κατι άλλο. Αφου το γράφει ξεκάθαρα, εισαγωγή κωδικού ESCAPE25. Έστειλα και email στο support, χωρις καμια απάντηση βέβαια..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom