Προσφορα Aer Lingus από Αθήνα-Δουβλίνο

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
Έκπτωση έως 50% από την Aer Lingus


a4.bp.blogspot.com___lR7S0Sz34A_TZmoCvXSz_I_AAAAAAAAAo8_GPSBa0qghZI_s400_aerLingus_logo.png

Κλείστε το εισιτήριό σας μέχρι 7 Απριλίου και πετάξτε μεταξύ 3 Μαϊου με 20 Οκτωβρίου από Αθήνα για Δουβλίνο με έκπτωση έως 50% με την Aer Lingus.

(για την παραπανω προσφορα ενημερωθηκα απο το site Air Offers) εδω βρισκεται και το αμεσο link για οποιον ενδιαφερεται περαιτερω:

Aer Lingus: Travel Information - Europe to Ireland
 

AlexG

Member
Μηνύματα
144
Likes
51
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλα γίνονται...
Καλή προσπάθεια αλλά δυστυχώς δεν έχει πτήσεις παρασκευή για ΑΤΗ-DUB και κυριακή για DUB-ATH (τουλάχιστον για Μάιο-Ιούνιο που έψαξα)
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
και παλι ομως εχει ακριβα εισητιρια , πανω απο 200 ευρω,
αυτη δεν ειναι και καλα λοου κοστ??
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Κατ'αρχήν είναι ο εθνικός αερομεταφορέας της Ιρλανδίας κι έπειτα βρίσκεις τα 200? ακριβά για Δουβλίνο;

Υγρά καύσιμα καίει,όχι λιγνίτη!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Να πεις ότι δεν σε βολεύουν τα δρομολόγια,όπως στην περίπτωσή μου γιατί με χαλάει να χάνω μιάμιση μέρα τσάμπα,να πω εντάξει.Αλλά από τιμή είναι εξαιρετική.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
καλα ειναι αμα βρεις με 200, αλλα νομιζα οτι ειναι low cost για αυτο το ειπα, μιαμιση μερα τσαμπα ποσ χανεις?
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Γιατί φτάνεις μεσάνυχτα και επιστρέφεις μεσημέρι.Εμένα με σκοτώνει αυτό και συνήθως προτιμώ να πληρώσω ακριβότερο εισιτήριο αλλά να κερδίσω σε παραμονή.
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Azerbaijan/Bhutan
και παλι ομως εχει ακριβα εισητιρια , πανω απο 200 ευρω,
αυτη δεν ειναι και καλα λοου κοστ??
Λένε ότι δεν είναι Low Cost. Βασικά στις ενδοευρωπαϊκές έχουν Low Cost υπηρεσίες με legacy τιμές. Και το κακό είναι ότι δεν έχουν την υποδομή να λειτουργήσουν σωστά σαν λόκο. Η Easy είναι πολύ καλύτερη.

Long Story Short: Δεν θα ξαναπετούσα ΠΟΤΕ μαζί τους.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Για τέλος καλοκαιριού στην καλύτερη περίπτωση μου δίνει 214?. Το κακό είναι ότι πληρώνεις μια τζάμπα διαμονή φτάνοντας μαύρο βράδυ. Αναρωτιέμαι στις 1 το βράδυ που φτάνεις με ποιό οικονομικό τρόπο φτάνεις στο κέντρο του Δουβλίνο.Το άλλο είναι ότι δεν έχει καθημερινά δρομολόγια και το τρίτο και κακό δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα...
Για να την επιλέξει κανείς μόνο αν οι τιμές και οι χρόνοι αναμονής των άλλων εταιρειών δεν συμφέρουν
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Κοίτα να δείς,ένα check που έχω κάνει για μέσα Αυγούστου πριν μερικές μέρες για Δουβλίνο βγάζει 330+ με Air France και KLM,σε καλές ώρες.

Οπότε το 230 που έδωσε για τις ίδιες ημερομηνίες δεν το λες άσχημο.Αλλά το μεσονύχτι με χαλάει κι εμένα.Να φτάσω για να πάω για ύπνο δηλαδή;Κοιμάμαι και σπίτι μου.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Αυτό σχολίασα και γω. Πάντως για τέλη Αυγούστου βρίσκω εξίσου καλές τιμές (λίγο χάλια τα στοπόβερ) με Swiss & Lufthansa
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom