Γερμανία Προσφορες..???!!!!!!

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Προσφορες απο δω,προσφορες απο κει...Ρε παιδια!!Βγαλτε μου καποιος μια "καλη" προσφορα για dusseldorf τελη Οκτωβρη !!!! Θα ζηταγα για Dortmund αλλα απο μια γρηγορη ματια που εριξα οι τιμες ειναι απαγορευτικες..!Για πειτε λοιπον!!

Eλα μη κανετε γκριματσες,απλα δεν ειμαι καλος στα ψαχτηρια !! :haha:

ΥΓ: (31/10-3-4/11)
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
γενικα για ντισελντοφ μπορεις να βρεις ευκολα εισιτηρια σε καλη τιμη αν εισαι καπως ευελικτος και δεν τα κλεισεις τελευταια στιγμη εχω δει αρκετες φορες με aegean γυρω στα 100-110Ε.
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Χμμ τωρα που κοιταξα 160 εχει μονο το πηγαινε :/ οποτε ακυρο για την ενλογω εταιρια..τουλαχιστον χωρις καποια προσφορα τους!
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
δες και lufthansa αν και δεν νομιζω να βρεις καλυτερες τιμες,απο αθηνα πετας?
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
στο λεω γιατι νομιζω πως απο θεσαλονικη πεταει και η easy για ντορτμουντ.
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Απο Αθηνα προτιμω ναι..Κοιτα απο Θεσσ πεταει και η Ryanair αλλα θα παω για 3-4 μερες..μη το κανω 6ημερο με τα πανω κατω κλπ.. !Ευχαριστω για το ενδιαφερον ;)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.727
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Eva την εχω δει τη συγκεκριμενη προσφορα και ευχαριστω για το ενδιαφερον..Αλλα δεν ειμαι για τοσο στα τυφλα !Ειναι λιγο πολυπλοκη!!!Και νομιζω η Μαρια εχει δικιο!!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
στο ειχα πει και τη προηγουμενη φορα που εψαχνες για το Λονδινο .. αμα πατησεις στο google "αεροπορικα εισιτηρια" θα σου βγαλει παρα πολλα site που μπορεις να ψαξεις εισιτηρια .. μπες εκει και συγκρινε,δεν ειναι κατι το τρομερα δυσκολο ..
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
το ιδιο ψαχνω και εγω παιδια..εισητηριο για νοεμβριο η τελη οκτωβριου για ντυσεντολφ. απο οσο εψαξα μονο aegean βρηκα σχετικα νορμαλ τιμες.. και στο site της swissair. αν εχει κανεις να προτεινη κατι αλλο ας ενημερωσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom