Προτάσεις για βιβλία

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Έχει διαβάσει κανείς το 'Ζωγραφισμένο φιλί' του Γκουσταφ Κλίμτ?Πού μπορώ να το βρω?Γιατί όπου έχω ψάξει είναι εξαντλημένο...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Για οποιον ενδιαφερεται η τριλογια του Καϊρου του Ναγκιμπ Μαχφουζ ("Ο Δρομος Κοντα Στο Παλατι" "Το Παλατι των Επιθυμιων" και "Οι Δρομοι του Νειλου") ειναι σε προσφορα στα Public με 9.90 το καθε βιβλιο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.738
Likes
15.100
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Για οποιον ενδιαφερεται η τριλογια του Καϊρου του Ναγκιμπ Μαχφουζ ("Ο Δρομος Κοντα Στο Παλατι" "Το Παλατι των Επιθυμιων" και "Οι Δρομοι του Νειλου") ειναι σε προσφορα στα Public με 9.90 το καθε βιβλιο.

τα έχεις διαβάσει?? αξίζουν??
 

brabus67

Member
Μηνύματα
15
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
βενετια
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
Ταξίδι στην άκρη της νύχτας απο Σελιν για να καταλαβαίνουμε τι εννοούμε Μεγάλο βιβλίο τεράστιο θα έλεγα.....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Το Ζωη και Πεπρωμενο του Γκροσμαν το εχει διαβασει κανενας να μου πει την αποψη του;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ναι ξερω ξερω αλλα συνεχεια λεω να γραφτω και το αφηνω για μετα, πως λεμε διαιτα απο δευτερα, ε καπως ετσι!!
 

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Κατά τύχη έπεσε στα χέρια μου περιοδικό του National Geographic, σε αμερικάνικη έκδοση, " 100 Secret Journeys: The World's Best Hidden Adventures"
http://www.amazon.com/100-Secret-Journeys-Worlds-Adventures/dp/B00EM1WG7I
Περιγράφει ταξίδια σε μέρη εκτός της περπατημένης σε περιοχες που αν και δεν είναι τουριστικές έχουν πολλά να σου δώσουν.
Από Ελλάδα έχει τη Σίφνο.
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Στα ίχνη ενός ξεχωριστού και παράξενου ανθρώπου... [/SIZE]

Η σχεδόν μυθική ζωή του Αλφόνς Χοχάουζερ, που περιπλανήθηκε στη Μεσόγειο και κατέληξε στο βουνό των Κενταύρων, ζώντας σαν ερημίτης και ασκητής

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22810&subid=2&pubid=34646948
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
"Κοντά στην άγρια καρδιά" της Κλαρίσε Λισπέκτρο (Βραζίλ)
(Το να διαβάζει κανείς ένα βιβλίο της Κλαρίσε ειναι σαν να βλέπει τον κόσμο για πρώτη φορά. Σέρζιου Σαντ' Άννα πανεπ. λογοτέχνης.)
Όποίος το διαβάσει να μου πει και μένα τι κατάλαβε
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom