Προτάσεις για καινούργιο στρώμα

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Zenius από τα Πράκτικερ. Καταπληκτικά στρώματα που τα φτιάχνει η Αθηναϊκή στρωματοποιία.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
μια και εγω εκανα τη ερωτηση αρχικα, να πω πως τελικα πηρα στρωμα απο βιοτεχνια στη καλλιθεα.
Το εχω εδω και ενα χρονο . διασταση 1,80χ2,00 λατεξ με ενα στρωμα memory foam στο πανω μερος.
Τιμη 1000 ευρω .
Πολυ ευχαριστημενος, Εχει τυχει να ξυπνησω 12 το μεσημερι χωρις να ποναει ολο μου το κορμι.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.753
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
μια και εγω εκανα τη ερωτηση αρχικα, να πω πως τελικα πηρα στρωμα απο βιοτεχνια στη καλλιθεα.
Το εχω εδω και ενα χρονο . διασταση 1,80χ2,00 λατεξ με ενα στρωμα memory foam στο πανω μερος.
Τιμη 1000 ευρω .
Πολυ ευχαριστημενος, Εχει τυχει να ξυπνησω 12 το μεσημερι χωρις να ποναει ολο μου το κορμι.
Αν πας σε τέτοιο είδος στρώματος επιλέγεις Tempur και ησυχάζεις. Πιο ακριβό όμως.
Τα τελευταία 20 χρόνια κοιμάμαι σε τέτοια στρώματα και δεν μπορώ να κοιμηθώ σε άλλο.
Ειδικά αν υπάρχει θέμα με μέση δεν το συζητώ.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Αν πας σε τέτοιο είδος στρώματος επιλέγεις Tempur και ησυχάζεις. Πιο ακριβό όμως.
Τα τελευταία 20 χρόνια κοιμάμαι σε τέτοια στρώματα και δεν μπορώ να κοιμηθώ σε άλλο.
Ειδικά αν υπάρχει θέμα με μέση δεν το συζητώ.
Πήγα και δοκίμασα τεμπουρ. Δε μπορούσα να σηκωθώ. Και με το καιρό όταν καθήσει και πάρει το σχήμα του κορμιού δε μπορείς ούτε να γυρίσεις πλευρό.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.753
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Πήγα και δοκίμασα τεμπουρ. Δε μπορούσα να σηκωθώ. Και με το καιρό όταν καθήσει και πάρει το σχήμα του κορμιού δε μπορείς ούτε να γυρίσεις πλευρό.
Δεν κάθεται και δεν παίρνει το σχήμα του κορμιού. Το 1ο που αγόρασα το έχω 20 χρόνια και δεν έχει καθήσει ούτε χιλιοστό. Και δεν είμαι κι ελαφρύς.
 

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Έχει κανείς τα Matt Royal που αναφέρθηκαν παραπάνω? Είμαστε έτοιμοι να δωσουμε ενα πολύ σεβαστό ποσό αλλά θέλουμε να ξέρουμε περί αξιοπιστίας. Για παράδειγμα το optimum diamond της media απ οσα δοκιμάσαμε μας έκανε όσο κανένα αλλά έχει φάει πολύ κράξιμο για αξιοπιστία οπότε το αποφύγαμε.
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
595
Likes
2.405
Γνωριζει καποιος πού να βρω σκληρό στρωμα αλλα καπως ανατομικο οχι σκοτωστρα. Ηρθε η ωρα να αλλαξω στρωμα κ φοβαμαι μην παρω τα σκασω για μαπα που δεν θα με βολευει
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Γνωριζει καποιος πού να βρω σκληρό στρωμα αλλα καπως ανατομικο οχι σκοτωστρα. Ηρθε η ωρα να αλλαξω στρωμα κ φοβαμαι μην παρω τα σκασω για μαπα που δεν θα με βολευει
Αν εισαι του σκληρου, τσεκαρε Grecostrom απο σειρα bodytopia το profile. Ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι. Βεβαια το πιο στρωμα ταιριαζει στον καθενα ειναι εντελως υποκειμενικο.
 
Last edited:

Alic

Member
Μηνύματα
196
Likes
2.988
Γνωριζει καποιος πού να βρω σκληρό στρωμα αλλα καπως ανατομικο οχι σκοτωστρα. Ηρθε η ωρα να αλλαξω στρωμα κ φοβαμαι μην παρω τα σκασω για μαπα που δεν θα με βολευει
Καλημέρα,τσεκαρε για οικονομικό και καλό afroline, εξαιρετικά για τις τιμές τους και για κάτι ανώτερο σε ποιότητα και χρήματα,coco-mat.Εχω και τα δύο,είμαι εξαιρετικά ευχαριστημένη.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.213
Μηνύματα
883.816
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom