Γενικά Προτάσεις για καλοκαίρι στο εξωτερικό

mirelageor

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΙΑΘΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
γεια σας παιδες.....!!χρειαζομαι τις πολυτιμες γνωσεις σας γιατι λεμε το καλοκαιρι να επιλεξουμε καποιο προορισμο στο εξωτερικο...!!θα δουμε νεα μερη και θα ξοδεψουμε και τα ιδια χρηματα μιας και η ελλαδα στα νησια ειδικα ειναι πανακριβη..!!δεν ξερουμε ομως που να παμε..εδω χρειαζομαι εσας!θελουμε καποια οχι πολυ ακριβη επιλογη,να ειναι ευρωπη η καπου σχετικα κοντα και να εχει καλη θαλλασα γιατι καλοκαιρι χωρις μπανακι δεν γινεται...!!οποιος εχει να προτεινει κατι,θα με βοηθουσε πολυ....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
γεια σας παιδες.....!!χρειαζομαι τις πολυτιμες γνωσεις σας γιατι λεμε το καλοκαιρι να επιλεξουμε καποιο προορισμο στο εξωτερικο...!!θα δουμε νεα μερη και θα ξοδεψουμε και τα ιδια χρηματα μιας και η ελλαδα στα νησια ειδικα ειναι πανακριβη..!!δεν ξερουμε ομως που να παμε..εδω χρειαζομαι εσας!θελουμε καποια οχι πολυ ακριβη επιλογη,να ειναι ευρωπη η καπου σχετικα κοντα και να εχει καλη θαλλασα γιατι καλοκαιρι χωρις μπανακι δεν γινεται...!!οποιος εχει να προτεινει κατι,θα με βοηθουσε πολυ....
Σικελια.τι άλλο? αντε και Calabria.
 

mirelageor

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΙΑΘΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
Σικελια.τι άλλο? αντε και Calabria.
εχω παει ηδη και ηθελα κατι διαφορετικο!!αναλαλυψα σημερα μια κρουαζιερα σε 8 προορισμους,8 μερες 534 ευρω...!!και φαντασου οτι τοσα εγω ειχα ξοδεψει πριν 2 χρονια στη σαντορινη...!!μου αρεσε αυτη η κρουαζιερα,θα το ψαξω..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παρακαλώ γράφετε τα θέματά σας με μικρά γράμματα και όχι με κεφαλαία.

Διορθώθηκε ο τίτλος του θέματος.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εχω παει ηδη και ηθελα κατι διαφορετικο!!αναλαλυψα σημερα μια κρουαζιερα σε 8 προορισμους,8 μερες 534 ευρω...!!και φαντασου οτι τοσα εγω ειχα ξοδεψει πριν 2 χρονια στη σαντορινη...!!μου αρεσε αυτη η κρουαζιερα,θα το ψαξω..
αν ειναι Ευρωπη ειναι καλη τιμη. για πες τη και σε μας! σύντομα εδώ ή πιο αναλυτικά στο αντίστοιχο γκρουπ.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ο φιλος μαλλον πρεπει να μιλαει για κρουαζιερα με την easycruise!!! με τοσα λιγα λεφτα μονο εκει βρισκεις κρουαζιερα;);)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ο φιλος μαλλον πρεπει να μιλαει για κρουαζιερα με την easycruise!!! με τοσα λιγα λεφτα μονο εκει βρισκεις κρουαζιερα;);)
χρονια πολλα καταρχήν. και εγω προσπαθω να χωνεψω τη βραδυνη σκορδαλια..
το κονσεπτ της Easy cruise όπως έχω ξαναπεί, τέλειωσε..όνειρο ήταν και πάει. όνειρο όχι και τίποτε το ιδιαίτερο. ο κόσμος της κρουαζιέρας δεν έχασε και τίποτε το σημαντικό. η εταιρεία πελαγοδρομεί με ένα πλοίο. δύσκολα τα πραγματα..
η τιμή φαίνεται για καραιβική και από μικρό λιμάνι τύπου San Juan. οι τιμές είναι και χαμηλότερες από εκεί. ή ποταμόπλοιο ή ξέρω γω..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εχω παει ηδη και ηθελα κατι διαφορετικο!!αναλαλυψα σημερα μια κρουαζιερα σε 8 προορισμους,8 μερες 534 ευρω...!!και φαντασου οτι τοσα εγω ειχα ξοδεψει πριν 2 χρονια στη σαντορινη...!!μου αρεσε αυτη η κρουαζιερα,θα το ψαξω..
ειχες πει καλοκαιρι και οχι νοέμβριο..ξέρεις τι θα πει δυτική μεσόγειος το νοεμβριο? ότι ο βισκαικος όλο το χρόνο..χρειάζεται γερά στομάχια..
και επειτα λες για εσωτερικη καμπινα? οικονομικά συμφέρει αλλά θα είσαι κοντα στην ισαλο..
και τελος για να συνεννοούμαστε καλύτερα στο μέλλον αν χρειαστεί: δεν είναι 8 οι προορισμοί αφού μετράς 2 φορές το λιμάνι αναχώρησης. είναι 6 και η κρουαζιέρα είναι 7ήμερη.
με τα ίδια και λιγότερα πας Καραιβική το νοεμβριο και ακόμα καλύτερα Δεκέμβριο με πιο στάνταρντ καιρό και βρίσκεις κι εμένα..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

mirelageor

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΙΑΘΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
α δεν φαινεται και πολυ ενημερωμενη η σελιδα. στο σαιτ της εταιρειας ειναι στα 654. μπορεί βέβαια να πετυχαίνουν καλύτερες τιμές (απίθανο..)

για να συνενοηθουμε λοιπον το θεμα δεν ειναι εδω να μετρας τα δικα μου λαθη αλλα να κανεις μια προταση οπως ζητησα..!!7 νυχτεσ ειναι ναι,8 μερες ομως!και κοιτα τι συμπτωση τωρα,ο πατερας μου θα δουλεψει στην εταιρια που ηταν ονειρο και παει αρα για να δουλευουν ανθρωποι εκει και να κανει ταξιδια το καλοκαιρι δεν παει και τοσο... !!ευχαριστω για την βοηθεια...
 

mirelageor

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΙΑΘΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
και η κρουαζιερα δεν ειναι χειμωνα,εχει πολλες διαθεσιμες ημερομηνιες το καλοκαιρι.....!!!εκτος αυτου αν διαβαζες τι λεει για τις τιμες θα εβλεπες γιατι ειναι χαμηλες!αλλα εγω δε ζητησα βοηθεια για την κρουαζιερα απλως το ανεφερα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom