ΗΠΑ Πρωτη φορα Νέα Υόρκη

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Αν θες πες μας ποσες μερες θα πας, τι δωματιο ψαχνεις (μονοκλινο - δικλινο ), αν εχεις συγγενεις (γιατι σε βλεπω κανεις ερωτησεις για Αστορια) , ποτε θα πας για να σε βοηθησουμε... Το 50αρι για "αθλιο" δωματιο δεν νομιζω να το γλυτωσεις.... Και μη νομιζεις οτι αυτα με τα 150 ευρω ειναι και πολυτελειας...
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Για souvenirs ότι θες θα βρεις στην time square έχει τα πάντα και σε καλές τιμές...Σχετικά με Astoria δεν πήγα άρα δεν μπορώ να σε βοηθήσω....Κακόφημες περιοχές ας πούμε ότι καλύτερα Harlem & Chinatown ας μην πάτε βράδυ...Επίσης μία συμβουλή πρόσεξε να πάρεις καραβάκι που σε κατεβάζει και Άγαλμα της Ελευθερίας και Έλις island....
Καλά να περάσεις,αν και θα περάσεις τέλεια στην πανέμορφη Νέα Υόρκη! <3
 

kriti

Member
Μηνύματα
45
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδία
Αν θες πες μας ποσες μερες θα πας, τι δωματιο ψαχνεις (μονοκλινο - δικλινο ), αν εχεις συγγενεις (γιατι σε βλεπω κανεις ερωτησεις για Αστορια) , ποτε θα πας για να σε βοηθησουμε... Το 50αρι για "αθλιο" δωματιο δεν νομιζω να το γλυτωσεις.... Και μη νομιζεις οτι αυτα με τα 150 ευρω ειναι και πολυτελειας...
Για μέρες δεν ξέρω ακόμα,μάλλον για μονόκλινο με βλέπω,αλλά μπορεί να κανονίσω να πάω με γκρούπ τελικά.
Συγγενείς δεν έχω,αλλά θα ήθελα να πάω και να μιλήσω λίγο με τους ομογενείς γι'αυτό ρωτάω.
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Για μέρες δεν ξέρω ακόμα,μάλλον για μονόκλινο με βλέπω,αλλά μπορεί να κανονίσω να πάω με γκρούπ τελικά.
Συγγενείς δεν έχω,αλλά θα ήθελα να πάω και να μιλήσω λίγο με τους ομογενείς γι'αυτό ρωτάω.
Αν πας μόνος/η κλείσε με group αν θα ήθελες να βρεις κάποιον/α για παρέα,αν πας όμως με κάποιον φίλο,γνωστό σου κτλ. να πάτε μόνοι σας!Είναι τόσο εύκολη πόλη που εμείς μετανιώσαμε που πήγαμε με group,το οποίο δεν μας πρόσφερε και τίποτα.... :roll:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
και με γκρουπ να πας δεν θα κερδισεις κατι γιατι συνηθως εχουν μερες ελευθερες... Οποτε παλι στα ιδια εισαι απο αποψη παρεας αλλα με περισσοτερα χρηματα... Αν δεν εχεις προβλημα να πας μονη σου...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
sorry, εφαγα κολλημα...

:xmas_redface:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ξερει κανεις αν θα βγουν προσφορες με 400αρια οπως πέρυσι; για Αυγουστο; Θελει μια φιλη μου αλλα ειναι ολα πανακριβα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.546
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom