Γαλλία Ηνωμένο Βασίλειο Πρωτο ταξιδη στην Ευρωπη

Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
συμφωνώ απόλυτα με τον προλαλήσαντα. για αρχή μία πόλη, πολύ διάβασμα και ψάξιμο. πολλά καρπούζια δεν μπαίνουν στην ίδια μασχάλη!
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Αφήστε το παιδί.....
Κατευθείαν στα βαθιά, θέλει δεν θέλει θα μάθει να κολυμπάει.....
Α ρε νάχα τα νιάτα σου φίλε μου !!!:rolleyes:
Και μην ξεχνάς ότι το 50% ενός ταξιδιού, ειναι η προετοιμασία. Μην τα ζητάς όλα έτοιμα, ψάξε και λιγο. Στo web σήμερα βρίσκεις τα πάντα...
Any way, σου εύχομαι να περάσεις καλά, και όταν με το καλό γυρίσεις, περιμένουμε τις εντυπώσεις σου :D
 

manic

Member
Μηνύματα
63
Likes
9
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-Bora
ΕΡΩΤΗΣΗ
μου λεει :Single Private Ensuite αλλα μου δινει επιλογη να διαλεξω μεχρι και 4 επισκεπτες εμεις ειμαστε 3 αυτο σημαινει οτι θα μας φερουν και αλλον η απλα οτι ενα κρεβατι θα ειναι αδειο?
 
Last edited by a moderator:

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Μπορεί να έρθει και κάποιος άλλος αλλά μπορεί να μην έχει πληρότητα το hostel και να είστε οι τρεις σας.
Αν θέλεις να είστε μόνοι σας διάξελε δωμάτιο.
Οι τιμές στα hostels αφορούν το άτομο. Όπου είναι τιμή δωματίου αναφέρεται πολύ καθαρά.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
συγνωμη το single δεν ειναι ενας, δηλαδη δωματιο για εναν? τo triple ειναι 3...η επιλογη διπλα δεν εχει να κανει με το ποσοι ειναι στο ιδιο δωματιο....στο μονο θα δεις επιλογη 1,2.3...στο διπλο 2,4..,στο τριπλο 3,6....κ.τ.λ Εσυ χρειαζεσαι triple, η 2 twin η τετραπλο και αν δε θες να σου φερουν αλλοn και ειναι shared απλα διαλεξε 4 ατομα αλλα θα το πληρωσεις ,στα private δε σου φερνουν αλλο αλλα το χρεωνεσαι παλι....

αν θες πριν κλεισεις πες να ριξω μια ματια στα δωματια του χοστελ που θες....ετσι και αλλιως ολη μερα στο χοστελμπουκερ θα μαι σημερα να σου πω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom