Γενικά Πρόβλημα ονόματος σε εισιτήριο-ταυτότητα και ημερομηνια λήξης

Sam-chal

Member
Μηνύματα
862
Likes
1.909
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Ναι, η παλιά η χειρόγραφη.
Φαντάζομαι έχουν περάσει 15+ χρόνια από την έκδοσή της αρα δεν ισχύει αφου δεν εχει λατινικά στοιχεία.
Χρειάζεσαι αλλαγή. Αν έχεις διαβατήριο χρησιμοποίησε αυτό.
Το πρόβλημα δεν είναι τόσο στα εισιτήρια όσο στον έλεγχο για την είσοδο στον τόπο προορισμού αν είναι εξωτερικό. Πιθανότατα να σε υποχρεώσουν να επιστρέψεις.
 

snikolak

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Φαντάζομαι έχουν περάσει 15+ χρόνια από την έκδοσή της αρα δεν ισχύει αφου δεν εχει λατινικά στοιχεία.
Χρειάζεσαι αλλαγή. Αν έχεις διαβατήριο χρησιμοποίησε αυτό.
Το πρόβλημα δεν είναι τόσο στα εισιτήρια όσο στον έλεγχο για την είσοδο στον τόπο προορισμού αν είναι εξωτερικό. Πιθανότατα να σε υποχρεώσουν να επιστρέψεις.
Ευχαριστώ πολύ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση κι εγώ. Η ταυτότητα μου ξεκινάει από Φ. Στο check-in όμως χρειάζεται μόνο λατινικούς χαρακτήρες. Πώς μπορώ να καταχωρισω τον αριθμό ταυτότητας ώστε να μην αντιμετωπίσω πρόβλημα στο αεροδρόμιο; Οι πτήσεις είναι με Ryanair. Ευχαριστώ πολύ!
Καλημέρα! Σύμφωνα με τα μελη του φόρουμ, το φ το γράφεις f
Δες και τα αποτελέσματα της σχετικής αναζήτησης που έκανα στο φόρουμ Search results for query: Αριθμός ταυτότητας γραμμα
Αν τα υπόλοιπα στοιχεία είναι και στα λατινικά, είσαι οκ με αυτήν την ταυτότητα.
 

snikolak

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλημέρα! Σύμφωνα με τα μελη του φόρουμ, το φ το γράφεις f
Δες και τα αποτελέσματα της σχετικής αναζήτησης που έκανα στο φόρουμ Search results for query: Αριθμός ταυτότητας γραμμα
Αν τα υπόλοιπα στοιχεία είναι και στα λατινικά, είσαι οκ με αυτήν την ταυτότητα.
Ναι αυτό βρήκα κι εγώ αλλά για ασφάλεια θα κάνω αλλαγή ταυτότητας. Ευτυχώς πια γίνεται σύντομα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom