Πρόβλημα στο αεροπλάνο

mkalmkal

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
Καταρχας ωραιο το φορουμ. Αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ. Ακουστε το προβλημα. Αποφασισαμε φετος να παμε με την οικογενια στο λοντον. Ολα καλα και ολα ωραια μεχρι εδω. Το προβλημα ομως ειναι το αεροπλανο και οι μανα μου!!! Οτι θα μπει μεσα θα μπει, το θεμα ειναι τι θα κανει. Με το πρωτο κουνιματακι θα αρχισουν οι φωνες!! Αφου να φανταστιτε φοβατε τοσο ωστε καθε φορα που μπενουμε στο πλεειν ρωταει στους αεροσυνοδους αν ηρθαν με καλη πτηση!!! Λες και ειναι οι ιδιοι!!! Μηπως ξερετε τη να κανω, τη χαπια να της δωσω, η παλι ρεζιλι στο αεροπλανο θα γινουμε???
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ενα ηρεμιστικο ή ενα καλο σφυρί νομιζω πως θα βοηθησει... Και επειδη με το δευτερο μπορει να εμπλακεις δικαστικα διοτι ειναι ποινικα κολασιμο θα προτεινα το πρωτο.
 

dimiko

Member
Μηνύματα
62
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
Μη φοβάσαι βρε....δεν είναι και η μοναδική που φοβάται.!!Αλλά αν είναι έντονος ο φόβος ενα αγχολητικό νομίζω θα είναι οτι πρέπει!!! ;-)))
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Απ' αυτο που θα δωσεις στη μανα σου, δωσε και σε μενα... ζαλιστηκα κομματακι για να διαβασω το ποστ σου.
Άντε μπράβο! Ξαναβρίσκεις σιγά σιγά το αμίμητο στυλ σου!:clap:
 

mkalmkal

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
χοχο τοσο γρηγορη ανταποκριση ειληκρινα δεν την περιμενα:
@Sokratis ειδικα στην περιπτοση μου ειναι και δικιγορος:p καλη προταση παντως
@panpan αν δεν ερθει δεν προκιτω να παμε οποτε δεν υπαρχει αυτη η επιλογη!
@varioAthens το ονομα σου(vario) αν το γραψεις ελληνικα με το πληκτρολογιο ειναι ωαριο! παντως βαλεριανα ουτε καν εχω δει!!! μονο στη μαρια η ασχημη τοτες:p
@dimiko αγχολητικο??? τι ειναι αυτο???
@tripakias γιατι τι εχει??? μιπως επειδη λιπουν οι τονοι???
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.512
Likes
8.063
χοχο τοσο γρηγορη ανταποκριση ειληκρινα δεν την περιμενα:
@Sokratis ειδικα στην περιπτοση μου ειναι και δικιγορος:p καλη προταση παντως
@panpan αν δεν ερθει δεν προκιτω να παμε οποτε δεν υπαρχει αυτη η επιλογη!
@varioAthens το ονομα σου(vario) αν το γραψεις ελληνικα με το πληκτρολογιο ειναι ωαριο! παντως βαλεριανα ουτε καν εχω δει!!! μονο στη μαρια η ασχημη τοτες:p
@dimiko αγχολητικο??? τι ειναι αυτο???
@tripakias γιατι τι εχει??? μιπως επειδη λιπουν οι τονοι???
Βαλεριάνα βάζαμε κάθε πρωϊ στον χυμό της διευθύντριά μου και από εκεί που ήταν μπιτς (και δεν εννοώ παραλία) γινόταν όπως η "πάστα-φλώρα" στην ταινία...
Υ.Γ. Έλα μωρέ, όλοι από ένα ωάριο προερχόμαστε!!! :D
 

mkalmkal

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
Βαλεριάνα βάζαμε κάθε πρωϊ στον χυμό της διευθύντριά μου και από εκεί που ήταν μπιτς (και δεν εννοώ παραλία) γινόταν όπως η "πάστα-φλώρα" στην ταινία...
Υ.Γ. Έλα μωρέ, όλοι από ένα ωάριο προερχόμαστε!!! :D
πλακα κανεις :p ωραια ιδεα(για την διευθυντρια)... δηλαδη η βαλεριανα διαλιετε???ωραια πρεπει να κανω μια βολτα στο φαρμακειο μου φενεται :) η υπνοτικο η βαλεριανα
Υ.Γ. το παρατηρισα οταν εγραφα το ονομα ηταν γηρισμενο στα ελληνικα. Ειπα εγω κατι αντιθετο για το ωαριο???:p
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.578
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom