Πρόβλημα στο αεροπλάνο

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Εμενα η βαλεριανα μου προξενει τεραστιες ποσοτητες αεριων ,πραγμα που με αποσυντονιζει χειροτερα.Αλκοολ δεν παιζει γιατι ξερναω..εχω μαζεψει κατι λεξοτανιλ απο μισοζουρλη φιλη και με αυτα θα πρεπει να πορευτω..
Επειδη συνηθως εγω βγαζω τπ προγραμμα,ξερω με καθε λεπτομερεια τι γινεται..
Μεχρι τωρα πηγαινα παντου χωρις να πεταω,παρα μονο αν ηταν μονοδρομος.
Τωρα που δεν με περνει..λεξοτανιλ.
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
Η μητέρα μου δεν πίνει αλκοόλ οπότε να την σουρώσουμε δεν παίζει. Καλά το γέλιο θα είναι που θα δει ότι από Γερμανία θα πετάξουμε με το Α380, αλλά θα έχω φροντίσει να έχει πάρει το χαπάκι ήδη και να το δει χαλαρά! Γίνετε άλλος άνθρωπος, μέσα στην χαλάρωση. Αφού στο τελευταίο ταξίδι σηκώθηκε και πήγε τουαλέτα και μας μιλούσε κι όλας
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
Πάντως αυτός που απολαμβάνει το ταξίδι είναι ο γιος μου 5 χρονών (τον έχω βάλει σε αεροπλάνο από 3 μηνών) και όταν έχει αναταράξεις χορεύουμε στο ρυθμό και γελάμε (η δε γυναίκα μου με βρίζει που την έπεισα για άλλη μια φορά να μπει σε αεροπλάνο...)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Πίστευα ότι θα αντέξω τους 40 βαθμούς θερμοκρασίας το ΣΚ χωρίς συνέπειες. Ομως ή εγώ έσφαλα, ή κάτι δεν πάει καλά με τα ποσταρίσματα.
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
Το θέμα μας δεν είναι μαμά-χάπια-αεροπλάνο? Ε έβαλα και κάτι με θέμα πεντάχρονος-αεροπλάνο αλλά ταξιδεύει δίπλα στη χαπακωμένη γιαγιά του οπότε δεν είναι τόσο άσχετο (νομίζω) :)
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Παιδιά σχετικά με την αεροπλανοφοβία κάντε μια θεραπεία συμπεριφορική, νομίζω σε μερικές συνεδρίες το ξεπερνάς (μετά αναπτύσσεται ίσως κάτι άλλο αλλά whatever. θα πετάτε μια χαρά).
 

mkalmkal

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
Καταρχας εγω ειμαι διαφορετικος χρηστης απο τον michalism1. ουτε καν ξερω ποτε γραφτηκαν αυτα και συγουρα δεν γραφω με δυο λογαριασμους(ουτε διχασμενος ειμαι ουτε χαζος) :) δευτερον δεν εχω παει ουτε αργεντινη ουτε εχω παιδια ουτε γυναικα. Αρα δεν ειναι ο ιδιος λογαριασμος. Τριτον τωρα τελευταια δεν εχω χρονο για ιντερνετ οποτε δεν γραφω πολυ. Επισεις φετος θα παω λονδινο και οξφορδη οπου ειναι οφισιαλ(εχω οργοσει το ιντερνετ(πιο παλια) οποιος θελει ας ρωτησει :) ).Τελος το προβλημα ληθηκε θα χαπακοθει και θα κιμιθει σαν πουλακι.


Το μονο κοινο με τον michalism1 ειναι οτι και εγω γελαω με τις αναταραξεις:p

ΥΓ συγνωμη για τα ελληνικα μου:)
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
φίλε mkalmkal θα πρέπει να σου ανακοινώσω ότι τελικά εγώ δεν είμαι εσύ και επίσης ότι εσύ δεν είσαι εγώ! Ιδέα δεν έχω πως έγινε και κόντεψα να βρω και τον μπελά μου. Να πας όμως Αργεντινή σου το συστήνω ανεπιφύλακτα... ο παραλίγο άλλος σου εαυτός χα χα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.241
Μηνύματα
884.623
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom