Πρόβλημα στο site

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τις τελευταίες 3-4 μέρες υπάρχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα στο site, που σίγουρα θα το έχετε παρατηρήσει όσοι είστε τακτικοί, καθώς για ένα μικρό διάστημα της ημέρας (περίπου στα 20 λεπτά) και 1-2 φορές κάθε μέρα το site "πέφτει". :roll:

Το πρόβλημα αντιμετωπίζεται ήδη και η προσπάθεια να βρεθεί η αιτία του προβλήματος είναι πολύ μεγάλη. Ζητώ την κατανόησή σας για τα προβλήματα που συναντάτε στην περιήγηση στο αγαπημένο σας site. ;)

Θα υπάρξει ενημέρωση εδώ όταν λυθεί το πρόβλημα οριστικά.
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
Ειμαι σιγουρη πως θα βρεθει η αιτια και θα διορθωθει.Καθε φορα δινεται την λυση με τον καλυτερο τροπο.Οσο για μας δοκιμαζουμε παντα λιγο πιο μετα καθως εχουμε εθιστει γλυκα και δεν μπορουμε να πουμε οχι σε τουτες τις σελιδες.def αυτο εγινε και πριν δυο βδομαδες ενα απογευμα,νομιζα οτι εγω ειχα κανει κατι για αυτο δεν ειπα τιποτα....
 
Μηνύματα
78
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα μάλλον..
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία Θιβέτ Νεπάλ
Το παρατήρησα και εγώ το μεσημέρι αυτό και νόμιζα πως είχε κολλήσει ο υπολογιστής μου (τόσο σχετική είμαι..) γι αυτό έκανα και restart, δεν θέλω γέλια, το πρόβλημα όμως αποκαταστάθηκε σύντομα.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.858
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
...και σε μένα απόψε ο ...αλεπουδένιος φυλλομετρητής μου δεν συνδεόταν με την πρώτη με την ιστοσελίδα, παρά μετά απο ολιγάριθμες προσπάθειες..

ευτυχως ομως γρήγορα η καθυστέρηση ανοιγματος της ιστοσελίδας ...εξαφανίστηκε!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Αdmins το σαιτ γκαγκανιαζει ολο και πιο συχνα....sos..sos

Mας ματιασε το facebook που εχουμε φορτσαρει,και κοντευουμε να το ξεπερασουμε.:haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
To ξέρω ρε συ.... είμαι συνεχώς από πάνω προσπαθώντας να το λύσω, θα λυθεί το συντομότερο δυνατό. :(
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εγώ βοηθάω με τάματα!!!! ήδη εχω τάξει πολλές λαμπάδες στο μπόι μου σε πολλές εκκλησίες ,και προσφορές σε βουδιστικά μοναστήρια ...
για αυτό σου λέω μην στεναχωριέσαι..θα παμε καλά!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Νομίζω ότι έχω παρατηρήσει γενικό πρόβλημα με αρκετές σελίδες αυτές τις μέρες...μήπως είναι γενικό το κακό;

Αν και στο φόρουμ εδώ δεν παρατήρησα κάτι προσωπικά. ;-)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Νομίζω οτι είμαστε ματιαγμένοι. Χρειαζόμαστε επειγώντως ξεμάτιασμα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σήμερα είχε κανείς το παραμικρό πρόβλημα; κάποιο μήνυμα του στυλ database error ή network timeout ή να μην ανοίγει τη σελίδα;
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Όχι μια χαρά ήταν σήμερα. Νομίζω οτι το ξεμάτιαγμα έπιασε!
 
Μηνύματα
159
Likes
43
Σήμερα είχε κανείς το παραμικρό πρόβλημα; κάποιο μήνυμα του στυλ database error ή network timeout ή να μην ανοίγει τη σελίδα;
Τις Τελευταίες μέρες πράγματι πολλές φορές και ενώ ήμουν μέσα, ανοίγοντας κάποια νέα σελίδα πάγωνε η εικόνα πριν ανοίξει η νέα σελίδα. Θεώρησα ότι ευθύνεται ο διακομιστής μου, ώσπου διάβασα χθες το σχετικό μήνυμα. Χθες το απόγευμα όμως συνέβη και το εξής. Ανοίγοντας το site δεν με αναγνώριζε και
μου έλεγε να εγγραφώ. Πίστεψα ότι από κάποιο πρόβλημα ο υπολογιστής μου δεν έστελνε ταυτότητα. Δοκίμασα όμως τέσσερα άλλα site, που ανοίγουν και αυτά αυτόματα και άνοιξαν κανονικά. Αναγκάστηκα να δηλώσω ότι ξέχασα τον κωδικό μου για να μου σταλεί νέος και μετά από δύο προσπάθειες έγινε η αναγνώριση.
Το αναφέρω αυτό μήπως και σχετίζεται με το υπάρχον πρόβλημα.
Σήμερα πάντως από το πρωί όλα λειτουργούν κανονικά._
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom