Πρόβλημα στο site

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε κάποιον άλλον, αλλά τις τελευταίες μέρες συχνά πυκνά εξαφανίζεται το πλαίσιο δεξιά με τα πρόσφατα μηνύματα. Κάποιες φορές ενώ φαίνεται να εμφανίζεται στιγμιαία το πλαίσιο, μόλις φορτωθεί η σελίδα εξαφανίζεται. Κατά κανόνα αυτό συμβαίνει ενώ περιηγούμαι στο σάιτ κι όχι στην αρχική είσοδό μου. :rolleyes-80:
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε κάποιον άλλον, αλλά τις τελευταίες μέρες συχνά πυκνά εξαφανίζεται το πλαίσιο δεξιά με τα πρόσφατα μηνύματα. Κάποιες φορές ενώ φαίνεται να εμφανίζεται στιγμιαία το πλαίσιο, μόλις φορτωθεί η σελίδα εξαφανίζεται. Κατά κανόνα αυτό συμβαίνει ενώ περιηγούμαι στο σάιτ κι όχι στην αρχική είσοδό μου. :rolleyes-80:
Ήμουν έτοιμος να το γράψω κι εγώ, με πρόλαβες...
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ήμουν έτοιμος να το γράψω κι εγώ, με πρόλαβες...
Σε μένα ειδικά σήμερα συμβαίνει συνεχώς. Να τώρα πάλι που μπήκα σ΄αυτό το τόπικ για να δω την απάντησή σου δεν εμφανίζεται το πλαίσιο με τα πρόσφατα μηνύματα. Ενώ εμφανίζονται κανονικά στα δεξιά με τη σειρά από πάνω προς τα κάτω το πλαίσιο με το προφίλ μου, της booking, της aegean και τέλος τα συνδεδεμένα μέλη.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πείτε και από ποιον browser μπαίνετε - να διευκολυνθεί ο Def.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Για κάντε Ctrl - για να μειώστε το κάδρο και να μείνει κάποιο κενό δεξιά... τπτ;;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Δεν έχει να κάνει, απλά μεταφέρονται τα μπανεράκια του booking και της aegean, καθώς και τα συνδεδεμένα μέλη πιο πάνω και τα πρόσφατα μηνύματα...εξαφανίζονται...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
εντάξει... επειδή και γω chrome έχω αλλά το βάζω με γεμάτο κάδρο στο σάιτ μας και δεν έχω δεξιά τίποτα άμα το ελαττώσω τα βλέπω όλα εντάξει.. προφανώς τότε κάτι άλλο συμβαίνει..
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Δεν το δοκίμασα προσωπικά, ούτως ή άλλως το πρόβλημα δεν είναι μόνιμο αλλά "όποτε θυμάται", τις τελευταίες ώρες που έκανα ανανεώσεις σελίδας κλπ. εμφανίζεται κανονικά, δεν είχα θέμα.
Τι να πω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom