Πρόβλημα στο site

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Θα ανοιξεις το σαφαρι σε άλλη σελίδα όμως, οποιαδήποτε.
Θα πατήσεις στην πάνω γραμμή της οθονης εκεί που λέει σαφάρι θα κατέβεις στις ρυθμίσεις και όταν εμφανιστούν θα πατήσεις στην εικόνα με το χέρι. Θα εμφανιστεί ένα μενού. Θα επιλέξεις διαχείρηση δεδομένων. Μόλις ανοίξει θα γράψεις travelstories και κάτω θα εμφανιστεί μια γραμμή με το όνομα του σαιτ. Θα πατήσεις πάνω και μετά κάτω αριστερά νομίζω έχει την επιλογή διαγραφή. Και έγινε.
Δεν είμαι σε υπολογιστή τωρα.. Αν δεν τα καταφέρεις αύριο θα ποστάρω φωτό.
μπα τιποτα σνιφ
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.348
Likes
4.991


Σε εικόνες.

Σαφάρι ρυθμίσεις.
1111.png


Πατάς απόρρητο, μετά διαχείριση δεδομένων ιστοτόπων.
11111.png

Γράφεις τη λέξη travelstories, θα σου εμφανίσει την ιστοσελίδα στο κενό πιο κάτω.
Θα πατήσεις πάνω και θα γίνει μπλε.
Θα πατήσεις μετά "αφαίρεση" για να διαγράψεις όλα τα δεδομένα και μετά πατάς "τέλος".
111111.png


Κάνε και καμιά ενημέρωση λειτουργικού οπωσδήποτε. Σήμερα βγήκε καινούριο.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Σε εικόνες.

Σαφάρι ρυθμίσεις.
View attachment 430526

Πατάς απόρρητο, μετά διαχείριση δεδομένων ιστοτόπων.
View attachment 430527
Γράφεις τη λέξη travelstories, θα σου εμφανίσει την ιστοσελίδα στο κενό πιο κάτω.
Θα πατήσεις πάνω και θα γίνει μπλε.
Θα πατήσεις μετά "αφαίρεση" για να διαγράψεις όλα τα δεδομένα και μετά πατάς "τέλος".
View attachment 430528

Κάνε και καμιά ενημέρωση λειτουργικού οπωσδήποτε. Σήμερα βγήκε καινούριο.
Eυχαριστωωωωω δεν μπορω να τδω τις ικονε αυτο ειναι το θεμα χαχαχαχααα
Αλλά τις είδα από κινητό
Το ξαναέκανα αλλά τίποτα
Οκ θα κάνη κι ένα update

thanksss
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.348
Likes
4.991
Eυχαριστωωωωω δεν μπορω να τδω τις ικονε αυτο ειναι το θεμα χαχαχαχααα
Αλλά τις είδα από κινητό
Το ξαναέκανα αλλά τίποτα
Οκ θα κάνη κι ένα update

thanksss
Άνοιξε την σελίδα με το κινητό σου και δες τις οδηγίες, η από κάποιον άλλο υπολογιστή.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.162
Likes
5.047
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Σημερα βαζει δυο φορες τα μηνυματα
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.078
ἐν τῷ μεταξύ, πά'νά στείλω μήνυμα προσωπικόν καὶ ο αργαλειός μοῦ λέει:


Oops! We ran into some problems.

A server error occurred. Please try again later.


Αἶσχος!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Βρηκα τι έφταιγε, νομίζω το διόρθωσα τώρα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
ἐν τῷ μεταξύ, πά'νά στείλω μήνυμα προσωπικόν καὶ ο αργαλειός μοῦ λέει:


Oops! We ran into some problems.

A server error occurred. Please try again later.


Αἶσχος!
Σε παρακαλώ μη γράφεις με πολυτονικό σύστημα στο φόρουμ.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.078
ἐν τῷ μεταξύ, πά'νά στείλω μήνυμα προσωπικόν καὶ ο αργαλειός μοῦ λέει:


Oops! We ran into some problems.

A server error occurred. Please try again later.


Αἶσχος!

«Γεια σας παιδιά, εγώ μόλις γύρισα από την σελίδα των ινμποξ μου, ενώ κανονικά θα έπρεπε να είμαι εκει αυτή τη στιγμή και να ανταλλασω μηνύματα για ενα μαγνητάκι. Κάτι που δεν συνέβη, όπως καταλαβαίνετε, και θέλω να μοιραστώ μαζί σας αυτή την εμπειρία, γιατί είμαι και έξαλλος, δεν σας κρύβω. Αυτην την σελίδα έχασα, λοιπόν, εγώ. Ήμουν στο σάιτ κανονικά στην ώρα μου, ξεκίνησα να πάω για το ινμποξ. Όταν έσπευσα κάτω προς τα εκεί, λέω “ας καθαρίσω ολίγον τι, τήν ρίνα μου για ένα λεπτό, να μην το έχω και αυτό στον νου μου”. Και απησχόλησα ουτως τα δακτυλά μου ρουθουνίως μη κομβιώνων τα δέοντα. Φτάνω, λοιπόν, στο «προσωπικά μηνύματα» κι ήταν σμπούτσατ. Ήντουσταν και δύο κουμπιά στόν πόντικά μου που δεν είχαν και πρόθεση να βοηθήσουν».

«Λέω εαυτώ “παρακαλώ για τις προσωπικάς συζητήσεις;”. Μου λένε τα ίντερνετς : τις χάσατε, έπρεπε να ήσασταν εδώ 20 λεπτά πριν”, λέω “μα είμαι 20 λεπτά πριν εδώ, δεν σας μυριζει η κουλ γουώτερ κολώνια μου;”. “Όχι, είναι και 43′ μου απαντούν, έχετε αργήσει τρία ολόκληρα λεπτά”.

Λέω “κάνατε κάποια ανακοίνωση; Γιατί δεν άκουσα κάτι. Εδώ ήμανε στο γραφείο, απλά σκάλιζα τήν μύτη μου, ο σουρουκλεμές”. Μου απαντούν, λοιπόν, ότι “δεν κάνουμε πια ανακοινώσεις, διότι συν τοις άλλοις , κουμπιά είμεθα , δεν διαθέτομεν φωνητικάς χορδάς , οπότε δεν υπάρχει κάποια λύση συνεπώς τόν boolo”.

Κάτσο! Πρέπει να ανέβω πάλι πάνω , να κανω ρηφρές (ολογράφω εφ5) και να δω αν υπάρχει καποιο άλλο περιθώριο. Πηγαίνω πάνω, ήταν ενα ευγενής (σικ) πεδίον, δεν μπορώ να πω, , οπερ όχι μόνο με ενημέρωσε ότι ουπς, πλιζ τράϊ ἀγκαίν λέητερ καί πλύνε πριν τά χέρια σου, και οτι δεν κάνουν πια ανακοινώσεις, για τρύπες στό σύστημα.».

«Σας γραφω λοιπόν, αυτά πρώτον, γιατί κάπου θέλω κι εγώ να ξεσπάσω. Δεύτερον, έχω ταξιδέψει σε όλονε τον μιλκι γουέι γαλαξία (έτσι δε ντονε λένε; ) και δεν μου έχει συμβεί πουθενά αυτό, ακόμα και σε στιγμές, που δεν σας κρύβω, έχω αργήσει καθόσον επίμοναι αι ρινί βλένναι, με έχουν βάλει με έναν τρόπο μεσα στον ινμποξ. Μπήκα λίγο στο δαρκ νετ, έψαξα κι είδα πάρα πολλά τέτοια παράπονα από πάρα πολύ κόσμο για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Οπότε έχω κάνα δύο απορίες που θέλω να μου λύσετε. Πρώτη απορία: Από πότε σταμάτησαν οι ανακοινώσεις για ουπς και ινμποξ παλια, λαστ γίαρ; Γιατί άλλα άλερτς τα ήβλεπα όσο καθόμανε στο αεροδρόμιο, σκαλίζων τήν μύτη μου πια από αμηχανία. Δεύτερη απορία. Πώς μπορώ να το μάθω εγώ αυτό; Πώς μπορώ εγώ ο χρηστη σας σας να ενημερωθώ για τα σκαλώματα;».
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.641
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom