Πρόβλημα στο site

erodios

Member
Μηνύματα
118
Likes
498
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Λίγο ακόμα και θα είχαμε στερητικό σύνδρομο.
Σ' εμένα πάντως εμφανίστηκε το στερητικό σύνδρομο! Και να σκεφτεί κανείς ότι δεν έχω συχνή παρουσία με μηνύματα. Έχω μόνο λίγες δεκάδες αναρτήσεις. Ούτε καν εκατοντάδες. Ή τις χιλιάδες που έχουν τα πολυγραφότατα μέλη του φόρουμ.
Αλλά δεν έχει σημασία που δεν γράφω. Διαβάζω. Την καθημερινή μου βόλτα στο travelstories τη θέλω.
Είναι όπως σε μια σχέση που όταν φεύγει ο ένας, ο άλλος λέει "τώρα κατάλαβα πόσο πολύ μου λείπει"!
Ευτυχώς το travelstories επέστρεψε! 🥳🎉

Ποσες φορες δοκιμασατε να μπειτε; :haha:
Συνέχεια! Μέχρι και μήνυμα στον @Defkalion έστειλα!
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πράγματι η μεγαλύτερη διακοπή που είχαμε εδώ και πολλά χρόνια.

Τι συνέβη: το μηχάνημα που φιλοξενούμαστε είχε κάποιο μηχανικό πρόβλημα (κάτι με το ψυκτικό σύστημα), και έπεσε. Οκ αυτά συμβαίνουν. Αλλά ενώ μετά από την επιδιόρθωση θα έπρεπε όλα να λειτουργούν, το λειτουργικό του σέρβερ είχε κάποιο πρόβλημα, και ο άνθρωπος που έχω για να το μανατζάρει δεν μπορούσε να βρει λύση. Ζητήσαμε βοήθεια από την εταιρεία φιλοξενίας, αυτοί έκαναν 1 μέρα να απαντήσουν ότι... δε μπορούν να βοηθήσουν.

Τελικά σήμερα έψαξα και βρήκα κάποιον πιο ειδικό σε θέματα του συγκεκριμένου λειτουργικού, ο οποίος κατάφερε να το φτιάξει.

Χαίρομαι που το σάιτ είναι πάλι ονλάιν, αλλά τα λεφτά που βγήκαν από την τσέπη μου αυτές τις δύο μέρες με κάνουν πάλι να αναρωτιέμαι πόσο ακόμα θα μπορώ να το κρατάω.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.376
Πράγματι η μεγαλύτερη διακοπή που είχαμε εδώ και πολλά χρόνια.

Τι συνέβη: το μηχάνημα που φιλοξενούμαστε είχε κάποιο μηχανικό πρόβλημα (κάτι με το ψυκτικό σύστημα), και έπεσε. Οκ αυτά συμβαίνουν. Αλλά ενώ μετά από την επιδιόρθωση θα έπρεπε όλα να λειτουργούν, το λειτουργικό του σέρβερ είχε κάποιο πρόβλημα, και ο άνθρωπος που έχω για να το μανατζάρει δεν μπορούσε να βρει λύση. Ζητήσαμε βοήθεια από την εταιρεία φιλοξενίας, αυτοί έκαναν 1 μέρα να απαντήσουν ότι... δε μπορούν να βοηθήσουν.

Τελικά σήμερα έψαξα και βρήκα κάποιον πιο ειδικό σε θέματα του συγκεκριμένου λειτουργικού, ο οποίος κατάφερε να το φτιάξει.

Χαίρομαι που το σάιτ είναι πάλι ονλάιν, αλλά τα λεφτά που βγήκαν από την τσέπη μου αυτές τις δύο μέρες με κάνουν πάλι να αναρωτιέμαι πόσο ακόμα θα μπορώ να το κρατάω.
Πώς μπορεί να λυθεί αυτό το πρόβλημα με το κόστος;Είχε ανοίξει και σχετικό θέμα κάποτε και προτάθηκαν διάφορα..ίσως τώρα πρέπει να παρθούν κάποιες αποφάσεις....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πώς μπορεί να λυθεί αυτό το πρόβλημα με το κόστος;Είχε ανοίξει και σχετικό θέμα κάποτε και προτάθηκαν διάφορα..ίσως τώρα πρέπει να παρθούν κάποιες αποφάσεις....
Όχι μωρέ πώς να λυθεί δικός μου βραχνάς είναι, όλα καλά.

Προχωράμε. :cool:
 

thanassis33

Member
Μηνύματα
120
Likes
465
Επιτέλους, μας έλειψε πολύ το site
Μακάρι να μην υπάρχουν πάλι αυτά τα προβλήματα.
Στέλνω την συμπαράστασή μου στον administrator…!!!
 

duty_free

Member
Μηνύματα
906
Likes
3.253
Ειναι εξοχως συγκινητικό το πόσο ελειψε ο εις (συγγνωμη για το σεξιστικον της 30φυλλίου γραμματικιάς· θεωρώ το θήλυ απειράκις υπέρτερον του αρρενος) του ετέρου (καθ’οσον ξερουμε τα υπέροχα βάϊμπς που κεκλοφορούν εις το ενθάδε πεδίον)· τα νύχια μου ενόσω ανέμενα την επανάκαμψιν ματώσαν και κανιβαλισθησαν υπό τού εμού ενώ λόγω επειδης δεν διέθετα ετι μαλλον όνυχα, έσγουψα εις αυτά των ποδιώνε.

Αγαπητέ Δευκαλίων, σύμφωνοι, ειναι λογικο να μην θελεις να αποκτησεις βεληγκέκες και συνδιαχειριστές στο δημιούργημα σου, οι οποίοι θα σε πρήζουν με το οτι βαζω ενάμισυ ευρώ και αξιώνω να γίνει το ένα και το αλλο, αλλά να ξερεις οτι πάντα θα υπάρχουν καποιες και κάποιοι που θα θελήσουν να συνεισφέρουν ανευ ανταλλάγματος.
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.152
Likes
5.415
Όχι μωρέ πώς να λυθεί δικός μου βραχνάς είναι, όλα καλά.

Προχωράμε. :cool:
Έχει ξαναγίνει η κουβέντα αλλά δεν κάνουμε μια δοκιμή? Έναν ανοικτό κουμπαρά όπου ο καθένας βάζει ότι θέλει, όποτε θέλει, αν θέλει?
Έτσι για να υπάρχουν τίποτα ψιλά για ώρα ανάγκης? 🙂
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.624
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Όχι μωρέ πώς να λυθεί δικός μου βραχνάς είναι, όλα καλά.

Προχωράμε. :cool:
Βλέπεις ότι δύο μέρες έπεσε όλες κι όλες η σελίδα και ένα σωρό κόσμος έπαθε στερητικό.
Νομίζω ότι είμαστε πολλά τα άτομα που με μεγάλη χαρά θα συνεισφερουμε προκειμένου να μη γίνει το στερητικό μόνιμο. 😉
Καλά και τα ταξιδιωτικά γκρουπ στα social, αλλά το travelstories είναι ένα. 😀
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ομολογώ και το δικό μου στερητικό συνδρομο 😁
Μετά χαράςαν άνοιξεις κάτι στο PayPal να συνδράμω ως donation. 😉😊
Πιστευεω έτσι αγαπητέ Δευκαλίων ότι κάποια έξοδα θα καλυφτουν χωρίς να χρειάζεται να βάζεις μόνος σου το χέρι στην τσέπη για τετοια έξοδα
😎
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.361
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
Vis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom