Πρόβλημα στο site

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλημέρα,εδώ κ μέρες ήταν πεσμένο το site? Κανονίστε να κλείσω κανένα ταξίδι κ να με αφήσετε ξεκρεμαστη
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Καλημέρα,εδώ κ μέρες ήταν πεσμένο το site? Κανονίστε να κλείσω κανένα ταξίδι κ να με αφήσετε ξεκρεμαστη
Αφού υπάρχουν δημοσιεύσεις κανονικά δεν ήταν πεσμένο.Τσεκάρισε το από την μεριά σου μήπως είχες κάποιο πρόβλημα.
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Καλημέρα,εδώ κ μέρες ήταν πεσμένο το site? Κανονίστε να κλείσω κανένα ταξίδι κ να με αφήσετε ξεκρεμαστη
Εγώ κανονικά έμπαινα όλες αυτές τις μέρες...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ναι ε; Σίγουρα θα έχω εγώ θέμα μετά... Αν κ από λάπτοπ ,σταθερό και κινητό δεν μπορούσα.... Περίεργο....θα το κοιτάξω....
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Μήπως συνδεόσουν μέσω του ίδιου router (ενσύρματα ή ασύρματα) και είχε φάει αυτός κόλλημα για κάποιο λόγο; Δεν σημαίνει ότι οποσδήποτε έφταιγαν οι συσκευές. :rolleyes-80:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Όσες ώρες ήμουν Τουρκία δεν έπιανε από καμιά συσκευή πάντως.
 

polidoros

Member
Μηνύματα
33
Likes
29
Κι εγώ για να μπω πρέπει να απενεργοποιήσω το αντιβάριους (AVAST). Μου λέει ότι η σελίδα έχει μολυνθεί
 

Michalis_K

Member
Μηνύματα
60
Likes
912
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη (2-7 Μαΐου)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ, Καμπότζη
Και σε εμένα ενώ μπαίνω κανονικά από το pc στην δουλειά ( στο οποίο η πρόσβαση είναι σε περιορισμένα sites), στο pc του σπιτιού είναι το μοναδικό site που δεν μπορώ να μπω.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Και εμένα το avast έβγαζε πρόβλημα...
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
καλημέρα. Το Avast δημιουργεί πρόβλημα στην ιστοσελίδα (Βγάζει μήνυμα phising) και μπορείς να μπεις μόνο αν το απενεργοποιήσεις ή βάλεις το travelstories.gr στις εξαιρέσεις (ΜΕΝΟΥ --> ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ --> ΓΕΝΙΚΑ --> ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ --> ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗΣ) Το πρόβλημα αυτό υπάρχει αρκετό καιρό και πολλά άτομα νομίζουν ότι το σαιτ είναι πεσμένο.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.531
Likes
8.472
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Αγαπητέ κ. @Defkalion θέλω να σας στείλω ένα προσωπικό μήνυμα αλλά μου βγάζει ότι δεν μπορώ να στείλω πμ στο συγκεκριμένο χρήστη. Είναι εύκολο να μου επιτρέψετε ένα προσωπικό μήνυμα;

Ή διαφορετικά ΚΑΝΕ ΜΕ ΑΔΔ ΕΙΜΑΙ ΠΛΟΚ!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.732
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom