Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
εγω μονο στο κινητο μπορεσα αλλα στραβωθηκα γμτ...κατεβασα μια εφαρμογη....δεν τα γραφει αλφαβητικα και ειναι μπερδεμα.
 
Μηνύματα
93
Likes
61
προσωπικά πάντως και που κληρώθηκα θα πάει στράφι!Οι πάροχοι για Σαντορίνη είναι ελάχιστοι -το περίμενα-και με τιμές τσιμπημένες, βρίσκω πολύ καλύτερες χωρίς voucher!!!Για κάποιον που προτίθεται όμως να δώσει κάποια χρήματα για δωμάτιο αξίζει γιατί θα έχει μια έκπτωση καλή. Τα voucher ισχύουν έως 31/12.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
μήπως δεν έχεις το excel? Είναι συγκεκριμένης μορφής το αρχείο..
το ξερω και την αλλη φορα το ιδιο επαθα και δεν μπορουσα να ανοιξω αρχειο xlsx απ το κινητο κατεβασα μια εφαρμογη,και βρηκα καποια καταλυματα που μ ενδιεφεραν...το αστειο της υποθεσης δεν ειναι ομως αυτο,ειναι οτι τα τηλεφωνα που πηρα,ουτε οι ιδιοκτητες ηξεραν οτι ανοικουν στο μητρωο παροχων,περιμενω να με παρουν να μου πουν λεπτομερειες.για σαντορινη παντως δεν συμφερει οπως εγραψες,εχει ελαχιστα.η τιμη που δινει καποιο καταλυμα που φαινεται;εγω ανοιγω το καταλυμα που μ αρεσει,και βλεπω τιμες που θα εχει στην κανονικη του κρατηση,δεν γραφει καπου τις τιμες που θα εχει με τουρισμο για ολους.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
εγω μονο στο κινητο μπορεσα αλλα στραβωθηκα γμτ...κατεβασα μια εφαρμογη....δεν τα γραφει αλφαβητικα και ειναι μπερδεμα.
Το έφτιαξα για να το βλεπεις χωρις Office.
Παροχοι tourism4all

Και εδώ με ταξινόμηση ανά περιφέρεια και ανά δήμο και περιοχή.

παροχοι tourism4all περιφέρειες
 
Last edited:

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.076
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
προσωπικά πάντως και που κληρώθηκα θα πάει στράφι!Οι πάροχοι για Σαντορίνη είναι ελάχιστοι -το περίμενα-και με τιμές τσιμπημένες, βρίσκω πολύ καλύτερες χωρίς voucher!!!Για κάποιον που προτίθεται όμως να δώσει κάποια χρήματα για δωμάτιο αξίζει γιατί θα έχει μια έκπτωση καλή. Τα voucher ισχύουν έως 31/12.
Εμένα ένας φίλος μου που κέρδισε γι αυτόν κ την οικογένεια του μου είπε ότι γράφει ισχύς ως τέλη Ιούλη 2021.. Εσένα σου γράφουν ετσι; περίεργο
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εμένα ένας φίλος μου που κέρδισε γι αυτόν κ την οικογένεια του μου είπε ότι γράφει ισχύς ως τέλη Ιούλη 2021.. Εσένα σου γράφουν ετσι; περίεργο
Αυτό είναι για Κοινωνικο Τουρισμο του ΟΑΕΔ
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.076
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Αυτό είναι για Κοινωνικο Τουρισμο του ΟΑΕΔ
Ποιο; τα τέλη 2021; Όχι πάντως για το φίλο μου αυτός στο τουρισμό για όλους κέρδισε. Δεν είναι στον Οαεδ. Τέλος πάντων σημασία έχει να χαρείτε τα κουπόνια εσείς που θα πάτε κ να μη κάνουν τη κορόιδα...ήδη έκαναν τους χαζούς στη φίλτατη sinefoula
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ποιο; τα τέλη 2021; Όχι πάντως για το φίλο μου αυτός στο τουρισμό για όλους κέρδισε. Δεν είναι στον Οαεδ
Ναι για την ημερομηνία λήξης έλεγα. Το ΦΕΚ πάντως λέει για 31/12.
 

love4ice

Member
Μηνύματα
20
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Καλησπέρα παιδιά, δηλαδή κάποιος που δεν έχει ωφελούμενα μέλη μπορεί να κλείσει μόνο μονόκλινο; Και η τιμή που πληρώνει είναι η μισή από αυτήν που γράφει;
 
Last edited:

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
μεχρι τωρα οσα τηλεφωνα εχω παρει,οσα μαιλ εχω στειλει,δεν ξερουν την διαφορά του τουρισμου για ολους,και του κοινωνικου τουρισμου,μιλαω για τους παροχους,που εφοσον ειναι η δουλεια τους δεν εχουν ιδεα,εξηγησα τι γινεται εγω...στην αναμονη λενε...να ρωτησουν να μαθουν,μονο ενα ξενοδοχειο ηξερε τι γινεται και το ποσο που δινει το συγκεκριμενο ξενοδοχειο για το προγραμμα,το συγκεκριμενο ομως δεν ειχε δωματιο σεπτεμβρη που μ ενδιεφερε...βασικα...καλα κρασια.οσο για το voucher θα το χρησιμοποιησω,με καποιο τροπο,ακομα κι αν ειναι να παω στην ''μαγκουφάνα''....χαχαχα ελπιζω να κανετε ολοι οι δικαιουχοι το ιδιο,για να μην τα τσεπωσουν οι γνωστοι αγνωστοι... @katkats ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.καλο μηνα και καλο καλοκαιρι σε ολο τον κοσμο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.494
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom