Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το voucher καλύπτει 80€ ανα βράδυ ανεξάρτητα αν το δεύτερο άτομο είναι δικαιουχος ή όχι. Το γράφει ξεκάθαρα στους φετινούς όρους.
Γράφει 40€/άτομο. Αν το άτομο είναι δικαιουχος ή ωφελουμενος. Το (για ολους) που διαβάζεις έχει να κάνει με άτομα ΑΜΕΑ και μη.
 

Laloa

Member
Μηνύματα
67
Likes
433
Στην φετινή εκδοχή αναγράφει το μέιλ μου το παρακάτω άρα νομίζω ότι το βράδυ αφορούν τα 40 ευρώ. Edit :80 ευρώ συνολικά εννοούσα στο προηγούμενο σχόλιο μου γι αυτό έγινε η παρανόηση.
 

Attachments

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
Στην φετινή εκδοχή αναγράφει το μέιλ μου το παρακάτω άρα νομίζω ότι το βράδυ αφορούν τα 40 ευρώ.
Αν δεις στο voucher σου ενα ονομα, ισχυει μονο γι αυτο. Αν δεις και δευτερο ονομα στο voucher, ισχυει και για το αλλο ατομο.
Το μειλ δεν ειναι αποδεικτικο, μονο το voucher.
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Στην φετινή εκδοχή αναγράφει το μέιλ μου το παρακάτω άρα νομίζω ότι το βράδυ αφορούν τα 40 ευρώ. Edit :80 ευρώ συνολικά εννοούσα στο προηγούμενο σχόλιο μου γι αυτό έγινε η παρανόηση.
Ειναι μεχρι 40 ευρω το βραδυ το ατομο για οσα ατομα ειναι δικαιουχοι η ωφελουμενοι δηλωμενοι στο βαουτσερ.
Αν το δευτερο ατομο δεν ειναι δηλωμενο ως ωφελουμενος ο δευτερος ξενοδοχος σας προτεινε το νομιμο και ο πρωτος σας προτεινε ενα ντιλ καλυτερο απ το νομιμο παρανομως (σε βαρος τους κρατους και οχι της τσεπης σας)
 
Last edited:

Ndedous

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα σε ολους, εγώ κληρώθηκα με την σύζυγο στο tourism4all για κατάλυμα. Προσπαθώντας να βγάλω άκρη πως θα χρησιμοποιήσω το voucher,ειδα ένα pdf που αναφέρει για 100% κάλυψη για 2 ή 3 διανυκτερεύσεις. Εμένα όταν μπαίνω στο voucher έχει ένα pdf που αναφέρει για 50% κάλυψη και ελάχιστο 4 διανυκτερεύσεις. Ξέρει κάποιος τελικά τι ισχύει;
 

Attachments

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα σε ολους, εγώ κληρώθηκα με την σύζυγο στο tourism4all για κατάλυμα. Προσπαθώντας να βγάλω άκρη πως θα χρησιμοποιήσω το voucher,ειδα ένα pdf που αναφέρει για 100% κάλυψη για 2 ή 3 διανυκτερεύσεις. Εμένα όταν μπαίνω στο voucher έχει ένα pdf που αναφέρει για 50% κάλυψη και ελάχιστο 4 διανυκτερεύσεις. Ξέρει κάποιος τελικά τι ισχύει;
Καλημέρα! Πιστεύω ότι αυτό το pdf δεν ισχύει πλέον. Διάβασε τη συζήτηση πιο πάνω να κατατοπιστείς.
 

Ndedous

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα! Πιστεύω ότι αυτό το pdf δεν ισχύει πλέον. Διάβασε τη συζήτηση πιο πάνω να κατατοπιστείς.
Ευχαριστώ για την απάντηση, την εχω διαβάσει ,το pdf που ανέβασα το βγάζει όταν βλέπω το voucher μου. Για αυτό ρώτησα να δω πιο τελικά ισχύει ,πιο είναι το πιο πρόσφατο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ευχαριστώ για την απάντηση, την εχω διαβάσει ,το pdf που ανέβασα το βγάζει όταν βλέπω το voucher μου. Για αυτό ρώτησα να δω πιο τελικά ισχύει ,πιο είναι το πιο πρόσφατο.
Το πρόγραμμα άλλαξε προς το καλύτερο το φετινό καλοκαίρι. Το πιο πρόσφατο είναι αυτό που έχει αναρτηθεί πιο πάνω στη συζήτηση.
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Αυτο που ανεβασες ειναι το ισχυον. Ο τουρισμος για ολους εχει 2 ειδων βαουτσερ, για ξενοδοχεια και για τουριστικα γραφεια. Εσυ εχεις παρει για τουριστικα γραφεια (δεν μπορεις να διαλεξεις, οτι σου τυχει). Το 100% ισχυει για τα ξενοδοχεια μεχρι τις 3 διανυκτερευσεις. Για τα τουριστικα γραφεια ισχυει το pdf που ανεβασες. Εχει λιγοτερη επιδοτηση αλλα στο πακετο που θα κλεισεις απ το τουριστικο γραφειο μπορουν να περιλαμβανονται και μεταφορικα, επισκεψεις σε αξιοθετα, δραστηριοτητες κπλ. Εχεις 50% επιδοτηση στο τελικο πακετο με οτι περιλαμβανει αυτο.
 

Ndedous

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Αυτο που ανεβασες ειναι το ισχυον. Ο τουρισμος για ολους εχει 2 ειδων βαουτσερ, για ξενοδοχεια και για τουριστικα γραφεια. Εσυ εχεις παρει για τουριστικα γραφεια (δεν μπορεις να διαλεξεις, οτι σου τυχει). Το 100% ισχυει για τα ξενοδοχεια μεχρι τις 3 διανυκτερευσεις. Για τα τουριστικα γραφεια ισχυει το pdf που ανεβασες. Εχει λιγοτερη επιδοτηση αλλα στο πακετο που θα κλεισεις απ το τουριστικο γραφειο μπορουν να περιλαμβανονται και μεταφορικα, επισκεψεις σε αξιοθετα, δραστηριοτητες κπλ. Εχεις 50% επιδοτηση στο τελικο πακετο με οτι περιλαμβανει αυτο.
Στο voucher μου αναφέρει "για χρήση μόνο σε κατάλυμα",οπότε ποιο ισχύει;
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Στο voucher μου αναφέρει "για χρήση μόνο σε κατάλυμα",οπότε ποιο ισχύει;
Ναι τοτε εχεις των καταλυματων και δικαιουσαι το 100% μεχρι 3 διανυκτερευσεις 80% για 4
Δεν ξερω γιατι σου επισυναψαν το pdf που ανεβασες, παντως μονο για ξενοδοχειο ειναι 100% μεχρι 3 βραδια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.304
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom