Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα
Θα ήθελα στην βοήθεια σας κληρώθηκαν στους δικαιούχους και θα ήθελα να ρωτησω που μπορώ να βρω τον κατάλογο με τα συνεργαζόμενα ξενοδοχεία - καταλύματα.
Σας ευχαριστω
Μπορείς να το χρησιμοποιήσεις παντού. Σε οποιοδήποτε ξενοδοχείο / ξενωνα δέχεται POS (δλδ πληρωμή με κάρτα), που όλοι πρέπει να δέχονται.

Δεν ρωτάς, ούτε αναφέρεις κάτι. Απλά πληρώνεις με το voucher.
 

Knik

Member
Μηνύματα
68
Likes
58
Μπορείς να το χρησιμοποιήσεις παντού. Σε οποιοδήποτε ξενοδοχείο / ξενωνα δέχεται POS (δλδ πληρωμή με κάρτα), που όλοι πρέπει να δέχονται.

Δεν ρωτάς, ούτε αναφέρεις κάτι. Απλά πληρώνεις με το voucher.
Σε ευχαριστώ πολύ!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Λες να μην έχω κάνει και να μην το θυμάμαι; Δες τι εικόνα εμφανίζεται
Αυτό πάντως δειχνει και σε όσους δεν υπέβαλαν αιτηση.. πιθανον να απορρίφθηκε εξ αρχης ή οπως λες να μην εκανες καθόλου ..δεν ξερω..
 

akile7

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα.στο προγραμμα κοινωνικου τουρισμου μπορω να χρησιμοποιησω την επιταγη της μητερας μου και να ερθει στη θεση της η πεθερα μου?
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.553
Likes
12.607
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Κληρωθηκα στο τουρισμος για ολους, συμφωνα με το μειλ. Ψηφιακη καρτα κλπ λεει. Ποιος μπορει να μου πει στα γρηγορα πως γινεται?
'Οπως το fuel pass. Αν δεν το είχες πάρει πρώτα τσέκαρε ότι το κινητό σου υποστηρίζει πληρωμές Nfc. μετά θα σου έρθουν οδηγίες από την τράπεζα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.931
Likes
40.771
Υποστηριζει nfc.
Αλλο με απασχολει. Τελος Φλεβαρη εχω ταξιδακι στο εσωτερικο. Θα προλαβουμε να το φαμε σ αυτο? Γιατι μετα ως τον Ιουνη λογω σχολειου δεν προβλεπεται τιποτε στο εσωτερικο και μονο ενα στο εξωτερικο. Τι χρονοδιαγραμμα εχει η ληψη της ψηφιακης καρτας?
Fuel pass δεν παιρνω, δεν ξερω απο αυτα.
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
733
Επόμενο Ταξίδι
??????
Εμένα μου ήρθε σήμερα ότι κληρώθηκαν, το ίδιο και στου άντρα μου, δηλαδή θα πάρουμε 2 κάρτες?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.601
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom