Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Δεν με ενδιαφερει η επιστροφη ποσου. Αυτη την καρτα ειχα ξεχασει οτι τη ζητησα και τωρα ψαχνω τι να την κανω. Θα αναγκαστω να φαω ενα σωρο μιλια και δεν ειναι η καλυτερη μου να τα τρωω εσωτερικο.
Ακτοπλοικο εννοειται οτι το απορριπτω.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.420
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δεν με ενδιαφερει η επιστροφη ποσου. Αυτη την καρτα ειχα ξεχασει οτι τη ζητησα και τωρα ψαχνω τι να την κανω. Θα αναγκαστω να φαω ενα σωρο μιλια και δεν ειναι η καλυτερη μου να τα τρωω εσωτερικο.
Με την επιστροφή ποσού εννοώ να μπορέσεις να πάρεις τα χρήματα για να τα ξανα χρησιμοποιήσεις μέχρι τέλος Ιουνίου για όποια εποχή τέλος πάντων σου επιτρέπεται και θέλεις. Αλλιώς μετά τον Ιούνιο θα πάνε άκλαφτα....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Οπως το βλεπω, μονο το 4ημερο του δευτερου γυρου των εκλογων εχω ελευθερο. Επιτηδες μου εδωσε την καρτα ο @#%×*& ο Κ για να φυγω να μην ψηφισω.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.420
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Οπως το βλεπω, μονο το 4ημερο του δευτερου γυρου των εκλογων εχω ελευθερο. Επιτηδες μου εδωσε την καρτα ο @#%×*& ο Κ για να φυγω να μην ψηφισω.
Σιγά μη δεν πας να ψηφίσεις εσύ! :haha:
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.604
Οπως το βλεπω, μονο το 4ημερο του δευτερου γυρου των εκλογων εχω ελευθερο. Επιτηδες μου εδωσε την καρτα ο @#%×*& ο Κ για να φυγω να μην ψηφισω.
Φαντάζομαι δεν αναφέρεσαι στις εκλογές του Οκτωβρίου, αυτές έχουν β' γύρο. Αντίθετα με σένα, εγώ μόνο ένα ταξίδι έχω κλεισμένο και το βλέπω να πέφτει πάνω στις δεύτερες εθνικές εκλογές, αλλά θέλω να αισιοδοξώ ότι θα γίνουν την επόμενη εβδομάδα του ταξιδιού. Επειδή το έχεις κάνει επιστήμη ή έχεις ρίξει τα χαρτιά ή διαβάσει τον καφέ τέλος πάντων (επιστήμη είναι κι αυτό), ποιο είναι αυτό το ελεύθερο Σ-Κ σου, να δω αν θα τρομοκρατηθώ ή όχι; Α, ατυχώς (ή μήπως ευτυχώς; ) για τον Κούλη, εγώ δεν κληρώθηκα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Το ελευθερο ΣΚ θα ηταν αν γινονταν ως τη μεση του Μαη.
Ο καφες και τα χαρτια επιστημη? Κουκια μετρημενα ειναι. Οι εξετασεις του ΑΣΕΠ στις 4 Μαρτη εδωσαν το εναρκτηριο λακτισμα για την προεκλογικη περιοδο.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.604
Το ελευθερο ΣΚ θα ηταν αν γινονταν ως τη μεση του Μαη.
Ο καφες και τα χαρτια επιστημη? Κουκια μετρημενα ειναι. Οι εξετασεις του ΑΣΕΠ στις 4 Μαρτη εδωσαν το εναρκτηριο λακτισμα για την προεκλογικη περιοδο.
OK, νόμιζα πως είχες κάνει πιο σφιχτό υπολογισμό! Μέσα Μάη καλά είναι, προλαβαίνουμε, μένει να ξεπεραστεί η αναστολή των αδειών...
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Ήρθε σε κάποιον email η sms από την Alpha Bank για την καρτούλα τουρισμός για όλους της τελευταίας κλήρωσης?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom