Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Tourism4all ή κοιν.τουρισμο;γιατι κ εγω ειχα παρει tourism4all για ταξ.γραφεια κ προφανως την εκαψα κ αναρωτιεμαι αν παιζει να παρω το 150ε φετος ή τσαμπα κανω ονειρα :haha:
Tourism4all ειχαμε παρει.
Αν και φετος λεω για Ευβοια pass. Χωρις κληρωση, χωρις μπλεξιμο με πλοια ουτε να ψαχνω μερες ολοκληρες ποιος κατσαπλιας δεν θα υπερχρεωσει σε ολη την υπολοιπη Ελλαδα.
Plus θα ακουω στην Ευβοια ολη μερα το συνθημα που ολους μας ενωνει. Διακοπαρες.
 

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
Tourism4all ειχαμε παρει.
Αν και φετος λεω για Ευβοια pass. Χωρις κληρωση, χωρις μπλεξιμο με πλοια ουτε να ψαχνω μερες ολοκληρες ποιος κατσαπλιας δεν θα υπερχρεωσει σε ολη την υπολοιπη Ελλαδα.
Plus θα ακουω στην Ευβοια ολη μερα το συνθημα που ολους μας ενωνει. Διακοπαρες.
Να ρωτήσω, το Ευβοια pass τι είναι? Εγώ περισυ είχα ταξιδέψει με Κοινωνικό Τουρισμό, άρα φέτος δν δικαιουμαι, σωστά?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.340
Likes
14.203
Να ρωτήσω τους ειδικούς πριν αρχίσω να ψαχνω στα τυφλά...Έχουμε στην οικογένεια φρέσκο συνταξιούχο.Δικαιούται απο κάποιο πρόγραμμα ή όχι;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Να ρωτήσω, το Ευβοια pass τι είναι? Εγώ περισυ είχα ταξιδέψει με Κοινωνικό Τουρισμό, άρα φέτος δν δικαιουμαι, σωστά?
1) Εδώ συζητάμε για Εύβοια και Σάμος pass Σάμος και Εύβοια pass
2) Για ποια περίοδο ήσουν ωφελούμεν@? Πάει χρονιά παρά χρονιά.

Να ρωτήσω τους ειδικούς πριν αρχίσω να ψαχνω στα τυφλά...Έχουμε στην οικογένεια φρέσκο συνταξιούχο.Δικαιούται απο κάποιο πρόγραμμα ή όχι;
Εύβοια και Σάμος pass, Τουρισμός για Όλους, σύμφωνα με ό,τι είναι γνωστό μέχρι στιγμής.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.071
Likes
1.942
Tourism4all ειχαμε παρει.
Αν και φετος λεω για Ευβοια pass. Χωρις κληρωση, χωρις μπλεξιμο με πλοια ουτε να ψαχνω μερες ολοκληρες ποιος κατσαπλιας δεν θα υπερχρεωσει σε ολη την υπολοιπη Ελλαδα.
Plus θα ακουω στην Ευβοια ολη μερα το συνθημα που ολους μας ενωνει. Διακοπαρες.
Αχα αρα θα ειναι λογικα ξεχωριστες αιτησεις απο το tourism4all..δε ακουγετε ασχημο,ευκαιρια να κολυμπησουμε και στα νερα της Ευβοιας
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Αχα αρα θα ειναι λογικα ξεχωριστες αιτησεις απο το tourism4all..δε ακουγετε ασχημο,ευκαιρια να κολυμπησουμε και στα νερα της Ευβοιας
Κατ αρχας απο Αθηνα εχει λεωφορειο. Σιγουρο, χωρις ακυρωσεις, καμπινες κλπ. Οκ οι μερες θα ειναι λιγοτερες, τα καμμενα δεν θα ειναι ελκυστικα. Αλλα αρκετο αγχος τραβαω να τσεκαρω μη γινουν ακυρωσεις πτησεων στα ευρωπαικα. Δεν μπορω να αγχωνομαι και για τους σκυλοπνιχτες.
 

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
1) Εδώ συζητάμε για Εύβοια και Σάμος pass Σάμος και Εύβοια pass
2) Για ποια περίοδο ήσουν ωφελούμεν@? Πάει χρονιά παρά χρονιά.


Εύβοια και Σάμος pass, Τουρισμός για Όλους, σύμφωνα με ό,τι είναι γνωστό μέχρι στιγμής.
Πηγαμε τον Ιουλιο του '21. Άρα ήμουν δικαιουχος για το 21 προφανως.
Ξέρετε που μπαινω να το ελέγξω?
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Πηγαμε τον Ιουλιο του '21. Άρα ήμουν δικαιουχος για το 21 προφανως.
Ξέρετε που μπαινω να το ελέγξω?
Λογικά για να πήγες Ιούλιο μάλλον το πήρες και το 2020 γιατί ίσχυε μεχρι 31/07/2021
Μπορείς να μπεις στον ΟΑΕΔ στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες, να μπεις στις αιτήσεις και θα δεις πότε εγκρίθηκε η αίτησή σου
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Έχετε κάνει αίτηση για τον κοινωνικό τουρισμό; Προσπαθώ να κάνω για την κόρη μου και στο τελευταίο πεδίο που λέει "φορέας", ενώ είναι απαραίτητη η συμπλήρωση του, δε με αφήνει να γράψω. Μπήκα και από διαφορετικό browser και πάλι τα ίδια. Το έχει αντιμετωπίσει κανένας;
 

Soozy

Member
Μηνύματα
56
Likes
57
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιταλία
Καλησπέρα, έχει ανοίξει η πλατφόρμα για τον κοινωνικό τουρισμό? Ποιοι δικαιούνται?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.820
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom