Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ονειρεμένο Ταξίδι
στο χρόνο
Υπερβολες. Μειναμε περσι 4 βραδια τελος Ιουλη στον Αστερα στην Πατρα, τετραστερο με πλουσιοτατο πρωινο και πισινα χωρις 1 ευρω εξτρα.
για τι ειδους voucher μιλαμε στην περιπτωση σου? εγω ειχα μερικη εκπτωση ,εξ'ου και τα 120 ευρω μόνο.και τα δικαιουμουν μονο εγω. η συντροφος μου επρεπε να πληρωσει κανονικα το μεριδιο στο δωματιο.

επισης παιζει ρολο το μερος.

αλλο Ιονιο και αλλο μια μικρογραφια της Αθηνας,οπως η Πατρα.

σε τετοια μερη ή γενικα σε μη τουριστικα μερη εβλεπα καλα καταλυματα,ενω στα μερη με μεγαλη ζητηση, σχεδον τιποτα καλό
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Εμεις Πατρα θελαμε, Πατρα βρηκαμε Τουρισμος για ολους. 100% καλυψη της τιμης για 2 ατομα.
Υπεβολες το οτι δεν αξιζει. Εξοικονομησα καπου 300 ευρω.
 

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ονειρεμένο Ταξίδι
στο χρόνο
Εμεις Πατρα θελαμε, Πατρα βρηκαμε Τουρισμος για ολους. 100% καλυψη της τιμης για 2 ατομα.
Υπεβολες το οτι δεν αξιζει. Εξοικονομησα καπου 300 ευρω.
γουστα ειναι αυτα. αφου αυτο θελατε ολα καλα. και μπραβο σας.

εμεις ομως δε θελουμε,ουτε εχουμε την πολυτελεια να παραταμε τις δουλειες μας για μια μικρογραφια της Αθηνας ,απο την οποια περναω καθε φορα που παω Κυλληνη και την εχω δει 100 φορες,και για την οποια πρεπει να δωσω 150 ευρω διοδια+βενζινη. 2 φορες το χρονο μαξιμουμ εχουμε ευκαιρια για ταξιδια.

για τα μερη και την εποχη που θελαμε τα καταλυματα ηταν ή χάλια ή σε κακή τοποθεσία ή μολις ελεγες οτι ησουν απο τουρισμο για ολους ξαφνικα τα δωματια ηταν εξαντλημενα.

το να παω πχ στην Πατρα καλοκαιρι ή να παω χειμωνα στο Αιγαιο ,ειναι κατι που δεν μας ενδιαφερει.

οπότε με τα δικα μας "θελω" δεν αξιζει με τοσους περιορισμους που εχει.

θα επρεπε να υπαρχει πληρης ελευθερια να πηγαινει οπου θελει κι όποτε θελει ο καθενας. να του λεει "εχετε το ταδε ποσο να χαλασετε.πηγαινετε οπου θελετε,όποτε θελετε"
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Το προγραμμα λεγεται Τουρισμος για Ολους, οχι Διακοπες για Ολους.
Εξυπακουεται οτι καλυπτει ενα 4ημερο μεσα στους 12 μηνες, οχι θερινες διακοπες.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Τωρα ανακοινωσαν 16-17 Ιουλη.
Και μετα πως θα βρει καποιος δωματιο για καλοκαιρινες διακοπες?
Μονο για φθινοπωρο-χειμωνα.
Μα ο στόχος είναι αυτός, να ενισχυθούν τουριστικά εκτός φουλ σεζον τα καταλύμματα.
Το 2020 εκμεταλλευτήκαμε το βαουτσερ Οκτώβριο και περάσαμε πολύ ωραία στα Πόζαρ.
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
288
Likes
1.122
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα... <3
Ξέρετε για ποιο λόγο δεν υπάρχουμε σε κανένα από τα 4 excel ?
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Ξέρετε για ποιο λόγο δεν υπάρχουμε σε κανένα από τα 4 excel ?
Το αναζητήσατε με τον αριθμό αίτησης; Αν ναι και δεν σας βρήκατε πρέπει να κάνετε ένσταση.
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.296
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Υπερβολες. Μειναμε περσι 4 βραδια τελος Ιουλη στον Αστερα στην Πατρα, τετραστερο με πλουσιοτατο πρωινο και πισινα χωρις 1 ευρω εξτρα.
Όταν έρχεστε Πάτρα, αν χρειάζεστε κάτι, να μου το λέτε!!! Εδώ είμαι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom