1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Ιούνιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Γαλλία Πρόγραμμα για Παρίσι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος pasxen, στις 25 Ιουνίου 2010.

1. panos athina

panos athina Member

Εχω κλεισει αεροπορικα εισιτηρια για 4 ατομα(εγω η γυναικα μου και οι 2 γιοι μου 20-22 χρονων) για Παρίσι απο 7/5/2020 (αφιξη 8.30 το πρωι) εως 11/5/2020 (αναχωρηση 20.50) αρα 5 γεματες μερες και ειναι η πρωτη φορα μας που παμε εκει.
    Θα ηθελα να ζητησω λοιπον απο καποιον φιλο (με υπομονη.....) μια μεγαλη χαρη.....
    Θα ηθελα να μου εφτιαχνε καποιος ενα αναλογο με τα ατομα που ειμαστε, προγραμμα ωστε για καθε ημερα να δουμε οσα περισσοτερα γινεται σε αυτο το διαστημα
    Ενημερωνω οτι θα θελαμε να παμε Ντισνειλαντ(αν νομιζετε ομως οτι δεν βγαινει χρονικα θα το σκεφτουμε) και δεν με ενδιαφερει πχ να ανεβω στον Πυργο του Αιφελ αν ειναι να κανω κατι αλλο εκεινο το διαστημα κλπ ουτε τοσο η τεχνη (πινακες κλπ)προτιμω να δω το Παρίσι οσο γινεται (πχ ναι μια επισκεψη στο Λουβρο αλλα οχι και καθε σπιθαμη του)
    Ευχαριστω προκαταβολικα

2. georgeant

georgeant Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Road trip B. Αμερική
    To site visitacity.com θα σε βοηθήσει αρκετά πιστεύω για να βγάλεις κάποιο πρόγραμμα ανάλογα με τις ανάγκες σου. Βάζεις στην αναζήτηση την πόλη που θες και πόσες μέρες θα είσαι εκεί. Σου βγάζει διάφορα προγράμματα, άλλα πιο χαλαρά άλλα πιο γεμάτα. Αυτά που αναφέρονται ως "packed" είναι αυτά που έχουν το περισσότερο τρέξιμο, νομίζω αυτό θέλετε. Από κει και πέρα βάζετε και αφαιρείτε ότι θέλετε, είναι γενικά πολύ χρήσιμο και πολύ εύχρηστο.

3. panos athina

panos athina Member

ευχαριστω πολυ να εισαι καλα

georgeant likes this.
  4. eirinijs

eirinijs Member

Καλησπερα παιδια.. μια βοηθεια κ σε εμενα οποιος μπορει! Θα παμε 3 μερες κ εμεις στο παρισι! Αυτο που θελω ειναι να μου πειτε ποια αξιοθεατα να βαλω μαζι για να παμε την καθε μερα! Δηλαδη τα βασικα.. πυργο του αιφελ,τροκαντερο,μονμαρτη,λουβρο,πανθεον,αψιδα θριαμβου,μαρααι,κρουαζιερα με μπατω και δεν ξερω αν ξεχναω κατι αλλο κ χωραει! Θα μενουμε σεντ ζερμεν!