Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
δε μπορω να δω πτησεις εδω και πολύ καιρό για εκτός ευρώπης για καλοκαίρι φθινόπωρο, τιποτα μιλάμε, ξέρετε κάτι?
 
D

Delmem38110

Guest
είναι ένα πρόβλημα που το έχουν από την μαύρη Παρασκευή. το ξέρουν αλλά δεν κάνουν τίποτε.
μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο και να κλείσεις από το τηλεφωνικό κέντρο χωρίς χρέωση 20 ευρώ.
αναμένουμε όλοι να ξενοδουλέψει.
γενικά ο ιστότοπος της αιγαίου έγινε πολύ δύσχρηστος και βαρύς.
ένας καλός τρόπος να δεις πτήσεις της συμμαχίας είναι μέσω του ιστοτόπου της γιουναιτεντ.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.074
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Επιτέλους φαίνεται ότι έφτιαξε το σύστημα!! Δείχνει κανονικά και υπερατλαντικές/εκτός Ευρώπης πτήσεις ως ενιαίες

Αυτό που παρατήρησα σε μερικούς προορισμούς βέβαια είναι ότι ενώ στο ενιαίο εισιτήριο (με ανταπόκριση) εμφανίζει μόνο θέσεις economy, αν ψάξεις το ένα σκέλος του μακρινού ταξιδιού ξεχωριστά βρίσκεις και business.. Βέβαια αν κλείσεις ξεχωριστά εισιτήρια, θα δώσεις έξτρα μίλια :mad: ή θα αγοράσεις το ένα σκέλος αν δε θες να δώσεις τα μίλια σου ή δε σου περισσεύουν, χώρια που θα πρέπει να μαζέψεις βαλίτσα κ να ξανακάνεις τσεκ ιν στο αεροδρόμιο ανταπόκρισης

Τσεκάρετε και σεις μήπως κάνουν τα μάτια μου πουλάκια αλλά νομίζω ότι είναι ΟΚ απλά σε μερικούς προορισμούς δίνει διαθεσιμότητα για λίγους μήνες μετά ενώ σε άλλους πχ Νέα Υόρκη δίνει και για πιο μετά
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Πίστωση μιλίων από συναλλαγή με συνεργάτη την επόμενη μέρα της συναλλαγής !! ΄Ετυχε η βελτιώθηκαν τόσο πολύ;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Βαθια πληγη το ergon foods ακομα περιμενω τους ποντους 1 βδομαδα τωρα...:mad:
Περιμενω τα bonus απο 2 εστιατορια μεσω etable, το ενα εδω και 2 μηνες. Αφου αναρωτιεμαι αν ακομη συνεχιζεται η συνεργασια.
Το Ergon αργει.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Περιμενω τα bonus απο 2 εστιατορια μεσω etable, το ενα εδω και 2 μηνες. Αφου αναρωτιεμαι αν ακομη συνεχιζεται η συνεργασια.
Το Ergon αργει.
Εγώ τους έστειλα email να μου τους πιστώσουν και το έκαναν σε λίγες μέρες.
 
D

Delmem38110

Guest
Επιτέλους φαίνεται ότι έφτιαξε το σύστημα!! Δείχνει κανονικά και υπερατλαντικές/εκτός Ευρώπης πτήσεις ως ενιαίες

Αυτό που παρατήρησα σε μερικούς προορισμούς βέβαια είναι ότι ενώ στο ενιαίο εισιτήριο (με ανταπόκριση) εμφανίζει μόνο θέσεις economy, αν ψάξεις το ένα σκέλος του μακρινού ταξιδιού ξεχωριστά βρίσκεις και business.. Βέβαια αν κλείσεις ξεχωριστά εισιτήρια, θα δώσεις έξτρα μίλια :mad: ή θα αγοράσεις το ένα σκέλος αν δε θες να δώσεις τα μίλια σου ή δε σου περισσεύουν, χώρια που θα πρέπει να μαζέψεις βαλίτσα κ να ξανακάνεις τσεκ ιν στο αεροδρόμιο ανταπόκρισης

Τσεκάρετε και σεις μήπως κάνουν τα μάτια μου πουλάκια αλλά νομίζω ότι είναι ΟΚ απλά σε μερικούς προορισμούς δίνει διαθεσιμότητα για λίγους μήνες μετά ενώ σε άλλους πχ Νέα Υόρκη δίνει και για πιο μετά
δυστυχώς δεν βλέπω καμία αλλαγή @taxidiara, δεν άλλαξε κάτι, ίσως τη στιγμή που το κοίταξες εσύ κάτι κάνανε. αλλά είναι όπως πρώτα δεν δείχνει συνδυαστικές πτήσεις εκτός και αν είναι πριν τις 17 Ιανουαρίου. δεν έχουν σκοπό να το διορθώσουν. θα ήθελα να ήξερα να υπήρχε αυτό το πρόβλημα στις κρατήσεις θέσεων τι θα κάνανε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom