Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα, έκανα ότι χρειάζεται για να παω απο την Blue στην Silver, αλλά παραμένει έτσι! Πρέπει να κάνω κάτι άλλο, η θέλει απλα λίγο χρόνο;
 
D

Delmem38110

Guest
Καλησπέρα, έκανα ότι χρειάζεται για να παω απο την Blue στην Silver, αλλά παραμένει έτσι! Πρέπει να κάνω κάτι άλλο, η θέλει απλα λίγο χρόνο;
δεν κάνεις τίποτε απλά περιμένεις μερικές μέρες.
και θα δεις και τα κουπόνια σου αμέσως διαθέσιμα. μπορεί αύριο μπορεί μεθαύριο θα κάνουν και την αναβάθμιση. μπορείς να ζητήσεις και ταγκ για τη βαλίτσα σου. κάτω αριστερά.
και στις κάρτες σου επιβίβασης θα δεις ένα χαρακτηριστικό ς κάτω από το στάτους σου. Α3 s
 
Last edited by a moderator:

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Πάντως στο bonus app της alpha δεν φαίνεται αυτή η προσφορά. Εγώ θα κάνω μια προσπάθεια και θα σας ενημερώσω αν όντως πάρω τόσα μίλια.
HIMALAYA TRAVEL - Bonus προσφορές | ALPHA BANK
Επίσημος συνεργάτης του προγράμματος alpha bonus είναι, γιατί να μην πάρεις τους πόντους; Μίλια μόνο με μετατροπή, δεν είναι συνεργάτης του miles & bonus.
Λοιπον, τελειο το τηλεφωνο. Μου εδωσε τους ποντους μια φορα η Alpha επειδη εψαξαν και βρηκαν την καθυστερηση και σημερα η e table μου ξαναδωσε τους ποντους γιατι μαλλον τους ετριξαν τα δοντια.
Το εχω ξαναπαθει με κατι χιλιαδες ποντους που "ξεχασε" να αποδωσει ο Κωτσος και τους πηρα διπλους.
Κι εγώ μια φορά είχα πάρει έτσι (διπλούς) από 10.000 λιγότερους πόντους που μου έδωσε ο Κώτσο...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Ζήστε τη μεγαλύτερη τάση στην αυτοκίνηση, εξαργυρώνοντας 30% λιγότερα μίλια!
Πλέον μπορείτε να αξιοποιήσετε τα μίλια σας και στην ενοικίαση ηλεκτρικού αυτοκινήτου από την Hertz! Το Miles+Bonus και η Autohellas Hertz σας προσκαλούν να ζήσετε την απόλυτη εμπειρία “πράσινης” οδήγησης, εξαργυρώνοντας λιγότερα μίλια!

Επωφεληθείτε από την προσφορά γνωριμίας και κάντε κράτηση από 16.12.2021 έως και 26.12.2021 για παραλαβές ηλεκτρικού αυτοκινήτου έως και 31.03.2022 σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή Κρήτη!
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.128
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Καλησπέρα, έκανα ότι χρειάζεται για να παω απο την Blue στην Silver, αλλά παραμένει έτσι! Πρέπει να κάνω κάτι άλλο, η θέλει απλα λίγο χρόνο;
Θέλει γύρω στις δύο μέρες.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Silver πλέον και εγώ με την βουλα 😎
Το Together φοβερό... Ήδη μαζεύτηκαν κάποια μίλια...

Τα κουπόνια δεν μπορούν να γίνει εξαργύρωση σε πτήση από εξαργύρωση μιλίων;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Silver πλέον και εγώ με την βουλα 😎
Το Together φοβερό... Ήδη μαζεύτηκαν κάποια μίλια...

Τα κουπόνια δεν μπορούν να γίνει εξαργύρωση σε πτήση από εξαργύρωση μιλίων;
Δεν μπορουν. Εμενα μου ειχε μεινει ενα αδιαθετο.
 
D

Delmem38110

Guest
Silver πλέον και εγώ με την βουλα 😎
Το Together φοβερό... Ήδη μαζεύτηκαν κάποια μίλια...

Τα κουπόνια δεν μπορούν να γίνει εξαργύρωση σε πτήση από εξαργύρωση μιλίων;
όχι
αγοράζεις εισιτήρια από φλεξ και πάνω. παίρνεις τηλέφωνο, ζητάς αναβάθμιση.
αν έχουν στην κάνουν αμέσως
αν όχι πας λίστα αναμονής μέχρι και δυο ώρες πριν την πτήση, ακόμα και στο γκισέ.
τα λέει αναλυτικά εδώ.
Silver | Miles+Bonus
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.148
Likes
20.457
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Υπάρχουν καταστήματα coffee Island που δεν είναι συμβεβλημένα στο πρόγραμμα; Πήγα να πάρω τον καφέ μου πριν λίγο με take away και δεν μπορούσα να βρω το κατάστημα στην εφαρμογή.... Σε ερώτηση μου στην υπάλληλο μου είπε ένα αόριστο "όχι δεν είμαστε σε αυτό". Πρώτη φορά το συναντώ αυτό....
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
ξερεις καποιος αν τα μιλια x6 που θα δωσει για κρατησεις που εγιναν στην προσφορα black fridays ειναι και αναβαθμισης κανονικα; ή ειναι μονο εξαργυρωσης;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom