Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

D

Delmem38110

Guest
έχω ist - skg τον επόμενο μήνα με εισιτήριο αγορασμένο σε ναύλο Τ που έδινε 900 μίλια, πήγα να κάνω μια αλλαγή περισσότερο για το ath - skg και η διαφορά των 19 ευρώ επιπλέων με πήγε στο ναύλο S με 1760 και δυνατότητα αναβάθμισης σε μπίζνες με 12Κ μιλια
άβυσσος
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
δυο μπίζνες ath - lis με την αγορά της μαύρης παρασκευής μας δώσανε 137κ μίλια.
Θυμομουν οτι το ×6 ηταν μεχρι comfort flex και οχι business στην ανακοινωση. Μαλιστα προσεξα τα ορια στη γενναιοδωρια, γι αυτο το θυμαμαι. Περιεργο.
 
Last edited:
D

Delmem38110

Guest
έτσι το είχαν σαν προμο.
έγινε 7Χ τελικά.
δεν αναφερόταν σε μπίζνες η σε οικονομική.
το άλλο είναι γκολντ και πήρε επιπλέον 20%
συν 2 κουπόνια μπίζνες για μένα.

31220 μίλια. η κάθε διαδρομή.
 
Last edited by a moderator:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Με βάση την αριθμητική, όλα πάνε Χ7 με υπολογισμένη και την προσαύξηση των 20% παραπάνω μιλίων εξαργύρωσης λόγω Gold. Το προηγούμενο ΣΚ Αθήνα-Ηράκλειο, αγορασμένο Black Friday και έδωσε 5040 η κάθε πτήση, τον Μάρτιο Αθήνα-Μαδρίτη 9000+ η κάθε πτήση.

Ουσιαστικά κάθε πτήση αγορασμένη από BF και ένα εισιτήριο δώρο με μίλια εξαργύρωσης..

Καλά αυτό του "φεγγαριού και πίσω" με τα 100k σε business απίστευτο, well done... :clap: :clap: :clap:
 

pan82

Member
Μηνύματα
627
Likes
780
έτσι το είχαν σαν προμο.
έγινε 7Χ τελικά.
δεν αναφερόταν σε μπίζνες η σε οικονομική.
το άλλο είναι γκολντ και πήρε επιπλέον 20%
συν 2 κουπόνια μπίζνες για μένα.

31220 μίλια. η κάθε διαδρομή.
Ναι εγώ αυτό παρατήρησα ότι ουσιαστικά μας έδωσε μίλια Χ7 ενώ θυμόμουν ότι έλεγε Χ6. Καλή φάση!
 
D

Delmem38110

Guest
Ναι εγώ αυτό παρατήρησα ότι ουσιαστικά μας έδωσε μίλια Χ7 ενώ θυμόμουν ότι έλεγε Χ6. Καλή φάση!
και το έβγαλα περιμένοντας την μαύρη παρασκευή για κάποια έκπτωση σε μπίζνες εξαργυρώνοντας ταυτόχρονα και το κουπόνι του δωρεάν εισιτηρίου για τον συνεπιβάτη. έκπτωση δεν είχε αλλά αυτό με το 7Χ μιλια και το τζάμπα εισιτήριο με το κουπόνι έκατσαν μια χαρά.
Και έχω άλλα 4 ακόμα ένα εξωτερικού και 3 εσωτερικού που βγάλαμε εκείνες τις μέρες.
επιπλέον 50κ δηλαδή μέχρι τέλος Ιουνίου.
περιμένοντας τον επόμενο Νοέμβριο λοιπόν.
 

Alic

Member
Μηνύματα
196
Likes
2.988
Καλησπέρα! Γνωριζει κανείς αν μπορώ να βγάλω εισιτήριο με τους δικούς μου πόντους σε άτομο που δεν έχει bonus visa σε aegean? Ευχαριστώ!
 

Alic

Member
Μηνύματα
196
Likes
2.988
Καλημέρα! Μόλις μίλησα με το τηλεφωνικό κέντρο της aegean μου είπαν ότι μόνο για μένα μπορώ να χρησιμοποιήσω την alpha bonus και το miles and bonus.Αν γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.!
 
D

Delmem38110

Guest
Καλημέρα! Μόλις μίλησα με το τηλεφωνικό κέντρο της aegean μου είπαν ότι μόνο για μένα μπορώ να χρησιμοποιήσω την alpha bonus και το miles and bonus.Αν γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.!
να την πεις να ξανά επαναλάβει το τρεινινγκ.
μπαίνεις στο λογαριασμό σου μαιλς εντ μπόνους
κάνεις αναζήτησης εισιτηρίου.
επιλέγεις τη θέση που θες, οικονομική η μπίζνες και προχωράς στην αγορά.
θα σου εμφανιστεί το παρακάτω.
τικαρεις το όχι και σου δίνετε η δινατοτητα να καταχωρήσεις όποιο άτομο/α θέλεις.
προχωράς με την αγορά και όλα ΟΚ.
Στιγμιότυπο 2022-05-07, 8.46.40 πμ.png
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom