Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

kasiotis

Member
Μηνύματα
116
Likes
164
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip στις Η.Π.Α.
Ερώτηση προς παλιούς ναυτιλομένους. Αναθάθμιση θέσης απο Χίθροου προς Αθήνα αξίζει σαν εμπειρία? Έχει lounges επιπέδου να δεις κάτι το διαφορερικό? Στο τηλεφωνικό κέντρο πάντως μου είπαν ότι υπάρχει και χρεώση +16Ε για φόρους αεροδρομίου.

Πριν 15 ημέρες ταξίδεψα business LHR-ATH με Aegean. Για μένα αξίζει εξαργυρώνεις σε μια διαδρομή 3.5 ωρών. Αν έχεις και χρόνο να αράξεις στο lounge είναι ωραίο και ήσυχο. Της Lufthansa είναι με φαγητό κρύο και ζεστό, μπύρες, κρασιά, καφέδες. Και μεγάλο χώρο, χωρίς φασαρία όταν ήμουν εγώ.
 

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Πριν 15 ημέρες ταξίδεψα business LHR-ATH με Aegean. Για μένα αξίζει εξαργυρώνεις σε μια διαδρομή 3.5 ωρών. Αν έχεις και χρόνο να αράξεις στο lounge είναι ωραίο και ήσυχο. Της Lufthansa είναι με φαγητό κρύο και ζεστό, μπύρες, κρασιά, καφέδες. Και μεγάλο χώρο, χωρίς φασαρία όταν ήμουν εγώ.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αν έχεις χρόνο στο αεροδρόμιο, έχεις την δυνατότητα να μετακινηθείς σε άλλο τέρμιναλ ή τρως "πόρτα" καθώς η πτήση σου δεν εξυπηρετείτε απο το τέρμιναλ που θες να πας?
 
D

Delmem38110

Guest
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αν έχεις χρόνο στο αεροδρόμιο, έχεις την δυνατότητα να μετακινηθείς σε άλλο τέρμιναλ ή τρως "πόρτα" καθώς η πτήση σου δεν εξυπηρετείτε απο το τέρμιναλ που θες να πας?
οι πτήσεις της Αιγαίου και της συμμαχίας φεύγουν όλες από το τέρμιναλ 2
έχει 4 σαλόνια όπου έχεις πρόσβαση και είναι κορυφαία. χρόνο να έχεις.
λουφτχανσα, καναδικές αερογραμμές, της γιουναιτεντ και της σιγκαπουρ.
καλύτερα δεν γίνετε.
να πας σε άλλο τερμιναλ να κάνεις τι;
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.263
Likes
7.826
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
..... κορυφαία χωρίς μπουγάτσα ? δεν γίνεται ! ΚΛΑΗΜΕΡΑ σε όλους και όλες .... :clap:
 

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
οι πτήσεις της Αιγαίου και της συμμαχίας φεύγουν όλες από το τέρμιναλ 2
έχει 4 σαλόνια όπου έχεις πρόσβαση και είναι κορυφαία. χρόνο να έχεις.
λουφτχανσα, καναδικές αερογραμμές, της γιουναιτεντ και της σιγκαπουρ.
καλύτερα δεν γίνετε.
να πας σε άλλο τερμιναλ να κάνεις τι;
κουβέντα να γίνεται. δεν υπάρχει χρόνος να πάω σε άλλο τέρμιναλ, αλλα να ξέρω έτσι για άλλη φορά αν γίνεται κτλ΄.

..... κορυφαία χωρίς μπουγάτσα ? δεν γίνεται ! ΚΛΑΗΜΕΡΑ σε όλους και όλες .... :clap:
φίλε χωρίς μπουγάτσα, να πάρεις και 3-4 κομματάκια μαζί σου σε χαρτοπετσετούλα, δεν γίνεται.:pilot:
 
D

Delmem38110

Guest
τις γόβες τις δένετε σε πέρλες με κλειδιά και γίνονται μπρελόκ.
ποιος θα το αμφισβητήσει άλλωστε....
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
καλησπέρα. δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα αλλά ήθελα να ρωτήσω. αν κλείσω με μίλια εισιτήριο για φίλο που θέλει να έρθει Ελλάδα παράδειγμα, θα του κάνω εγώ τσεκ ιν κ,μπορώ να του στείλω σε screeshot η φώτο το boarding pass ώστε να περάσει το έλεγχο;; δηλαδή αν μπορείς με screeshot..ελπίζω να το διατύπωσα σωστά τι εννοώ..
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
καλησπέρα. δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα αλλά ήθελα να ρωτήσω. αν κλείσω με μίλια εισιτήριο για φίλο που θέλει να έρθει Ελλάδα παράδειγμα, θα του κάνω εγώ τσεκ ιν κ,μπορώ να του στείλω σε screeshot η φώτο το boarding pass ώστε να περάσει το έλεγχο;; δηλαδή αν μπορείς με screeshot..ελπίζω να το διατύπωσα σωστά τι εννοώ..
Έχω χρησιμοποιήσει σκρινσοτ του bp στο παρελθόν χωρίς πρόβλημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.752
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom